רוצה פרטים על קורס עבודת צוות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי עבודת צוות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס עבודת צוות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עבודת צוות

 

כל תחום בחיינו מצריך עבודת צוות, במודע או שלא במודע, כך למשל בחיי המשפחה והזוגיות, בשירות הצבאי, בלימודים וכן בעבודה במשרד או במתן שירות. זוהי פעילות שבה משתתפים יחד מספר אנשים בהסכמה הדדית מתוך מטרה להגיע בהצלחה ליעד. כדי שהפעילות המשותפת תהיה אפקטיבית ותוביל לתוצאות הרצויות על כל החברים בקבוצה להיות מנוסים ומיומנויות בעבודת צוות.

 

ככל שצוות עובד זמן רב יותר יחדיו, כך עולה האפקטיביות שלו, על כל חבר להיות מודע למסגרת אחריותו בתהליך העבודה המשותף, וכן, להיות מודע לאחריותם של החברים הנוספים הפועלים במקביל ובשיתוף פעולה עימו. אולם, כדי לעבוד באופן יעיל יש להפרות את שיתוף הפעולה ולשפר את התהליכים באופן תמידי.

המעוניינים לפתח את הכישורים המקצועיים ולהכיר כלים חדשניים לייעול העבודה הקבוצתית בארגונים וחברות יכולים לקחת חלק בקורס עבודת צוות. מדובר בהכשרות לתעודה המיועדות בדרך כלל לעובדים בארגונים ומתאימות לחברות במגוון ענפים במשק.
 

 

מה לומדים?

מטרת הלימודים בקורס היא להעניק למשתתפים כלים מרכזיים הנחוצים לעבודה תקינה ויעילה של קבוצה. במהלך התכנית רוכשים ידע נרחב באפיונים מבניים של קבוצה, בדינאמיקות השונות הנוצרות בעבודה משותפת ובדרכים למימוש עצמי של הפרט במסגרת העבודה הקבוצתית. כמו כן, דנים בדרכים ליישום יעדי הארגון תוך שימוש בעבודה קבוצתית יעילה, ובחשיבות המרובה של תקשורת תקינה בין אנשי הצוות ועוד נושאים רבים אחרים. הלימודים בקורס יכולים לתרום לשיפור היכולת של המשתתפים לעבוד כחלק מצוות במקומות העבודה.
 

כמה זמן לומדים?

 

היקף הכשרות בתחום זה משתנה, אורך מרבית הקורסים הוא כ - 50 שעות לימוד.

 

חלק מן הקורסים מתקיימים במתכונת פרונטלית ואחרים באופן מקוון, לרוב הם נלמדים באמצעות ZOOM, מה שמאפשר השתתפות פעילה של החברים מהבית או המשרד.

 

הדגש בהכשרות הוא על התנסות פעילה של המשתתפים בכלים הנלמדים, כדי לסייע להם לפתח מיומנויות אותן יוכלו לממש בהמשך, בארגונים שבהם הם עובדים. לצד ההרצאות העיוניות הקורסים כוללים מגוון של תרגילים המבוססים על העולם המקצועי של המשתתפים. הם מתנסים במשחקי תפקידים, סימולציות, ניתוח מקרי בוחן, עריכת שאלוני אבחונים, דיונים קבוצתיים והגשת מטלות שונות שבהם בוחנים אירועים מתוך העשייה הארגונית.
 

נושאי לימוד

 

בין מגוון הנושאים הנכללים בקורס:

  • סגנונות הנהגה
  • יחסי כוחות בקבוצה
  • תפקוד במצבי משבר
  • חשיבות תקשורת בקבוצה
  • דפוסי אינטראקציה בין עובדים
  • השפעת לחץ קבוצתי על העבודה
  • ועוד
 

היכן לומדים?

את הקורס ניתן ללמוד במספר מכללות ומרכזי הכשרה בפרישה ארצית. כמו כן, הקורס נלמד לעיתים באופן מרוכז בארגונים, עמותות ומועצות מקומיות מטעם המעסיקים, אשר שולחים קבוצות עובדים להכשרה באופן מרוכז.

המכללה להישגים בע"מ (רמת גן) - מכללה ללימודי תעודה, הקורס מוצע במסגרת בית הספר לניהול והדרכה. בין הסוגיות הנלמדות בקורס נכללות טכניקות להנעת עובדים, דינמיקה קבוצתית והתמודדות עם משברים ארגוניים.


מכללת ליאן - במכללה מציעים קורס לגמול השתלמות שהיקפו 50 שעות. ניתן ללמוד בשלוחת ירושלים של המכללה או במסלול מקוון באמצעות ZOOM. במוסד הלימוד מתקיימים קורסים נוספים (שאינם מוכרים לגמול) בתחומים כגון בניין, ניהול, חינוך ועוד.


קמפוס נבון (רמלה) - זהו מוסד הכשרה מקצועית שבו ניתן לקחת חלק בלימודי תעודה במגוון תחומים. בקורס זה יכולים העובדים להכיר טכניקות פרקטיות ליישום בארגונים שלהם, תוך דיון במגוון מצבים ארגוניים.

 

מכון תמר - זהו מכון לפיתוח מנהלים, קורס זה מוצע במתכונת מקוונת ונלמד באמצעות ZOOM בשעות הבוקר. בקורס נכללים סימולציות, ניתוח של שאלוני אבחון, תרגול אירועים מן השטח ועוד. מתאימים יכולים ללמוד לגמול השתלמות.

 

מכון הנרייטה סאלד (ירושלים) - מכון ציבורי בתחום מדעי ההתנהגות והחינוך. במכון מתקיימות הכשרות בתחומים שונים בהם גם קורס עבודת צוות שנערך באופן מקוון בזום. כמו כן ניתן ללמוד קורסים פרונטליים בתחומים כגון ניהול, גישור ועוד.

 

אינטלקט אקדמון (חיפה) - קורס זה נכלל בין ההכשרות לגמול השתלמות המתקיימות מעת לעת במוסד הלימוד. הכשרות נוספות מסוג זה כוללות ניהול פרויקטים, ניהול זמנים, גישור, חשיבה יצירתית, שיפור השירות ועוד.
 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימוד נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

למי מיועד הקורס?

קורס עבודת צוות פתוח לקהל הרחב ומתאים לכל מי שמעוניין לשפר את כישוריו בעבודה קבוצתית. ארגונים רבים שולחים את עובדיהם לעבור הכשרה מקצועית בתחום, לעיתים נשלחים אנשים בודדים להעמיק את ידיעותיהם בתחום ולרכוש כלים אפקטיביים לעבודה בקבוצה. בחלק מן המקרים קיימות הכשרות ייעודיות לקבוצות עובדים בתחומים מסוימים, כגון מורים, מנהלי משאבי אנוש וכדומה.


גמול השתלמות


בחלק מן ההכשרות בתחום זה המשתתפים יכולים ללמוד לגמול השתלמות. הכוונה היא לתשלום של המעסיקים על השתתפות עובדיהם בקורסים קצרים להרחבת ההשכלה, במסגרת הסכמים עם ארגוני עובדים. הכשרות אלה צריכות להיות קשורות קשר הדוק לתחום העיסוק ולתרום להתפתחות המקצועית של העובדים. המטרה המרכזית של אותן הכשרות היא לסייע לעובדים לפתח עצמם מבחינה מקצועית ולרכוש מיומנויות חדשות שיכולות לתרום לקידום הכללי של הארגון שבו הם עובדים. חשוב להדגיש כי לא כל קורס מוכר לגמול, אלא רק מסלולים המוכרים לכך. מומלץ לוודא את תנאי הזכאות ואת זמינות הקורסים מול המוסדות וכן מול המעסיק.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס עבודת צוות?

רוצה לדעת יותר על קורס עבודת צוות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורסים
התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp