קורס פוטושופ במכון קווים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס פוטושופ - קווים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פוטושופ בקווים, המכון לעיצוב ואדריכלות

 

לתשומת לבך - מוסד הלימוד איננו פעיל

 

כיצד מתקנים עיניים אדומות בתמונה?

 

תוכנת פוטושופ (Photoshop) היא אחת התוכנות היותר ידועות ומפורסמות כיום בתחום העיצוב. תוכנה זו משמשת אנשי מקצוע רבים מתחומי הגרפיקה הממוחשבת, הצילום והווידאו, והיא מיועדת בעיקר לצורכי עיבודי תמונה דיגיטלית. אמצעותה ניתן להציג תמונות שנוצרו במצלמה דיגיטלית ולבצע בהן מגוון רב של פעולות שונות, כגון לתקן צבע עיניים, להגביר את הניגודיות בצבעים, לשלוט בבהירות ובכהות של התמונה כולה או של חלקים ממנה, להסיר פרטים מיותרים, לשכפל פרטים ועוד ועוד.

 

בנוסף לכך, פוטושופ משמשת גם ככלי גרפי עוצמתי שבעזרתו ניתן ליצור קולאז' ממספר תמונות, לשלב טקסטים ולהוסיף אפקטים וצורות. שלל תכונותיה וכליה המגוונים של התוכנה מאפשרים לה להיות חלק עיקרי מכל תהליך של הפקה ושל בניית מוצרים גרפיים שונים, כאשר זו מתפקדת בתוכו כמקור עיקרי לייצור תמונות. כל התמונות המשולבות במוצר הסופי עוברות סריקה באמצעות התוכנה, כמו גם התאמה, שיפוץ, ושמירה בפורמט הנכון.

 

על הקורס במכון קווים

 

קורס פוטושופ מספק למשתתפים בו את כל הידע הנדרש לעבודה עם התוכנה ולשליטה מיטבית באפשרויותיה. הקורס מיועד לאלו המבקשים לרכוש את הכלים והמיומנויות לעבודה עצמאית עם תוכנת פוטושופ, והוא עורך להם היכרות עם יכולותיה, כפי שהן מיושמות במדיות השונות. קורס פוטושופ שם דגש רב על פיתוח הניסיון המצטבר של התלמידים בעבודה עם התוכנה, ולשם כך הוא משלב בתוכו מספר של תרגילים מעשיים ללימוד טכניקות שונות. בוגרי הקורס ישלטו ביד רמה בתפעול התוכנה ויוכלו ליישם את העקרונות העיצוביים שנלמדו בקורס בתחומים שונים.

 

נושאי הלימוד העיקריים הנסקרים בתכנית הקורס

 

 • סוגי קבצים והשימוש בהם
 • עריכת תמונות
 • שכבות מילוי ושכבות התאמה
 • מסכות שכבה
 • הכנה לדפוס ולמדיה דיגיטלית
 • גרפיקה ממוחשבת
 • חלונות התוכנה ועבודה עם קבצים
 • שימוש באפקטים וצורות
 • יצירה ועריכה של טקסטים ופונטים
 • שיטות עבודה מתקדמות
 • שיפוץ תמונות דיגיטליות או סרוקות
 • ועוד

 

מידע נוסף

 

הקורס נפרש על פני 12מפגשים, אחת לשבוע. החובות המוטלות על התלמידים כדי לסיימו בהצלחה הן הגשת התרגילים הנדרשים במהלכו, ועמידה בהצלחה בבחינת סיום. מלבד זאת, לכל משתתף בקורס מוענק ספר קורס של התוכנה, ובתום הלימודים והעמידה בחובות – מוענקת לתלמידים תעודת גמר מטעם מכון קווים והמכללה למינהל.

 

סניפים

 

לימודי פוטושופ מתקיימים בסניפים הבאים של המכון: תל אביב, חיפה, כפר סבא – רעננה, ראשון לציון ובאר שבע.

 

 

לסיכום

 

מי לא שמע על תוכנת פוטושופ ועל יכולותיה הרבות? תוכנה זו מובילה כיום בתחום הגרפיקה הממוחשבת, וכמעט כל תמונה המפורסמת באחד מערוצי המדיה עוברת פעולה של עיבוד, של שיפוץ ושל עריכה באמצעותה. כך למשל, ניתן לתקן בעזרתה אפקט של עיניים אדומות בצילום, לטשטש פגמים בגוף, להבהיר ולהכהות גופים לפי הצורך וכן הלאה. את הכלים השונים המצויים בתוכנה זו ואת שלל עקרונותיה העיצוביים ניתן כיום ללמוד במסגרת הקורס ללימודי פוטושופ בקווים, המכון לעיצוב ואדריכלות. קורס זה מציע מסגרת אפקטיבית ללימוד עיוני ומעשי של התוכנה והוא מאפשר ללומדים בו לעבוד עמה ביעילות מיד עם סיום הלימודים בקורס.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון קווים | בית ספר לעיצוב ואדריכלות

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

המלצות על מוסד developer.institute
קובי וולף
1 תגובות
מדעי המחשב עם 3 יחידות מתמטיקה
דור
1 תגובות
לימודי בניה וקידום אתרים
איתי
1 תגובות
הסבת מקצוע לתחום ההייטק
טל
1 תגובות
איך להיכנס לתחום פיתוח המשחקים?
גיא בניתח
2 תגובות
הייטק תלפיות עבודה ולימודים
קובי וולף
1 תגובות
הכוונה ללימודי הייטק באזור באר שבע
מארק רוזנברג
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp