קורס תוכנת Excel במכללת השרון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת השרון - קורס אקסל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תוכנת אקסל Excel במכללת השרון - המכללה הרב תחומית


כלים שימושיים לארגון


לתוכנת אקסל יש מגוון רחב של שימושים בסביבה הארגונית. מעבר לסידור של נתונים בטבלאות, התוכנה מציבה שלל אפשרויות לחישוב ולעיבוד של נתונים שיכולים לייעל את העבודה השוטפת. עבור עובדים בשלל ענפים במשק, אקסל הוא יישום חיוני ביותר וכך למשל משתמשים בו בתחומי החשבונאות, הבנקאות, ההשקעות והמנהלה.


במכללת השרון מתקיים קורס אקסל, תכנית לימוד מקיפה בה מכירים את אופן השימוש ביישומי התוכנה. מסלול זה מוצע ברמת מתחילים וברמת מתקדמים, למשתמשים מנוסים יותר. בעזרת הכלים הנלמדים בקורס יכולים המשתתפים לייעל את תהליכי העבודה השוטפת במסגרות ארגוניות בשלל תחומים.

 


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס מתוודעים לשיטות לעריכה, עיצוב ושימוש בגיליונות אלקטרוניים בתוכנת אקסל ולאופן הזנת הנתונים אליהם. לאחר מכן, הם לומדים על דרכי חישוב פשוטות וגישות לסינון ולמיון של נתונים. בהמשך התכנית, מכירים פונקציות מתקדמות יותר ובוחנים את אופן העבודה עם פונקציות התניה ופונקציות משולבות, ביצוע של חישובים ויצירה של קישורים בין כמה גיליונות, לצד אופן הייצוא של טבלאות וגרפים.


מתכונת הלימוד


תכנית זו כוללת כ - 24 שעות לימוד אקדמיות, אשר מחולקות לשישה מפגשים. באפשרות התלמידים לבחור בין קורס בוקר למסלול המתקיים בשעות הערב.


התכנית כוללת לימודים פרונטליים עיוניים וכן שלל תרגולים מעשיים, בהם גם הדרכות אישיות של המרצים וליווי רציף למשך הקורס. תכנית זו מתקיימת בקבוצות קטנות. לכל אחד מן המשתתפים יש עמדת מחשב אישית עליה הם יכולים לתרגל את המיומנויות הנלמדות ולצפות בחומרי הלימוד ובמצגות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים במסגרת הקורס נכללים גם:

 

 • פונקציות מתקדמות
 • יצירת גרפים
 • עריכה ועיצוב הגיליון
 • פונקציות התניה
 • ייצוא גרפים וטבלאות
 • מיון וסינון נתונים
 • הזנת נתונים לגיליונות
 • קישור בין גיליונות
 • ביצוע חישובים פשוטים
 • פונקציות משולבות    
 • חישוב עם מספר גיליונות    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללת השרון, הממוקמת בעיר כפר סבא, אפשר ללמוד בשלל הכשרות מקצועיות בתחומים כגון מחשבים, ניהול ושיווק. מסלולי הלימוד משלבים בהם תרגולים מעשיים במטרה להכין את התלמידים בצורה מיטבית לקראת ההשתלבות בשוק התעסוקה. תכניות הלימוד המוצעות במוסד זה כוללות קורס יישומי אופיס, קורס בניית אתרים ב - WordPress, קורס כתיבה שיווקית לאינטרנט ולמדיה חברתית, קורס חשבי שכר בכירים וקורס השפה האנגלית שמוצע ברמת מתחילים וברמת מתקדמים.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים לפי רמת הקורס. לקורס אקסל למתחילים יכולים להתקבל בעלי רקע בסיסי בתפעול התוכנה ואף חסרי רקע קודם בשימוש באקסל. התכנית ברמת מתקדמים מתאימה לבוגרי הקורס ברמת מתחילים וכן למי ששולטים כבר ברמה טובה בשימוש בתוכנה. המסלול למתקדמים מיועד לעובדים שמשתמשים ביישומי אקסל ברמה היום יומית אשר ברצונם להכיר את הכלים המתקדמים יותר של התוכנה.


תעודה


לתלמידים אשר עומדים בהצלחה בכל הדרישות בקורס מוענקת תעודת גמר מטעם מכללת השרון - המכללה הרב תחומית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת השרון - לימודי מחשבים בשרון

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

כניסה לתחום אבטחת מידע ללא ידע קודם
אלעד
1 תגובות
התמקצעות וכניסה לתחום אבטחת מידע
יצחק
1 תגובות
הסבה מניהול מערכות בריאות לתחום ההייטק
סארה
1 תגובות
קורס הכרת המחשב ותוכנות אופיס
מאיר
1 תגובות
קורס Solidworks במכללה הטכנולוגית באר שבע
שגב
1 תגובות
איזו תעודה מקבלים בסיום תואר ראשון במדעי המחשב?
בן אברהם
1 תגובות
היכן מתקיים בארץ קורס CISA?
הדס
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp