קורסי עיצוב במכללת רמת גן - היחידה ללימודים חוץ אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על רמת גן - קורסים בעיצוב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עיצוב במכללת רמת גן - היחידה ללימודים חוץ אקדמיים

מכללת רמת גן פתחה בשיתוף פעולה מיוחד עם בית ספר ארטי לעיצוב, אמנות ומדיה, המאפשר לכם להשתתף בקורסים שונים בתחום העיצוב והאמנות, במסגרת לימודי התעודה של המכללה.

 

בקורסים מלמדים מעצבים ואדריכלים בעלי ניסיון רב בתחומם. המורים הכישרוניים והיצירתיים באים ומגישים לתלמידים ידע בתפישה האמנותית ובכלי העבודה הרלוונטיים, נותנים להם השראה וטיפים מקצועיים. הקורסים נעים בין היקף של חודשיים לתשעה חודשים, והמפגשים בהם נערכים בתדירות של פעם או פעמיים בשבוע. ישנם מסלולי בוקר, ערב ושישי. סיום החובות בכל קורס מקנה לבוגרים תעודה מטעם מכללת רמת גן.

 


מסלולי הלימוד

קורס אמנות

 

קורס אמנות מתמקד ברכישת מיומנויות ציור, רישום ופיסול מתקדמות. מסלול זה מתאים למעוניינים לפתח את הכישורים האמנותיים שברשותם וכן מתאים למועמדים ללימודי תרפיה באמנות שנדרשים להשלים שעות באמנות. לאורך הקורס, המשתתפים לומדים על שלל טכניקות אמנותיות, נחפשים לחומרי גלם ולכלים מקצועיים וגם מפתחים את החשיבה היצירתית ויכולות הביטוי העצמי שלהם. הם גם מתוודעים ליצירתם של אמנים בולטים מתולדות האמנות.

 

הקורס חושף את המשתתפים לעקרונות ברישום אקדמי וכן ברישום מושגי וחופשי. הם לומדים כיצד להשתמש ברישום ככלי להבעה אישית ומפתחים את המיומנויות שלהם בתחום האיור. לאחר מכן, הם מתבססים על הידע הנרכש באישום ולומדים על מושגים מרכזיים בתחום הציור, כך הם מכירים טכניקות לציור טבע דומם, לציור דיוקן, לציורי נוף ולציור המושפע מסגנונות מובילים בתולדות האמנות. הם מכירים את טכניקות העבודה בחומרי גלם שונים ולומדים לעשות בהם שימוש יעיל ויצירתי. בתחום הפיסול, הם לומדים על מושגים בחומר, נפח ומרקמים ולומדים לארגן קומפוזיציות תלת ממדיות שונות. הם מכירים חומרים ואפשרויות שונות במדיום הפיסול וכך מגבשים יכולות לפיתוח של רעיונות הבעתיים ולביטוי עצמי תוך ניצול של איכות ותכונות חומרי הגלם.


מסלול זה נערך במתכונת ערב או כקורס בוקר, כאשר חלק מן השיעורים מתקיימים גם באופן מרוכז בחודש הקיץ. הוא כולל 3 מודלים שכל אחד מהם נפרש על פני כ - 100 שעות לימוד. בסך הכל המסלול כולל כ - 300 שעות, ניתן להשלים באמצעותו עד 600 שעות בצורה מודולרית. המשתתפים לוקחים חלק בסדנאות שונות, הם גם משתתפים בהנחיות אישיות וקבוצתיות של המרצים בתכנית. יש לציים כי המשתתפים בקורס יכולים להירשם גם באופן נפרד לכל אחד מן המודלים המוצעים בתכנית זו, בהתאם לצורכיהם.

 

מכינה לעיצוב ולאדריכלות

 

מכינה לעיצוב ולאדריכלות של מכללת רמת גן מכינה את המשתתפים לקראת קבלה ללימודי עיצוב, אמנות ואדריכלות במוסדות להשכלה גבוהה הלימודים במכינה מתמקדים בתהליכי עיצוב ותכנון והם מפתחים את החשיבה העיצובית והיצירתית של התלמידים. במסגרת המכינה, יוצרים המשתתפים תיק עבודות מקצועי אותו הם יכולים להציג בהמשך דרכם בוועדות במסגרת מבחני הקבלה לעיצוב. שיטת הלימוד של המכינה באה לעודד מוטיבציה ופיתוח של המיומנויות האישיות ומציאת דרכי ביטוי ייחודיות, במגוון תחומי העיצוב.

 

המכינה לעיצוב מתאימה למועמדים ללימודים בשלל מחלקות. בין היתר, יכולים ללמוד בה מי שמעוניינים להתקבל ללימודי עיצוב פנים, לימודי אדריכלות, לימודי עיצוב מוצר, לימודי עיצוב תעשייתי, לימודי עיצוב אופנה, לימודי תקשורת חזותית, לימודי עיצוב גרפי, לימודי צורפות לתואר, לימודי צילום לתואר, לימודי אנימציה לתואר, לימודי אמנות לתואר ומסלולים משיקים נוספים.

 

היקפה של המכינה הוא כ - 150 שעות לימוד, היא נפרשת על פני פרק זמן שבין ארבעה לחמישה חודשים. מפגשים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע. במסלול זה, יכולים חיילים משוחררים ללמוד על חשבון הפיקדון.


על מוסד הלימוד

 

היחידה ללימודים חוץ אקדמיים של מכללת רמת גן עורכת מבחר תכניות ללימודי תעודה, אשר מוצעים בענפים מבוקשים במשק. אלה כוללים, בין היתר, קורסים בניהול, קורסי חשבונאות, קורסים בעיצוב, קורסים בשיווק, קורס הדפסת תלת ממד וקורס יין. מסלולי לימוד אלה מותאמים לתהליכים ולהתפתחויות של התעשייה והמשק ומטרתם היא להקנות לתלמידים כלים להשתלבות בתחומי קריירה מובילים. תכניות הלימוד כוללות תרגולים פרקטיים והן משלבים סדנאות והדרכות, במטרה לאפשר למשתתפים לתרגל בפועל מיומנויות שנלמדות בכיתה וכך להכין אותם לקראת אתגרים עכשוויים בשוק העבודה. חלק מן ההכשרות גם מכינות את הבוגרים לקראת מבחנים חיצוניות שנדרשים לקבלת תעודת מקצוע מטעם גורמי ממשלה רשמיים.

 

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן | לימודי תעודה - לימודים בישראל

ssssssssss

פורום לימודי עיצוב

קשה למצוא עבודה בתחום עיצוב האופנה?
ליז מסליאנסקי
ללא תגובה
חוות דעת על קורס עיצוב גרפי באקסטרא
אני
1 תגובות
קורס דוגמנות וצילומים
ערבאסי ברק
1 תגובות
מתכונת ושכר לימוד של לימודי עיצוב
רובא
1 תגובות
לימודי עיצוב פנים בסטודיו 6B
לאה
1 תגובות
מפרט מחשב מומלץ ללימודי עיצוב
צופיה
1 תגובות
קורס עיצוב גופי תאורה
הרצל אליאס
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp