רוצה פרטים על קורס עבודת צוות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי עבודת צוות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס עבודת צוות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עבודת צוות

 

כל תחום בחיינו מצריך עבודת צוות, במודע או שלא במודע. לדוגמא חיי המשפחה והזוגיות מצריכים יכולות עבודה בצוות, שירות צבאי, חיי הכיתה ובית הספר, עבודה במשרד, עבודה מול אנשים וכיוצא באלה. עבודת הצוות מהווה פעילות משותפת של מספר אנשים בעלי תלות והסכמה הדדית על מנת להגיע ליעד בהצלחה. אולם, בכדי שעבודת הצוות תהיה אפקטיבית ותוביל לתוצאות הרצויות, על כל חברי הצוות השותפים למטרה להיות מנוסים בעבודה צוותית ומיומנים בדרכי עבודה שכזו.

 

ככל שצוות עובד זמן רב יותר יחדיו, כך עולה האפקטיביות שלו, על כל חבר בצוות להיות מודע למסגרת אחריותו בתהליך העבודה המשותף, וכן, להיות מודע לאחריותם של חברי הצוות הנוספים הפועלים במקביל ובשיתוף פעולה עימו. אולם, על מנת לעבוד באופן יעיל יש להפרות את שיתוף הפעולה ולשפר את התהליכים באופן תמידי.

 

 

מטרת הקורס

 

מטרת הלימודים בקורס עבודת צוות היא להעניק למשתתפים כלים מרכזיים הנחוצים לעבודה תקינה ויעילה של צוות. הלימודים מעניקים ידע נרחב באפיונים מבניים של קבוצה, בדינאמיקות השונות הנוצרות בעבודת צוות, בדרכים למימוש עצמי של הפרט במסגרת העבודה הקבוצתית, ביישום יעדי הארגון תוך שימוש בעבודת צוות יעילה, בחשיבות המרובה של תקשורת תקינה בין אנשי הצוות ועוד נושאים רבים אחרים. הלימודים בקורס משפרים את היכולת של המשתתפים לעבוד כחלק מצוות בחיים בכלל ובמקומות העבודה בפרט.

 

נושאי לימוד

 

קורס עבודת צוות כולל מגוון של נושאי לימוד כגון:

 

 • המנהל והצוות
 • יחסי כוחות בעבודת צוות
 • דפוסי אינטראקציה בין חברי קבוצה
 • הלחץ הקבוצתי והשפעתו על עבודת הצוות
 • סגנונות שונים של הנהגת צוות
 • תפקוד צוות במצבי משבר ולחץ
 • חשיבות התקשורת בצוות
 • הפיכת קבוצות עבודה לצוות מקצועי
 • ועוד...

 

מוסדות לימוד

 

קיימים מספר מרכזי לימוד שמציעים הכשרה מקצועית בקורס עבודת צוות, כגון:

 

 • המרכז הישראלי לפיתוח מקצועי - ארגון רב תחומי המכשיר מנהלים ועובדים. מציע קורסים לגמול השתלמות ביניהם קורס עבודת צוות.

 

 • המכללה להישגים בע"מ - הקורס נלמד במוסד לביטוח לאומי בראשון לציון. במסגרת לימודים חד שבועית. סה"כ 60 שעות לימוד שלוש שעות כל מפגש.

 

 • תפנית - בית הספר למנהלים ופיננסים במסגרת היחידה ללמודי חוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

 

 • מכון גלר - המכללה הטכנולוגית בקריית ביאליק מציע לימודים לקורס עבודת צוות.

 

 • פריזמת הדרכה - מציעה הדרכות וסדנאות פתוחות בתחומים מקצועיים שונים. מציעה תוכנית לימודים בקורס "במה מרכזית" פיתוח ושיפור עבודת צוות, כלים נבחרים מעולם התיאטרון, אשר מעניק כלים שימושיים לעבודת צוות אפקטיבית.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימוד נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

למי מיועד הקורס?

 

קורס עבודת צוות פתוח לקהל הרחב ומתאים לכל מי שמעוניין לשפר את כישוריו בעבודת צוות. ארגונים רבים שולחים צוותים לעבור הכשרה מקצועית בתחום, לעיתים נשלחים אנשים בודדים להעמיק את ידיעותיהם בתחום ולרכוש כלים אפקטיביים לעבודה בקבוצה. ניתן ללמוד את הקורס במסגרת קורסי גמל והשתלמות במסגרות שונות
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס עבודת צוות?

רוצה לדעת יותר על קורס עבודת צוות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp