רוצה פרטים על קורס ניתוח שוק 360 מעלות ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניתוח שוק 360 מעלות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניתוח שוק 360 מעלות ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניתוח שוק 360 מעלות

 

מהן שיטות הניתוח הטכני והפונדמנטלי

 

שיטת הניתוח הפונדמנלי ושיטת הניתוח הטכני מהוות שתי שיטות בסיסיות המשמשות סוחרים על מנת לחקור את תחום שוק ההון בניסיון לחזות תנודות ומחירים.

 

שיטת הניתוח הפונדמנלי מתבססת על מצבה הכלכלי של החברה, על ביצועיה וחוזקה הפיננסי. לשם כך, סוחר הפועל באסטרטגיה של שיטת השוק הפונדמנטלי, יסתמך על כל האינדיקאטורים הכלכליים והידעיות הכלכליות המופצות אודות החברה. יתרונה של שיטה זו היא בחיזוי מגמות ארוכות טווח בתנודות השוק והמניות, אך חסרונה נובע מכך שהיא אינה מספקת מדע בנוגע להשקעה קצרת טווח ומכאן מקשה על תזמון נקודות כניסה ויציאה ממניות.

 

שיטת הניתוח הטכני עונה על חסרונות אלו. שיטה זו מתבססת בעיקר על התנהגות השווקים ומנסה לבחון את המגמות השולטות בשוק. שיטה זו מבוססת על מחקר פסיכולוגי תוך ניסיון לצפות התנהגות על פי אירועי העבר. אסטרטגיית הניתוח הטכני מתבססת על ההנחה שהשוק נע במגמות ומכאן ששום דבר אינו שרירותי לאורך זמן. ניתוח טכני מחושב באמצעות סטטיסטיקה ומחקרים הוכיחו כי הוא יעיל במה שבין 65%-75% על כל המוצרים הנסחרים בעולם ובארץ כגון: קרנות נאמנות, מטבעות, מניות וכו'. בשיטת הניתוח הטכני הסוחר גוזר מן הגרף את נקודות הכניסה והיציאה המשמעותיות תוך מזעור ההפסד הפוטנציאלי הטמון בכל ניסיון השקעה בשוק ההון.

 

תוכנית הלימודים לקורס ניתוח שוק ההון 360 מעלות למעשה מכסה את האפשרויות השונות מכל הכיוונים. ידע והבנה של שתי שיטות אלו לניתוח השוק יכול להקנות לכם את כל הכלים הנדרשים על מנת לנתח את השוק מכל כיוון אפשרי.

 

מטרת הקורס

 

מטרתו של קורס ניתוח שוק 360 מעלות הינה למידת מושגי היסוד בניתוח הטכני והפונדמנטלי של שוק ההון, הקניית כלים להבנת תהליכים בשוק ההון, הקניית כלים למסחר נכון ורווחי בשוק ההון, זיהוי מצבים טובים בשוק למסחר, הקניית כלי ניתוח וכלים להפקת תחזיות השוק.

 

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים בקורס זה כוללת את הנושאים הבאים: הבנת נתונים כלכליים לסיוע במסחר, הכרת הכוחות הכלכליים המשפיעים על ההיצע והביקוש,הבנת תנועות המחירים, חוסנו או חולשתו של השוק, מדיניות מוניטארית, מדיניות פיסקאלית, ניתוח מטבעות בצורת ניתוח פונדמנטלי, נתונים אינפלציוניים, ניתוח מטבעות על פי נתונים כלכליים, נתוני חוזק כלכלי, שיטות עבודה לניתוח טכני, שימוש בממוצע נע, מציאת מקורות מידע לנתונים כלכליים, למידה על מערכת מסחר, תרגול על מערכת מסחר,סרגל פיבונאצ'י, תבניות גרפיות, הכרת שיטת הנרות היפניים, זיהוי מגמות שונות, קביעת מגמת השוק, שילוב של שתי השיטות הטכני והפונדמנטלי, מחקרי מאקרו, ועוד.

 

היכן לומדים?

 

  • פינקסו אקדמי - קורס זה של פינקסו אקדמי מיועד לכל המעוניין והמתעניין בשוק ההון. קורס ניתוח שוק 360 מעלות – יסודות בניתוח הטכני והפונדמנטלי הינו קורס קצר בהיקף של שמונה שעות אקדמיות הכוללות שני מפגשים בלבד. פינקסו אקדמי מציעה לבוגרי הקורס לימודי המשך לקורס "Price Action" - אסטרטגיות למסחר מתקדם ו"משחק המוחות" - לנצח את הרגש במסחר.
     

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניתוח שוק 360 מעלות ?

רוצה לדעת יותר על קורס ניתוח שוק 360 מעלות ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס ניתוח שוק 360 מעלות

חוות דעת של סטודנטים: שוק ההון

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp