לימודי תעודה בעיצוב פנים במכללה האקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על עיצוב פנים לתעודה - גליל מערבי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


עיצוב פנים במכללה האקדמית גליל מערבי
 
נזהרים מבנאליות
 
המכללה האקדמית גליל מערבי הצליחה לגייס אדריכלים, אומנים ומעצבי תעשייה שיעבירו הלאה את הניסיון המקצועי והידע שלהם במסגרת מסלול לימודי תעודה בעיצוב פנים. הרכב זה של צוות ההוראה יוצר מערכת לימודים שנוגעת בנושאים של תכנון בנייה, עיצוב אווירה, אסתטיקה ופתרונות עיצוביים. יתר על כן, התכנית משלבת גם טכניקות סביבתיות למעצבים, שאותם יוכלו הבוגרים ליישם בתכנון לעתיד או בהסבה בהווה של מבנים קיימים לטובת איכות הסביבה ואיכות החיים.
 
על התכנית במכללת גליל מערבי
 
מטרתו העיקרית של המסלול היא להכשיר מעצבי פנים מקצועיים שיוכלו ליישם בהצלחה את הידע הטכני והעיוני הנלמד במהלכו, ולהעניק להם בנוסף גם יכולת ומודעות סביבתית ואקולוגית גבוהה. תכנית זו מכוונת לשלב את בוגריה בשוק העבודה, ולספק להם את כל הידע הנדרש לעיסוק בתחום, ידע שישרת אותם בבואם להציע פתרונות עיצוביים יצירתיים ומותאמים למקום, לאדם, ואף לסביבה.
 
התכנית לעיצוב פנים במכללה האקדמית גליל מערבי היא תכנית רציפה וחווייתית, הכוללת לא פחות מ – 12 סיורים מקצועיים. תכנית הלימודים מדגישה את בניית הבסיס העיצובי היציב וכן את פיתוח יכולת הביטוי האישית. כך, במקביל לרכישת העקרונות העיצוביים והסביבתיים, תלמידי התכנית מתנסים בעבודה בכל שלבי התהליך התכנוני – החל בשלב החקירה והגדרת הקונספט, ועד לשלב ביצוע תכניות העבודה.
 
מבנה הלימודים
 
המסלול לעיצוב פנים ערוך בהיקף של 508 שעות לימוד. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב, כשמפגש אורך כשלוש שעות. הלימודים כוללים התנסות מעשית של הסטודנטים בקורסי סטודיו. סטודיו אחד מתמקד בעיצוב לבתי מגורים. סטודיו נוסף מתמקד בעיצוב ומיצוב לחללים מסחריים כחנויות רשת, חנויות בוטיק, בתי אופנה, מסעדות ובתי קפה, משרדים ועוד. בסטודיו השלישי התלמידים בוחרים תחום אחד של התמקצעות ועובדים על הכנת פרויקט גמר להגשה בסיום המסלול.
 
נושאי הלימוד
 
  • יסודות העיצוב - שיעורי סטודיו, שבהם לומדים על מרכיבי הקומפוזיציה ומוכשרים בעיצוב בתלת מימד.

 

  • תוכנת סקצ'אפ – יצירת הדמיה דיגיטלית של מודל בתלת מימד, פרספקטיבה ופרזנטציה.

 

  • תולדות השפה האדריכלית – תכנון החלל על סמך ניתוח ממצאים על התנאים הפיזיים, סגנונות תקופתיים, פרופורציה ועוד.

 

  • תוכנת פוטושופ וגרפיקה – מטרת הלימוד כאן היא להפיק פרזנטציה מודפסת לתכניות המעצב ולבנות תיק עבודות, ובכלל זה המשתתפים לומדים לבצע עיבוד לתמונה ולערוך גיליונות מקצועיים.

 

  • תכנון ועיצוב מטבחים – לומדים לארגן את האובייקטים בחלל המטבח באופן שיהיה נוח לעבוד בו, לומדים על שיטות אחסון, על אינסטלציה וחשמל ועל חידושים טכנולוגיים במטבח.

 

  • תוכנת אוטוקאד - לומדים לעבוד עם התוכנה להשגת רמת ביצועים גבוהה בשרטוט.

 

  • תכנון ועיצוב תאורה – זוהי סדנה שבה לומדים על סוגים שונים של אמצעי תאורה העומדים לרשות המעצב ליצירת קונספט ואווירה או למענה על צרכים פרקטיים. בנוסף, כאן נלמדים היבטים סביבתיים ושיטות לניצול תאורה טבעית.

 

  • תורת הפנג שואי – התחשבות בעקרונות העיצוב הסיניים בשלבי התכנון הראשוניים.

 

  • בנייה ירוקה – המשתתפים לומדים עקרונות בבנייה ירוקה על מנת לשלבם בבתים ובמשרדים שכבר קיימים ועומדים לשיפור איכות החיים.

 

  • סדנת פרזנטציה מול קהל – מטרתה לשפר את יכולת המכירה של המעצבים לעתיד באמצעות לימוד של שיטות שיווק ופרסום.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ, המשך ותעודה | קורסים והשתלמויות

עוד מסלולי לימוד - לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp