קורס ניתוח שוק 360 מעלות במכללת בלמבקס אקדמי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס ניתוח שוק 360 מעלות - למבקס אקדמי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורס ניתוח שוק 360 מעלות - יסודות בניתוח הטכני והפונדמנטלי - למבקס אקדמי

 

למבקס אקדמי הינה מכללה אשר מוקדשת כולה ללימודי המסחר בשוק ההון. מדובר במוסד לימודים שנוסד על- ידי חברת פינקסו מקבוצת למבקס בכדי לאפשר ולספק פתרונות הולמים בתחום המסחר בשוק ההון, ללקוחותיה השונים של החברה.

כיום, מכללת פינקסו אקדמי מאפשרת לימודים במגוון קורסים ייחודיים רק לה, קורסים המבוססים על ידע וניסיון רב- שנים של צוות ההוראה בתחומי המסחר השונים.

 

המרצים של המכללה שומרים על מקצועיות אקדמית ורמת לימודים גבוהה, התכנים הנלמדים הינם עדכניים וחדשניים והיחס לתלמידי המכללה הינו אישי ותומך. כמו כן, בעת הלימודים בקורסים השונים נתקלים המשתתפים בסוגיות שונות מעולמם של סוחרים אמיתיים ומקבלים מצוות המרצים את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לעיסוק במסחר לטווח הארוך.

 

למבקס אקדמי מציעה לכם, הסוחרים לעתיד, לימודים מעמיקים בתחום זה הכוללים סל כלים יישומי ויעיל שיוביל אתכם להצלחה גדולה בשוק ההון.

 

מה לומדים?

 

כיום, בכדי לסחור נכון, באופן איכותי ובצורה עצמאית בשוק המט"ח, נדרשים הסוחרים להבין כי מדובר בשוק עצום ובכדי שיהיה אפשר להפיק ממנו הכנסה ממשית, צריך להכיר ולהבין היטב את מאפייניו. הלימודים בקורס "יסודות בניתוח הטכני והפונדמנטלי" של למבקס אקדמי מעניקים למשתתפי הקורס היכרות מרתקת עם מושגי יסוד לצד כלים מעשיים להבנה אמיתית של שוק ההון. הקורס מאפשר למשתתפיו לסחור ולהשקיע בצורה רווחית וחכמה ונחשב לקורס חיוני ביותר לכל המעוניינים ליצור בסיס חזק למסחר רווחי. הלימודים שמים דגש רב על היכולות של הסוחרים- לעתיד, לזהות מגמות בכל מימד זמן.

 

מטרות הקורס:

 

 1. המטרה העיקרית של קורס זה הינה הקניית כלים מעשיים אשר יסייעו לסוחרים לקבל החלטות נכונות בהתאם למצבי שוק משתנים ובהתאם לפרמטרים שונים.
   
 2. מטרה נוספת הינה הקניית כלים לניתוח מוצלח של השוק. כלים אלו נחוצים לסוחרים כדי שיוכלו להפיק תחזית מדייקת וחכמה.
   
 3. המטרה האחרונה הינה שיפור קבלת ההחלטות בתיק ההשקעות האישי של משתתפי הקורס.

 

מה לומדים?

 

להלן התכנים העיקריים הנלמדים בקורס:

 

 • השיעור הראשון בקורס עוסק בניתוח מטבעות לפי ניתוח פונדמנטלי עדכני לצד הבנת המרכיבים הכלכליים המסייעים במסחר: מבוא לנתונים כלכליים, ניתוח מטבעות לפי נתונים כלכליים, נתונים אינפלציוניים, מדיניות פיסקאלית, מדיניות מוניטארית, נתוני חוזק כלכלי, מקורות מידע לנתונים כלכליים והדגמה במערכת המסחר.

 

 • השיעור השני בקורס מקנה למשתתפים שיטות שונות לביצוע ניתוחים טכניים, לצד תרגולים מעשיים: תבניות גרפיות, שימוש בממוצע נע, זיהוי מגמות, קווי מגמה, רמות תמיכה והתנגדות, סרגל פיבונאצ'י, שיטת הנרות היפניים ותרגולים מעשיים בזמן אמת.

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס כוללים שני מפגשי לימוד, ארבע שעות לכל מפגש. סה"כ 8 שעות לימוד.

 

תנאי קבלה

 

הלימודים בקורס "ניתוח שוק  360 מעלות - סודות בניתוח הטכני והפונדמנטלי אינם דורשים מהמועמדים להפגין ידע או ניסיון קודם בתחום.

 

צוות המרצים

 

צוות המרצים בקורס מורכב מטובי המרצים, סוחרים בעלי שנים רבות של ניסיון ודילרים בכירים ומיומנים.

 

סיום הלימודים וקבלת תעודות

 

בתום הלימודים בקורס "יסודות בניתוח הטכני והפונדמנטלי" לסוחרים, הבוגרים אשר עמדו בדרישות הקורס והמכללה זכאים לתעודת גמר מטעם למבקס אקדמי. לאחר קבלת התעודה הם בעלי ידע, מיומנויות וכלים רבים המסייעים להם להשתלב באופן איכותי בתחום.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: קבוצת למבקס אקדמי

ssssssssss

פורום לימודי שוק ההון

קורסים בשוק ההון מוכרים לגמול השתלמות?
שי
1 תגובות
עלות ומיקום קורס cfd
נתנאל
1 תגובות
מסגרות לימוד מועדפות בשוק ההון
פז
1 תגובות
קורס ברוקר באזור חיפה
ירון
1 תגובות
קורס מסחר בשוק ההון וניירות ערך
רפאל אילן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד קורס שוק ההון?
מרדכי
1 תגובות
מה עדיף לעשות - תואר שני או קורס?
ויקטורה סמיונוב
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp