קורס עגורנים בכרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס עגורן - כרמל בטיחות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הסמכת עגורנים בכרמל בטיחות – המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית
 
זאת לא ציפור... זה מנוף!
 
עגורנים הם בעצם מנופים גדולים, המשמשים לצורך הרמת משאות כבדים במיוחד. בכדי להפעיל עגורנים מסוגים שונים, יש צורך בהיתר מיוחד – והוא מתקבל רק לאחר לימודים בקורס עבודה מקצועי בתחום, וקבלת הסמכה מטעם משרד התמ"ת. קורס הסמכת עגורנים בכרמל בטיחות – המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, נלמד לפי הדרישות והתקנות הקבועות על ידי משרד התמ"ת, והוא מאושר על ידו.
 
תכנית הקורס
 
בקורס הסמכת עגורנים לומדים המשתתפים להכיר את העגורנים השונים, על כל החלקים המרכיבים אותם, וכן לומדים את כל תקנות הבטיחות והזהירות הקבועות בחוק בעת שימוש בציוד מסוג זה. בנוסף, המשתתפים לומדים על ציוד המגן האישי שחובה להיעזר בו, ועל השימושים האפשריים השונים בסוגי העגורנים הנלמדים. תפעול ותחזוקה הם שני היבטים נוספים הכלולים בלימוד.
 
מתכונת הלימוד
 
קורס זה מוצע בשלושה מסלולי התמחות נפרדים – שלושה סוגים של עגורנים: קורס הסמכת מפעילי עגורן גשר, קורס להסמכת מפעילי עגורן להעמסה עצמית וקורס הסמכת אתתים. מתכונת הלימוד זהה בשלושת הקורסים - יומיים או שלושה ימי לימוד מלאים ברצף. בנוסף, בבית הספר מציעים קורסים להדרכת עובדים בארגונים, הנערכים באתרי העבודה עצמם – בכל חלקי הארץ. כמו כן, בכרמל בטיחות מציעים קורסים המתקיימים במרכז ההדרכה של המכללה, לבודדים המבקשים ללמוד את המקצוע או לקבוצות קטנות. הלימודים בקורס מלווים בחוברות הדרכה, שבהן מרוכז חומר הלימוד העיוני, וניתן לקבל אותן באחת משלוש שפות שונות: עברית, רוסית או ספרדית.
 
נושאי לימוד אופייניים
 
 • אביזרי הרמה
 • עניבנות
 • אחזקת חיבורים
 • מצבי סיכון
 • הרכבה על משאית
 • חוק המנוף
 • בדיקות תקינות הציוד
 • שיטות ייצוב
 • תיאום בין מפעיל ואתת
 • חוזק חומרים     
 • סימני האיתות המקובלים
 • ועוד
 • איזון משקלים, מרכזי כובד ועומסים     
 
 
קהל היעד
 
הלימודים בקורס הסמכת עגורנים מתאימים לכל מי שמבקש להתמחות בהפעלת מנופים מסוגים שונים כדי להשתלב בעבודה בחברות שבהן משתמשים בכלים אלה, או כדי לפתוח עסק עצמאי בתחום. בנוסף, הקורסים מתאימים לבעלי מפעלים או חברות לבנייה, המבקשים להעניק הדרכה לעובדים שלהם, לעיסוק מוסמך בהפעלת עגורן.
 
תנאי הקבלה
 
לצורך הקבלה לקורס בכרמל בטיחות על המועמדים להיות בני 18 לפחות, ולהציג אישור של רופא תעסוקתי המעיד על בריאות תקינה. בנוסף, עליהם לנכוח בכל שעות הלימוד בקורס, ולעבור בהצלחה את הבחינה העיונית והבחינה המעשית. יתרה מכך, עליהם להציג אישור על ניסיון מעשי בתחום, מטעם עגורני מוסמך בעל ניסיון.
 
אפשרויות התעסוקה
 
עם סיום הלימודים בכל אחד מן הקורסים השונים יוכלו בוגריהם להשתלב בתעסוקה בחברות לבנייה, בחברות לשירותי מנופים ועגורנים, בעבודה בנמלים מסוגים שונים ועוד. חשוב לדעת, כי ההסמכה ניתנת לתקופה של שנתיים בלבד, ולאחר מכן יש לדאוג לחדש את תעודת ההיתר באמצעות ההליך המתאים. בכרמל בטיחות מציינים, כי בבית הספר מבצעים גם הדרכות ריענון תקופתיות באתרי הלקוחות השונים, על פי דרישה.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: כרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, לעובדים ולחברות

עוד מסלולי לימוד - כרמל בטיחות

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp