קורס עיצוב מדיה דיגיטלית במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב מדיה דיגיטלית במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס עיצוב מדיה דיגיטלית במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר


פותחים דלת לחדשנות בעיצוב


עולם העיצוב כפי שאנו מכירים אותו משנה בשנים האחרונות את פניו. מגמות של התפתחות טכנולוגית ומחשוב מעלות צורך בקרב מעצבים שמתמחים בדפוס ליצור עבודות גם בעבור אתרי אינטרנט, אפליקציות וסוגי מדיה חדשה אחרים. עולם חדש זה מציב אפשרויות רבות בפני מעצבים ומביא לביקוש מוגבר לאלו שבקיאים בטכנולוגיות המתקדמות.


קורס עיצוב מדיה דיגיטלית במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללת ספיר בא להעניק כלים חשובים למעצבים גרפיים המעוניינים לעבור לעצב גם בתחום המובייל והאינטרנט. התכנית מקנה מיומנויות חשובות בעיצוב דיגיטלי ומאפשרת לתלמידים לגבש תיק עבודות עשיר שמייצג אותם ואת יצירתם.

 

הקורס מתאים לאנשים בעלי רקע וניסיון בתחום העיצוב הגרפי, שברצונם להוסיף מיומנויות בתחום העיצוב למדיה דיגיטלית.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס גרפיקה ממוחשבת לומדים על המעבר מעיצוב גרפי לדפוס לעיצוב בעולם האינטראקטיבי ומכירים את האפשרויות החדשות שנפתחות למעצבים בפלטפורמות כמו אתרי אינטרנט ואפליקציות. לאחר מכן, הם רוכשים "ארגז כלים" שמאפשר להם להעניק מענה למגוון רחב של לקוחות בתחום העיצוב הדיגיטלי. בהמשך, הם דנים בדרכי עיצוב של דפי נחיתה, אתרים, באנרים ולוגואים, כמו גם בניהול של מדיה חברתית. בנוסף לכך, הם מכירים את השימוש במערכת וורדפרס (WordPress), פלטפורמה לבניית אתרים, ולומדים כיצד מנהלים אתרים פשוטים ומובנים באמצעותה.

 

מתכונת הלימוד


קורס עיצוב מדיה דיגיטלית במרכז ללימודי חוץ והמשך בספיר מתפרש על פני כשישה חודשים וכולל כ - 80 שעות אקדמיות. אלו מחולקות ל - 18 מפגשים שנערכים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהרים והערב.


במהלך השיעורים, המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות ובהדגמות וכן בתרגול מעשי רב של טכניקות העיצוב. הם עובדים בסדנאות במעבדת מחשבים בה הם מתרגלים בכל מפגש את החומר הנלמד ומיישמים אותו באופן פרקטי. כמו כן, לאורך הקורס הם מכינים תיק עבודות שמורכב מהפרויקטים שהם מבצעים בשיעורים.

 


סגל הוראה


מנחת הקורס היא מעצבת גראפית המנוסה בעבודה בתחום כעצמאית ובמסגרת משרדי פרסום. כמו כן, היא משמשת מרצה במקצועות תולדות העיצוב והיא בעלת הכשרה אקדמית בהוראת אמנות ובעיצוב וחינוך.


תנאי קבלה


קורס עיצוב מדיה דיגיטלית בספיר מתאים למעצבים גרפיים פעילים, שמעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם וללמוד טכניקות עיצוב חדשות בעולם העיצוב לאינטרנט. כדי להתקבל למסלול, עליהם להיות בוגרי קורסים בעיצוב גרפי ולהיות בקיאים ומנוסים בשימוש בתוכנות מקצועיות לעיצוב גרפי כמו למשל תוכנת אילוסטרייטר ותוכנת פוטושופ. המועמדים עוברים מבחני התאמה שבודקים את רמת השליטה שלהם בשימוש ביישומי מחשב ובתוכנות העיצוב. במקרים מסוימים, עליהם להציג גם תיק עבודות.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס זכאים לקבל תעודת גמר קורס עיצוב מדיה דיגיטלית, המוענקת מטעם המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך. על מנת לקבל את הדיפלומה, התלמידים חייבים להיות נוכחים במפגשים, להגיש את העבודות והפרויקטים לאורך התכנית ולעבור בהצלחה את הבחינות.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp