קורס עיצוב מוצר במכון טכנולוגי חולון HIT

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - קורס עיצוב מוצר.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב מוצר ב - HIT מכון טכנולוגי חולון 

 

אמנות ופרקטיקה בשירות התעשייה

 

מעצבי המוצר מלווים תהליכי פיתוח מורכבים, החל מגיבוש הרעיון הראשוני ועד לייצור המעשי של התוצר המוגמר. הם אחראיים על הגדרת החזון הוויזואלי ועל ניהולו, ויכולים להתמחות בעבודה עם טווח גדול של מוצרים, כמו למשל כלי תחבורה, רהיטים, כלי בית ואביזרי נוי. ענף עיצוב המוצר משלב היבטים מתחום מלאכת היד והיצירה, עם צרכים מסחריים של שוק העבודה והתעשייה, ובא לענות על בעיות ספציפיות בהן אנו נתקלים בחיי היום יום שלנו.

 

הקורס שמציע המכון הטכנולוגי חולון מקנה למשתתפיו ידע תיאורטי ופרקטי בעולם העיצוב, המאפשר להם להרחיב את תיק העבודות שלהם כיוצרים, דבר החיוני לתעסוקתם בעתיד כעצמאיים.

 

תכנית הלימודים

 

בתחילת לימודיהם בקורס עיצוב מוצר, סוקרים המשתתפים את השלבים השונים של תהליך הפיתוח, מכירים קהלי יעד מגוונים, ולומדים להתאים את העיצוב לדרישות הלקוח. בהמשך, הם מתוודעים לשיטות לשרטוט בדו ממד ולבניית מודלים בתלת ממד, ואף מתנסים בהן בעצמם בסטודיו. הם גם לומדים כיצד מתפעלים את התוכנה המשמשת לצרכי הדמיה בתהליך הייצור. לבסוף, הם דנים בסוגיות עדכניות בעיצוב, כמו הדפסות תלת ממד, ועקרונות אקולוגיים וסביבתיים הנלקחים בחשבון.

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס כולל כ - 375 שעות לימוד ועוד כ - 120 שעות לתרגול בסדנה למשך כשנתיים. שיעורים נערכים פעמיים בשבוע, בערבים. במהלך המפגשים לוקחים המשתתפים חלק בשיעורים עיוניים, בסדנאות בסטודיו, בסיורים לימודיים במפעלים ובהרצאות אורח של אמנים שונים. הקורסים בסמסטר ד' של התכנית מתקיימים בליווי של מנטורים מומחים.

 

נושאי הלימוד

 

 • ייצור סדרות קטנות
 • תוכנת Solidworks
 • זכויות יוצרים ופטנטים
 • תהליכי ייצור וטכנולוגיה
 • הדפסת תלת ממד STL
 • תפיסות בהבעה ויזואלית   
 • מבוא לעיצוב
 • עיצוב ואמנות
 • עיצוב אקולוגי
 • תולדות העיצוב
 • המחשב והמעצב   
 • ועוד

 

סגל הוראה

 

סגל המרצים בתכנית כולל מעצבים ואדריכלים מנוסים בשלל ענפי עיצוב. חלקם משמשים מרצים בתכניות הלימודים האקדמיות של המכון הטכנולוגי חולון HIT. הם בעלי ניסיון בעשייה מקצועית בעיצוב וכן בהוראה בתחום.

 

תנאי קבלה

 

לקורס עיצוב מוצר מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. הלימודים מתאימים לאמנים, לאקדמאים ולעוסקים בהיבטים מקבילים בעיצוב, כמו עיצוב פנים ועיצוב אתרים. מועמדים העונים על דרישות הסף מוזמנים לריאיון קבלה אישי במכללה.

 

תעודה

 

סטודנטים המסיימים את לימודיהם בתכנית זכאים לקבל תעודת גמר קורס עיצוב מוצר, המוענקת מטעם בית הספר ללימודי תעודה של המכון הטכנולוגי חולון. על מנת לקבל את התעודה, המשתתפים נדרשים להפגין נוכחות ב - 80 אחוזים מהשיעורים לפחות, להגיש את כל המטלות השבועיות השוטפות, ולסיים בהצלחה את עבודת הגמר. הבוגרים מקבלים ייעוץ וסיוע להמשך דרכם.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: HIT המכון הטכנולוגי חולון - לימודי תעודה | היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה
פורום לימודי עיצוב
עלויות לימודים קורס גרפיקה
הדס
ללא תגובה
היכן לומדים אדריכלות ועיצוב פנים?
מרוות
ללא תגובה
לימודי עיצוב אופנה לגילאי 40 פלוס
איה
1 תגובות
מחיר לימודי עיצוב פנים והום סטיילינג
סגולה לוי
1 תגובות
קורס לימודי גרפיקה באזור אשקלון
שובל אמסלם
1 תגובות
קורס עיצוב ריינו באזור הבורסה רמת גן
חיים חובל
1 תגובות
מקומות מומלצים ללימודי עיצוב גרפי
לינוי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp