לימודי פוטושופ במכללה הטכנולוגית רופין עמק חפר

שירות אישי - צור קשר

המכללה הטכנולוגית רופין
המכללה הטכנולוגית רופין
המכללה הטכנולוגית רופין
המכללה הטכנולוגית רופין
המכללה הטכנולוגית רופין

קורס פוטושופ - PHOTOSHOP במכללה הטכנולוגית רופין בעמק חפר

 

במרכז להשתלמויות רופין הפועל במכללה הטכנולוגית רופין מתקיימים שלל קורסים והשתלמויות מקצועיות בתחומים רבים. צוות ההדרכה המקצועי והמיומן, המעבדות המתקדמות והאווירה הנעימה מהווים מקצת מיתרונות המרכז. המרכז הטכנולוגי כולל 16 מעבדות מתקדמות והוא מעמיד לרשות המשתתפים את הציוד המתקדם והמוביל בשוק. עם המדריכים במרכז נמנים אנשי שטח מנוסים ובעלי מיומנות בהדרכות ובהכשרות מקצועיות ופנים ארגוניות.

 

מגמת מחשבים במכללה

 

במכללה הטכנולוגית רופין נפתחה מגמת לימודי מחשבים בכדי למלא את הצורך המתגבר בשוק לאנשי מקצוע מעודכנים ומיומנים בתחומי המחשוב השונים. התעשייה כולה עברה מהפכה בעשורים האחרונות, ומאז השימוש במחשבים הפך להכרח בכל ארגון ועסק באשר הוא. הלימודים במגמת המחשבים במכללה הטכנולוגית רופין מקנים את הידע המעודכן ביותר ומכשירים את המשתתפים בהם לשליטה בתוכנות החדישות והנפוצות לשימוש במפעלים ובארגונים שונים.

 

בין הקורסים המתקיימים במגמה: קורס אוטוקאד, קורס סולידוורקס, קורס צילום סטילס, קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס טכנאי מחשבים DIY, קורס בודק תוכנה QA, קורס ARCHITECTURE REVIT ועוד.

 

תוכנית לימודים

 

קורס פוטושופ מיועד לערוך למשתתפים בו הכרות מעמיקה עם התוכנה ולספק להם את הידע הנדרש לעיבוד תמונה בתוכנת פוטושופ Adobe PHOTOSHOP. במהלך הקורס המשתתפים רוכשים כלים בסיסיים להכרות עם התוכנה והם מעמיקים את ידיעותיהם בתוכנה ובפקודותיה.

 

נושאי הלימוד העיקריים בקורס פוטושופ:

  • הכרות עם תוכנת פוטושופ ועם פקודותיה
  • עיבוד התמונה בפוטושופ
  • תיקוני צבע, אפקטים
  • הכנת תמונות ושילובם בפרזנטציות
  • ועוד.

 

קהל היעד

 

קורס הפוטושופ מיועד לסטודנטים הלומדים במגמות השונות במכללה כמו גם לכל מי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחום ולשלוט באופן מעשי בתוכנת Adobe PHOTOSHOP.

 

תנאי הקבלה

 

הקבלה לקורס מותנית בהכרות בסיסית עם המחשב ובידיעת השפה האנגלית ברמה בסיסית.

 

משך הקורס

 

הקורס מתפרס על פני 42 שעות לימוד אקדמיות וכולל 14 מפגשים. הלימודים מתקיימים בשעות הערב במתכונת חד שבועית.
 

עוד מסלולי לימוד - המכללה הטכנולוגית רופין

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp