קורס סייבר שלב 1 בבית ספר שיא סקיוריטי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס סייבר - שיא סקיוריטי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Cyber Warefare Defense & Attack שלב 1 בבית ספר See Security – בית הספר לאבטחת מידע וללוחמת מידע

 

לוחמה במאה ה – 21

 

עם התפתחות הטכנולוגיה והאפשרויות שהיא מציעה, גדלו עמה גם האפשרויות ללוחמה מסוג חדש, סוג משוכלל ומתוחכם, ובמקרים רבים – מפחיד בהרבה מכל סוגי הלוחמה שהכרנו עד העת הזו. תחום לוחמת המידע, לוחמת הסייבר, הוא תחום הנמצא בהתפתחות מטאורית כיום, ונדרשים בו אנשים מיומנים המכירים אותו לעומק. אחד ממוסדות הלימוד היחידים המקיימים קורס סייבר הוא בית הספר See Security.

 

על הקורס בשיא סקיוריטי

 

קורס Cyber Warefare Defense & Attack שלב 1 ב – See Security הוא קורס ייחודי וראשוני הנערך על ידי בית הספר, המתמחה בלימודי אבטחת מידע. זהו קורס שמטרתו להכשיר את המשתתפים בו בהבנה יסודית ומעמיקה בהיבטים ובמונחים הקיימים כיום בעולם לוחמת הסייבר – הגנה והתקפת סייבר. תכנית זו הוקמה לאור השימוש הגובר בעולם כיום בסוג זה של לוחמה – ובין השאר כנגד גופים ביטחוניים, פיננסיים, ממלכתיים ועוד – באופן הדורש היערכות, ובכללה הכשרת אנשים המיומנים ומתמחים בסוג לוחמה זה.

 


התכנים בקורס

 

הקורס עורך סקירה מקיפה ועניינית לעולם לוחמת הסייבר, ומביא בפני התלמידים חומר רקע עשיר, בבחינת "דע את האויב". בנוסף, משתתפי הקורס לומדים כיצד להתמודד מול הסכנות הקיימות באינטרנט בטכניקות שונות להגנת מידע. 

 

 

 • מבוא לתחום אבטחת סייבר ולוחמת סייבר – כרונולוגיה, משמעות אבטחת סייבר, אבטחת סייבר לאומית, ועוד
 • "שחקנים ראשיים" בעולם לוחמת סייבר – האקרים, קבוצות פשע בעולם הסייבר, קבוצות טרור בעולם זה, ועוד
 • הסוכנויות הישראליות ואחריותן
 • הסמכות בתחום לוחמת סייבר
 • שדה הפעולה בעולם הסייבר – היבטי אבטחה, אבטחת סייבר, טכנולוגיות אבטחה, ועוד
 • איומים בתחום הסייבר – מבט עומק
 • אסטרטגיות הגנה בעולם הסייבר
 • ונושאים רבים נוספים


קהל היעד

 

קהל היעד לתכנית ייחודית וראשונה מסוגה זו הוא אנשים המגיעים מתחום ה – IT ומתחום לימודי תוכנה ופיתוח, וכמובן, אנשים בעלי רקע ושייכות לעולם אבטחת המידע ולוחמת המידע, לעולם הסייבר ולתחום המודיעין על ענפיו השונים.

 

 

מתכונת הלימודים

 

קורס Cyber Warefare Defense & Attack שלב 1 נערך במתכונת מיוחדת ומרוכזת של שישה ימי לימוד, על פני שבועיים עוקבים – כאשר בכל שבוע נלמדים שלושה ימי לימוד רצופים ומלאים. היקף התכנית הכולל הוא 48 שעות לימוד אקדמיות, והיא מתקיימת ברמת החייל, בתל אביב.

 

מידע נוסף

 

הקורס כולל מבחן סיום מסכם שאותו יש לעבור בציון של 70 לפחות, ובנוסף – על המשתתפים לנכוח במינימום של 80% משעות הלימוד. בתום הקורס תוענק לבוגרים העומדים בדרישות אלה תעודת "Cyber Security level 1, Cyber Warefare & Cyber Crime, Attack & Defense Principles, Including Hacking Defined for Managers" מטעם שיא סקיוריטי, בית הספר לאבטחת מידע וללוחמת מידע.

 

לימודי המשך

 

בוגרי קורס אבטחת סייבר רמה 1 יוכלו להמשיך ללימודים מעמיקים בתחום – בקורסים נוספים בתחום:  Cyber Security level 2, Cyber Security level 3. קורסים אלה אף הם ייחודיים ל – See Security – בית הספר לאבטחת מידע וללוחמת מידע, ובין השאר, מקנים מיומנויות תקיפה מקוונות.

 

לסיכום

 

קורס Cyber Warefare Defense & Attack שלב 1 מכשיר את המשתתפים בו בכל המונחים היסודיים ובהיכרות מעמיקה עם עולם לוחמת הסייבר – על הגופים הפועלים בו כיום, על השיטות השונות להגנה ולהתקפה ועוד. בתום הקורס יוכלו הבוגרים להמשיך את לימודיהם בקורסים המעמיקים והמתקדמים יותר בתחום זה בבית הספר See Security, ולהביא עמם ידע והכשרה חיוניים אלה אל הארגונים השונים בתחומי המחשוב, המודיעין לסוגיו השונים, אבטחת המידע, ועוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שיא סקיוריטי | see security

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

כניסה לתחום אבטחת מידע ללא ידע קודם
אלעד
1 תגובות
התמקצעות וכניסה לתחום אבטחת מידע
יצחק
1 תגובות
הסבה מניהול מערכות בריאות לתחום ההייטק
סארה
1 תגובות
קורס הכרת המחשב ותוכנות אופיס
מאיר
1 תגובות
קורס Solidworks במכללה הטכנולוגית באר שבע
שגב
1 תגובות
איזו תעודה מקבלים בסיום תואר ראשון במדעי המחשב?
בן אברהם
1 תגובות
היכן מתקיים בארץ קורס CISA?
הדס
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן950 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp