רוצה פרטים על קורס MCTS?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי טכנולוגיות מיקרוסופט להסמכת MCTS

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס MCTS? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הסמכת מומחה טכנולוגיות מיקרוסופט

 

חשוב לדעת: בשנת 2014 מיקרוסופט תחדל מלהסמיך מומחי MCTS. אף על פי כן, תקפותן של תעודות MCTS לא תיפגע כל עוד ממשיך השימוש בטכנולוגיות מיקרוסופט, שעליהן מבוססת ההסמכה. למיקרוסופט הסמכות נוספות -

 

 • בתחום הוירטואליזציה וטכנולוגיות ענן קיימת הסמכת MCSA
 • בתחום מערכות מידע IT קיימת הסמכת MTA 

 

קורס MCTS להסמכת מומחה טכנולוגיות מיקרוסופט מכין את המשתתפים בו למעבר מוצלח של הבחינות הרשמיות לקראת קבלת תעודה, המוכיחה את כישוריהם במערכות מיקרוסופט, כגון: מערכות הפעלה, שרתי דואר, מסדי נתונים ומערכת Visual Studio. הקורס מתמקד בטכנולוגיות סביבת העבודה של מיקרוסופט כציר מרכזי וכסביבת הפיתוח של Visual Studio, הכוללת מגוון רחב של כלים על מנת לטפל בהיבטים השונים המצריכים פתרונות רחבי היקף.

 

קיראו על: קורס תכנות

 

תעודת זו מעניקה הכרה בתעשייה כמומחה לפיתוח, כמו גם מהווה תעודה יוקרתית בעלת מוניטין רב, מביתו של מיקרוסופט. התעודה תאפשר לבוגרי הקורס להתשלב במגוון של ארגונים הזקוקים לאנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים בטכנולוגיות פיתוח MCTS.

 

תכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים בקורס MCTS מקנה לתלמידים הכשרה רחבה ומעמיקה הודות טכנולוגיות Dot.Net בפיתוח של אפליקציות עם התמקדות בנושא פיתוח Web. תוכנית הלימודים משלבת הרצאות פרונטליות, עבודה מעשית ותרגולים.

 

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים  כוללת את נושאי לימוד הבאים:

 

 • פיתוח מונחה אובייקטים - היבטים תיאורטיים, היבטים מתודולוגיים, היישום והפרקטיקה.
 • התמחות בפיתוח מערכות אינטרנט
 • פתרון ניהול וניתוח נתונים
 • בסיס הנתונים SQL Server
 • טכנולוגיות הטמעה
 • פתרונות לשרתים עסקיים
 • SharePoint
 • ועוד

 

במסגרת תוכנית הלימודים לקורס הסמכה למומחה טכנולוגיית פיתוח MCTS מקבל הסטודנט תיק לימודים, ערכות לימודים מקוריות של Microsoft, עזרה ותרגול במהלך הלימודים ועמדות מחשב אישיות.

 

תעודות

 

בוגרים שנכחו בלפחות 80% מסה"כ היקף הקורס, יעמדו בכל העבודות והבחינות יקבלו 2 תעודות: תעודת סיום מטעם המכללה בה למדו ותעודת סיום קורס מומחה טכנולוגיית פיתוח MCTS מבית מיקרוסופט.

 

 

היכן לומדים?

 

קורסי מיקרוסופט מועברים במוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ ובהם:

 

 • עתידטק מכללה למחשבים והייטק - המרצים במכללת עתידטק מוסמכים ע"י מיקרוסופט והינם מנהלי רשת בעלי ותק של שנים רבות וקצועיות מירבית ומסלול לימודי ההכשרה הותאם לתוכנית ההסמכות המעודכנת ביותר של חברת מיקרוסופט.

 

 • המכללה למינהל - קורס הסמכה למומחה טכנולוגיית פיתוח MCTS בבהיקף של 448 שעות אקדמיות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס MCTS?

רוצה לדעת יותר על קורס MCTS?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס MCTS

חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה

התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp