רוצה פרטים על קורס פיתוח הדרכה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פיתוח הדרכה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס פיתוח הדרכה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הדרכה - קורס פיתוח הדרכה

 

קורס פיתוח הדרכה הינו קורס מתוך מגוון רב של קורסים בתחומי הניהול והשיווק, קורס זה הוא קורס העשרה חוויתי הכולל לימודים תיאורטיים ומעשיים גם יחד. מטרת הלימודים בקורס זה היא הדגשה והבנת חשיבותה של הדרכה איכותית, מקצועית ויעילה, הדרכה המקנה ידע וכלים רבים בתחום בו היא עוסקת.

 

הלימודים בקורס זה מעניקים לתלמידים מיומנויות בבנייה ופיתוח של הדרכות מגוונות ומקצועיות ושמים דגש רב על לימוד סוגי הדרכות שונים, התאמת ההדרכות לאוכלוסיית היעד, לקבוצה, לאוכלוסיות גיל שונות, לצרכי החברה ובית העסק ועוד.

 

הלימודים בקורס פיתוח הדרכה מקנים למשתתפי הקורס ידע רב בפיתוח שיטות שונות, חדישות ומגוונות המותאמות לצרכים של קהלים שונים ואוכלוסיות מגוונות. הלימודים במהלך הקורס כוללים הקניית מיטב הכלים והשיטות הנדרשים ממדריכים, מנחים ומרצים שונים באירגונים או חברות, בכדי להעביר הדרכה מקצועית של החומר הרצוי באופן הברור ביותר, תוך שיתוף פעולה מירבי מצד המשתתפים.

 

מי צריך קורס פיתוח הדרכה?

 

הלימודים בקורס פיתוח הדרכה מיועדים לכל אלו העוסקים או מעוניינים לעסוק בתחומי ההדרכה בחברות ובאירגונים שונים. הלימודים גם מתאימים לכל מי שמעוניין לרכוש מיומנויות בהעברת הרצאות והדרכות עבור גופים שונים ואוכלוסיות יעד מגוונות.

 

מה לומדים בקורס פיתוח הדרכה?

 

לימודי פיתוח הדרכה משתנים בהתאם להיקף הלימודים בקורס, לאופיו של הקורס ולמוסד הלימוד המעביר אותו. במרבית קורסי פיתוח ההדרכה הלימודים כוללים הרצאות לימוד פרונטאליות, תכנים תיאורטיים והתנסות מעשית.

 

בין הנושאים הנלמדים: תפקידו של בונה ההדרכה, עקרונות ודרכי למידה, איתור צרכים בהתאם לאוכלוסיית יעד, איתור צרכים בהתאם לדרישות אירגון, הערכה ובקרה, כתיבת ההדרכה, תהליך פיתוח הדרכה ומושגי יסוד, מודלים ותיאוריות בפיתוח הדרכה, מתן מענה לאוכלוסיות מיוחדות, פיתוח יכולות ניהול ומנהיגות, ניהול עובדים מרחוק, הדרכה מתוקשבת, הנעת הקבוצה לקחת חלק בהדרכה, ליווי והנחיה קבוצתית ועוד. בדרך כלל קורסי פיתוח הדרכה כוללים סימולציות, סיורים לימודיים והגשת פרוייקט גמר.

 

היכן לומדים?

 

  • ג'ון ברייס הדרכה (תל אביב) - בג'ון ברייס הדרכה תל אביב נערך קורס ניהול ופיתוח למידה עם התמחות טכנולוגיות למידה. זהו פרי שיתוף פעולה בין ג'ון ברייס פרויקטים לבין המי"ל.

 

  • מכון טכנולוגי חולון HIT - בית ספר ללימודי תעודה: בית הספר מציע קורס פיתוח למידה ארגונית. מסלול זה מקנה כלים לפיתוח תוצרי למידה לארגונים ובמהלכו מבינים את שלבי תהליך פיתוח הלמידה מאיתור הצורכים הארגוניים ועד למתן פתרונות הדרכתיים יעילים. בקורס 120 שעות לימוד.

 

  • בית ספר תפנית - האוניברסיטה הפתוחה (פרישה ארצית): תפנית הוא בית הספר ללימודי תעודה בניהול של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. בבית הספר מתקיים קורס מנהלי הדרכה, שהיקפו 50 שעות לימוד ובו משולבות סימולציות והדרכות מעשיות.

 

  • המסלול האקדמי המכללה למינהל - לימודי המשך (ראשון לציון): ביחידה ללימודי המשך מתקיימת תכנית לפיתוח הדרכה טכנולוגית, שהיקפה 140 שעות אקדמיות. במהלך הקורס לומדים על פלטפורמות לפיתוח של מוצרים ולומדים לנהל מתודולוגיות ניהול למידה.

 

למידע על מוסדות לימוד וקבלת ייעוץ אישי חינם תוכלו לפנות אל נציגי האתר.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

הלימודים בקורס פיתוח הדרכה משתנים בהתאם להיקף הקורס ולמוסד הלימוד המעביר אותו. יחד עם זאת, מרבית הקורסים בתחום זה משתרעים על פני 60-120 שעות לימוד.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

קהל היעד בלימודי פיתוח הדרכה הוא אנשים המגיעים מתחום הדרכת קבוצות באירגונים, או אנשים המתעניינים בתחום. תנאי הקבלה משתנים בהתאם לרמת הקורס, חלקם דורשים בוגרי לימודי תואר ראשון וניסיון הדרכה מעשי של מספר שנים.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום הלימודים בקורס פיתוח הדרכה יוכלו הבוגרים להשתלב כמדריכים מקצועיים באירגונים שונים וחברות רבות. בוגרי הקורס יוכלו גם להמשיך את דרכם באופן עצמאי כמדריכים או מנחים של קבוצות שונות.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס פיתוח הדרכה?

רוצה לדעת יותר על קורס פיתוח הדרכה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס פיתוח הדרכה

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp