רוצה פרטים על קורס עיסוי רפואי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי עיסוי רפואי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס עיסוי רפואי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיסוי רפואי

 

מה זה קורס עיסוי רפואי?

 

מטרתו של העיסוי הרפואי הינה הפחתת כאבי גוף, שיפור זרימת דם והזרימה לימפטית, הרפיית הגוף והפחתת עייפות ומתחים, וכמובן-שיפור תפקודה הכללי של מערכת התנועה. קורס עיסוי זה כולל טכניקות עיסוי מגוונות המאפשרות התאמת העיסוי האופטימלי למטופל ולמצבו הבריאותי.

 

מטרת הלימודים בקורס זה הינה הכשרת מטפלים המוכשרים לעסות מטופלים במגוון של שיטות עיסוי ולאפשר תמיכה טובה יותר במצבו הרפואי של המטופל.

 

 

מה לומדים?

 

העיסוי הרפואי נחשב לאחד מהטיפולים המרכזיים ביותר ברפואה המשולבת, ולפיכך התכניות להכשרת מטפלים בעיסוי רפואי כוללות מגוון שיטות טיפול מתקדמות וביניהן: עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי אורטופדי שיקומי, אבחון יציבה, עיסוי נשים בהיריון, טכניקות של הנעת מפרקים, טיפול בקור ובחום. קורסים אלה שואפים להכשיר את הסטודנטים לטפל בעיסוי רפואי ברמת מעסה מוסמך ובכיר וכן להכינם לעבודה מקצועית עם הצוות הרפואי.

 

לימודי עיסוי רפואי תורמים לשכלול ולטיפוח של הטכניקה האישית של המטפל ומעניקים לו כלים יישומיים לעבודה שיבטיחו לו השתלבות תעסוקתית מהירה בתחום העיסוי הרפואי. בנוסף לכך, תוכניות הלימוד פועלות לחשוף את המטפלים לתהליכים שיקומיים מתחום הפיזיותרפיה שיסייעו להם בעבודתם במוסדות וגופים שונים, כמו מרפאות מומחים, קבוצות ספורט, בתי חולים וכדומה. בוגרי הקורס יהיו מסוגלים לתת מענה למירב המטופלים ולהתמודד עם מגוון רחב של טיפולים.

 

הלימודים כוללים שיעורים עיוניים פרונטליים בנושאים מגוונים, וכן שיעורים מעשיים בקליניקה טיפולית. במהלך הקורס ילווה כל משתתף ספורטאי כלשהו. ליווי זה יאפשר לסטודנטים להביע תמיכה בספורטאי וליישם הלכה למעשה את הידע שנרכש בקורס.

 

נושאי הלימוד:

 

במסגרת לימודי עיסוי רפואי נלמדים בין השאר הנושאים הבאים: יציבה נכונה של המטפל, טכניקות עיסוי לפי אזורי הגוף השונים, שיטות טיפול מתקדמות , טיפול בשכיבה על הצד, שיטות טיפול לספא, התנסות קלינית , תשאול ואבחון, שחרור מפרקים, רפואה מערבית - אנטומיה ופיזיולוגיה , טכניקות בסיסיות ומתקדמות בעיסוי הרפואי, רקמות עמוקות, טכניקות נבחרות בעיסוי ספורטאים, עיסוי בקרח ועוד.

 

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד המאפשרים קורס עיסוי רפואי:

 

  • מכללת מדיסין: המסלול במדיסין נפרש על פני שנה אקדמית וכולל סטאז' מעשי. במהלכו לומדים על שיטות עיסוי שונות ובוחנים גל טכניקות לטיפול טייפינג.

  

  • מכללת מירב: במכללה זו מתקיים קורס עיסוי רפואי שהיקפו 755 שעות. ניתן לפרוש את הקורס על פני פרק זמן שבין שנה לשלוש שנים.

 

  • המכללה לעיסוי רפואי: מכללה זו מציעה מסלול רב תחומי להכשרת מטפלים בעיסוי רפואי ובטיפול בפגיעות ספורט. כמו כן מתקיימים קורסים קצרים יותר, שמתאימים למטפלים מתחילים, למטפלים ותיקים או למאמני כושר.

 

  • קמפוס ברושים: הקמפוס מקיים קורס עיסוי רפואי שניתן לפרוש על פני שנה או שנתיים. תכנית זו מ שלבת גם עקרונות נוספים מן הרפואה האלטרנטיבית כגון טיפול ארומתרפי.
     

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס עיסוי רפואי משתנה בהתאם להיקף הקורס ומוסד הלימוד, ונע בין שנה לשלוש שנות לימוד מלאות.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

לימודים אלו מתאימים למי שמעוניין לעסוק כמעשה רפואי מומחה ולכל המעסים בפועל המעוניינים ברכישת מיומנויות עיסוי נוספות אותן יוכלו לשלב בעבודתם. ללימודים אלה יתקבלו בוגרי 12 שנות לימוד, ואין דרישה לרקע או ניסיון קודם בתחום.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום הלימודים בוגרי הקורס מוכשרים כמעסים מקצועיים ומיומנים אשר ביכולתם לטפל ולעסות מטופלים באופן עצמאי. בנוסף, יוכלו הבוגרים גם להשתלב כמטפלים במוסדות ואירגונים העוסקים בענף הספורט או הבריאות, כגון: מעסים צמודים של ספורטאים, מעסים של קבוצות ספורט, מועדוני ספורט, מרכזי ספא, מעסים במרפאות, במרכזי טיפול שונים, בתי חולים וקופות חולים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס עיסוי רפואי?

רוצה לדעת יותר על קורס עיסוי רפואי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: קורס עיסוי רפואי

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 3.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp