רוצה פרטים על קורס פילאטיס מזרן?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פילאטיס מזרן

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס פילאטיס מזרן? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכי פילאטיס מזרן

 

מאז שהגיע הפילאטיס לארץ הוא הצליח להתבסס וזכה לקהל רב של מתעמלים. אימון הפילאטיס שם דגש רב על חיזוק השרירים הפינמיים, גמישות ושליטה על הגוף. התרגילים באימון הפילאטיס הם איטיים המצריכים ריכוז מנטאלי רב וכוח פיזי ויוצרים גוף חזק. התרגילים מאפשרים לשמור על יציבות גוף בריאה ונכונה ובנוסף, השיטה תורמת לשיפור הקאורדינציה ולהעלאת מודעות לנשימה נכונה.

 

 

השיטה קרויה על שם ממציאה ג'וזף פילאטיס, ומתחלקת לשני סוגים: פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן. על מדריכי הפילאטיס להעניק תשומת לב אישית לכל אחד מהמתאמנים ולבדוק שהוא מבצע את התרגילים בצורה נכונה שאינה פוגעת בגוף. משום כך, מכוני כושר רבים אשר מעסיקים מדריכי פילאטיס מזרן דורשים ידע והכשרה פורמאלית.

 

קהל יעד

 

קורס מדריכי פילאטיס מזרן מיועד הקורס מיועד לבעלי רקע בפילאטיס, למאמני כושר ומדריכי ספורט למינהם.

 

תנאי קבלה

 

תנאי קבלה לקורס מדריכי פילאטיס מזרן הינם:

 

  • וועדת קבלה הבוחנת את יכולות ההדרכה והעמידה מול קהל ומבחן מעשי הבודק את טכניקת ויכולת האימון בפילאטיס.
  • אישור מרופא המעיד על בריאות תקינה.
  • במוסדות מסויימים ישנה דרישה לתעודת מדריך או מאמן מוסמך מטעם מוסד מוכר.

 

נושאי לימוד

 

עזרה ראשונה תרגילי פילאטיס
פיזיולוגיה שיטות וטכניקות
תזונה היסטוריה של הפילאטיס
אביזרי שימוש באימון ועוד...

 

היכן ניתן ללמוד?

 

  • מכון וינגייט, בית הספר למאמנים ומדריכים - מכון וינגייט מציע קורס מדריכי פילאטיס מזרן בהיקף של מאה עשרים ושש שעות לימוד אקדמיות הכוללות עשרים ואחד מפגשים באורך שש שעות כל מפגש. בנוסף מחיובים תלמידי הקורס בהשתתפות בחמישה עשר שיעורי פילאטיס מזרן וצפייה בעוד חמישה עשר שיעורים.

 

  • בית הספר להסמכות בספורט של מכללת ספיר - מכללת ספיר מציעה קורס מדריכי פילאטיס מזרן בהיקף של מאתיים ועשר שעות לימוד אקדמיות הכוללות: מאה ועשר שעות אקדמיות בלימודים עיוניים ומאה שעות אקדמיות בלימודים מעשיים.

 

  • בית ספר אוקסיג'ן - בית הספר מציעה קורסים להכשרת מדריכי פילאטיס מטעם Balance Body University וקבלת תעודה להדרכה בינלאומית בתחום.

 

  • B.Education ביה"ס להסמכות ולימודי המשך בתחומי הכושר והמחול - B.Education מציע קורס מדריכי פילאטיס מזרן בהיקף של מאה שעות לימוד הכוללות 16 מפגשים. ישנה אפשרות למסלול לימודים מזורז במתכונת תלת שבועית.

 

  • שלי בר פילאטיס - שלי בר פילאטיס מציעה קורס מדריכי פילאטיס מזרן במתכונת של שנים עשר מפגשים הנערכים אחת לשבוע, אורך כל מפגש הינו ארבע שעות לימוד. בוגרי הקורס אשר יסיימו את כל הדרישות הכוללות: מבחן מסכם והתנסות מעשית זכאים תעודת סיום והסמכה.

 

  • קמפוס שיאים באוניברסיטת תל אביב - קמפוס שיאים מציע קורס מדריכי פילאטיס מזרן הכולל שלוש עשרה מפגשים בני חמש שעות לימוד אקדמיות כל מפגש ובנוסף שלושים וחמש שעות בהתנסות מעשית. בוגרי הקורס שיעמדו בכל הדרישות יקבלו תעודת סיום מטעם קמפוס שיאים, מרכז להסמכות בספורט ובתנועה באוניברסיטת תל אביב ותעודת הסמכה מטעם הארגון בינלאומי ליפלאטיס ה - PMA .

 

  • CONTROLOGY, האקדמיה לפילאטיס - CONTROLOGY מציעה קורס מדריכי פילאטיס מזרן הכולל שנים עשר מפגשים באורך חמש שעות כל מפגש וחמישים שעות של התנסות מעשית. בוגרי הקורס שיעמדו בדרישות הכוללת מעבר בציון גבוהה משמונים במבחנים המעשיים והעיוניים והשלמת ההתנסות המעשית זכאים לתעודת הסמכה להדרכת פילאטיס מטעם ביה"ס להכשרת מדריכים של קונטרולוג'י החבר מטעם קונטרולוג'י וארגון ה-P.M.A העולמי.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.


 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס פילאטיס מזרן?

רוצה לדעת יותר על קורס פילאטיס מזרן?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ספורט

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp