קורס עיצוב פנים במרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב פנים במרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר

קורס עיצוב פנים במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך

 

רבים מאתנו מבלים את רוב חיינו בביתנו וחשוב לנו להרגיש בו נעים ונוח. לפיכך, תחום עיצוב הפנים הפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש ביותר. תפקידו של מעצב הפנים הוא לעצב חללים הן במרחב הפרטי כגון מגורים, משרדים והן במרחב הציבורי. כמו כן, המעצב מוציא לפועל את רצונותיו ושאיפותיו של הלקוח בד בבד עם תרומה עיצובית משלו. הלימודים מיועדים לאנשים המעוניינים להשתלב בתחום עיצוב הפנים ולהביא לידי ביטוי את הפוטנציאל העיצובי שקיים בהם.

 

תחום העיצוב הוא תחום מרתק ומאתגר הדורש ידע רב תחומי ומיומנות רבה. המעצב נדרש להכיר את ההיסטוריה וההתפתחות של העיצוב, חומרים שונים ואופן פעולתם. לימודי עיצוב במכללה האקדמית ספיר כוללים קורסים בתחומי העיצוב השונים. המסלולים משתנים בהתאם למגמות ולחידושים בשוק העיצוב. כל תלמיד, במהלך הלימודים, יכול להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל העיצובי החבוי בתוכו.

 

בקורס זה לומדים את התוכנות סקצ'אפ, אוטוקאד ולומיון. ניתן ללמוד תוכנות אלה גם בנפרד.

 

תכנית הלימודים

 

עיצוב הפנים הוא מקצוע מורכב הדורש ידע נרחב בנושאים רבים. המרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר מציע קורס עיצוב פנים המקנה לסטודנט חשיבה טכנולוגית וידע בשפת האמנות על כל רבדיה. המסלול בין היתר, מתמקד בתחומים מעשיים כגון התמקדות בעיצוב של חלל, סביבה ואובייקטים בד בבד עם הכשרת הסטודנטים לשליטה בתוכנות מחשב.

 

בין התחומים הנלמדים נכללים צבע, מבוא לעיצוב, זרמים וסגנונות, חלקי המבנה, שפה גרפית, תאורה, סגנון והום סטיילינג, רישום בטיחות, ניהול התכנון והביצוע, שיווק ותקשורת, שרטוט ממוחשב, ועוד.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הלימודים הוא כ - 600 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני שנתיים והן כוללות 120 מפגשים, חמש שעות כל מפגש. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע – פעם אחת באמצע השבוע בשעות אחר הצהריים ופעם נוספת ביום שישי בבוקר. במהלך הלימודים הסטודנטים נדרשים ללוות לקוח אמיתי ולבצע פרויקט בהנחיה של סגל המרצים.

 

על מוסד הלימודים

 

היחידה ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מאפשרת לכל מי שרוצה לרכוש ידע והשכלה להתפתח מבחינה מקצועית. מסלולי הלימוד של המכללה מקנים השכלה תיאורטית לצד כלים מעשיים הנדרשים בשוק העבודה בישראל ומחוצה לה. ביחידה לעיצוב, צילום ומדיה אפשר ללמוד במגוון קורסים והכשרות, ובהם קורס הום סטיילינג, קורס צורפות ועיצוב תכשיטים, קורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית וקורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לקורס עיצוב פנים צריכים להיות בעלי תעודת בגרות. הקבלה ללימודים מותנית בהגשת תרגיל כישורים אשר מטרתו לבטא חוש אסתטי ויכולות הבעה מנקודת מבט חזותית. המעוניינים בלימוד הקורס ללא תעודת בגרות יכולים להגיש בקשה לוועדת חריגים.

 

תעודה

 

סטודנטים שעומדים בכל דרישות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי המסלול לעיצוב פנים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של מקומות תעסוקה כגון משרדי אדריכלות, חברות פרטיות, ארגונים ומפעלים העוסקים בתחום עיצוב הפנים. נוסף על כך, הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם, להתפתח ולעבוד באופן עצמאי.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
חוות דעת של סטודנטים על ספיר - קורס עיצוב פנים
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

המכללה האקדמית ספיר
18/07/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהבת שיש מקצועות שהנושא עליהם דורשים יותר שעות ונותנים לנו פחות. אוהבת המקצוע ותוכן הלימוד

על הקמפוס

הקמפוס מציע מגוון רחב לסטודנטים. אם זה בקיץ אייס קפה, אוהבת שיש מקום נחמד לשבת בו.

טיפים

להגיע עם ידע ורקע על המקצוע. לנסות ללמוד לפני דברים הקשורים לעיצוב בעקיפין ולהנות הכי חשוב


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp