לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > קורסי ניהול

קורס ניהול - כל האפשרויות לפניך


אם חיפשת הכשרה בניהול פרויקטים, בניהול עובדים, בניהול מחלקות לוגיסטיות, מוקדים ומוסדות, הגעת למקום הנכון.

כאן נספר לך את כל מה שצריך לדעת על קורסי הניהול בישראל. אפילו על מסלולים ייחודיים מהתחום, כקורס ניהול ספנות, ניהול בית אבות ועוד.

 

בנוסף, ניתן להנות מהשירות האישי שלנו בחינם,

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

קורס ניהול - הדרך שלך לניהול מתחילה כאן:


המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  

עוד מסלולים ומידע על קורס ניהול - כל האפשרויות לפניך


קורס ניהול ידע
מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ
קורס ניהול משא ומתן

קורס ניהול ספנות
קורס ניהול סיכונים תפעולי
קורס ניהול פרוייקטים בבנייה

קורס ניהול עסקי בכיר
קורס ניהול בתי אבות
קורס PMO לניהול פרויקטים

קורס בניהול צוות למנהלי ביניים
קורס ניהול צי רכב
מנהלי תפעול בכירים

ניהול מחסן ממוחשב
לימודי יזמות עסקית
קורס ניהול עובדים

קורס מינהל עסקים
קורס ניהול חוזים והתקשרויות
קורס ניהול אחזקה

קורס ניהול מוקד טלפוני
קורס ניהול שירות לקוחות
ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM
כל המסלולים


קורס ניהול - למד להיות מנהל!

 

קורסים בניהול הינם קורסים ייעודיים אשר נערכים במסגרת מספר מוסדות מוכרים ובמגוון רחב של תחומים. מטרתם להעניק לבוגריהם כלים על מנת להתמודד עם האתגרים העומדים בפני מנהל בארגון או בעסק עצמאי.
לאחרונה, ניכרת מגמה של עלייה בערכו של המשאב הניהולי בעסק. בעלי עסקים ומנהלים בכירים מכירים בכך כי התעדכנות בכלי ניהול חדשים יכולה להוות מפתח להצלחה. אי לכך, קורס ניהול מיועד לאלו המעוניינים להשתלב כמנהלים בשוק העבודה או לבעלי עסקים השואפים לשפר את יכולות הניהול שלהם ושל עובדיהם. כמו כן, קורסי ניהול נערכים גם באופן ממוקד תוך הרחבת הידע בתחומים, כגון: ניהול פרויקטים, ניהול משא ומתן, ניהול וארגון קבוצות רכישה ועוד. קיימים גם קורסי ניהול מקצועיים, כמו למשל קורס ניהול משרד הובלות או קורס ניהול מוסדות תרבות ואמנות.
היקף הלימודים בקורסי ניהול
אין מדובר בלימודים לתואר. היקף שעות הלימוד וימי הלימוד משתנה מקורס לקורס ומענף לענף. קורסי ניהול אלו מיועדים גם לאוכלוסיות שונות, ולפיכך ישנם קורסים הניתנים בשעות הבוקר, וישנם הנערכים אחרי הצהריים ובבקרי יום שישי.

 

כמו כן, קורסים מסוימים נערכים במסגרת סמסטר אקדמי לעומת קורסים אחרים הנערכים על פני מספר מפגשים מצומצם יותר, או כאלה הנמשכים בין שנה לשנתיים. על מנת לבחון את היקף שעות הלימוד יש לבחור את הקורס הספציפי בו אתם מעוניינים. שימו לב, מוסדות לימוד שונים עורכים קורסים זהים בהיקפים שונים.
התעודה בסיום - האם אני מנהל?
בדומה להיקף הלימודים, גם התעודות המוענקות לבוגרי קורסים בניהול הינן שונות מקורס לקורס וממוסד למוסד. מרבית המוסדות מעניקים תעודה בסיום הקורס אשר מעידה על ההכשרה אשר ניתנה במהלכו.
באופן כללי, קורסי ניהול אינם בהכרח מאפשרים לבוגריהם להתקדם לתפקידים ניהוליים, אולם הם מעניקים כלים שיכולים לסייע לעשות זאת וכן הם יכולים לסייע למי שכבר נמצאים בתהליך ההפיכה למנהלים. במקרים רבים, הקורסים מתאימים במיוחד למנהלים מנוסים יותר, שמעוניינים להרחיב את ארגז הכלים ולצבור מיומנויות נוספות שבכוחן לסייע להם בעבודת הניהול. כמו כן, ישנם קורסים מסוימים שמקנים הסמכה מקצועית לניהול בענף ספציפי, כגון קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול לוגיסטי או קורס ניהול פרויקטים PMO. בדרך כלל הדיפלומות בקורסים אלה מוכרות על ידי ארגונים מקצועיים וכך מאפשרות לבכירים בחברות לקחת על עצמם תחומי אחריות חדשים במסגרת הארגונים שלהם.
תנאי הקבלה
ישנם קורסים הפתוחים לקהל הרחב, וישנם המיועדים לבעלי תואר ראשון. קריטריון חלופי הוא הניסיון המקצועי של המועמדים, כך לדוגמא - קורס בניהול משא ומתן יכול להתאים למתווכים יותר מאשר לאחראי משמרת בבית מלון.
שכר הלימוד

שכר הלימוד לקורס ניהול משתנה בהתאם לתכנית ולמוסד הלימודים, ויכול לנוע בין 1,500 שקלים ובין 10,000 שקלים ויותר. אי לכך, בדקו היטב מהו הקורס הרלבנטי ביותר עבורכם, והיכן תקבלו את התמורה הגדולה ביותר עבור השקעתכם הכספית. שכר הלימוד מושפע הן ממוסד הלימודים, הן מהיקף השעות והן מהתעודה הניתנת בסופו של הקורס.

 

אנו עושים את מיטב המאמצים על מנת לספק לך את המידע הנדרש טרם בחירת מסלול או מוסד לימודים. אם חסרים לך פרטים, אם ברצונך להפנות שאלה אל מוסד לימודים כלשהו או אם ברצונך לקבל ידיעון לימודים הביתה בחינם, פנה אלינו לסיוע.

 

מוסדות לימוד

 

קורסי ניהול ניתן למצוא במגוון רחב של מוסדות לימוד. אלה פרושים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום במטרה לאפשר למשתתפים ללמוד קרוב לבית ובתנאים נוחים. חלקם של המוסדות מתמחים בתחום הניהול והעסקים, אחרים מציעים מגוון של קורסים ניהוליים ויחד איתם גם קורסים נוספים בתחומים כגון חשבונאות, הייטק, עיצוב או תעשייה. הנה כמה מן המוסדות שמציעים קורסים בתחום הניהול באזורי הארץ השונים:

 

 • המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך (שער הנגב): במרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר מתקיימים מסלולי לימודי תעודה במגוון של תחומים, בהם גם קורסי ניהול. אלה כוללים בין היתר קורס ניהול משאבי אנוש ופיתוח פנים ארגוני, קורס ניהול ופיתוח קהילתי, קורס יזמות ותיווך נדל"ן, קורס ניהול עסקי ויזמות, קורס ניהול שיווק וקידום מכירות, קורס דוברות והסברה ומסלולים נוספים.

 

 • המכללה למינהל (ברחבי הארץ): למכללה למינהל שלוחות ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום ובין מבחר הקורסים שמתקיימים בה ניתן למצוא גם הכשרות שונות בתחום הניהול. בין ההכשרות אפשר למנות קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס ניהול מחסן ממוחשב, קורס שוק ההון, קורס הכשרת דירקטורים, קורס ניהול השיווק יחסי ציבור, קורס ניהול משאבי אנוש ועוד שלל תכניות.

 

 • המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ: היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון מציעה קורסים רבים בתחום הניהול, כגון קורס ניהול פרויקטים, קורס ניהול תפעול, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול מערך לוגיסטי ומחסן ממוחשב, קורס הכשרת דירקטורים ועוד שלל הכשרות מקצועיות שבאות לפתח מנהלים קיימים או לקדם עובדים שמעוניינים להתקדם לדרגי ניהול.

 

 • הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ (חיפה ותל אביב): היחידה מציעה הכשרות מקצועיות בענפים כגון מחשבים, נדל"ן, עיצוב וכן ניהול. בתחום הניהול מתקיימים קורסים כגון קורס ניהול פרויקטים, קורס דירקטורים, קורס ניהול ותפעול מערכות לוגיסטיות, קורס יזמות עסקית, קורס לניהול משא ומתן בעולם העסקי ועוד מבחר הכשרות.

 

 • אוניברסיטת חיפה - היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך: בין הקורסים הרבים שמוצעים ביחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך של אוניברסיטת חיפה ניתן למצוא קורסים בתחום הניהול, אשר מתאימים למנהלים ותיקים ולמיועדים לתפקידי ניהול. כך מתקיימים בין היתר קורס פיתוח מנהלים, קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס ניהול ופיתוח המשאב האנושי, קורס מבקר פנימי מוסמך, קורס דירקטורים וקורס ניהול שירותי בריאות.

 

 • מכון טכנולוגי חולון HIT - לימודי תעודה: בית הספר ללימודי תעודה של המכון הטכנולוגי חולון HIT מפעיל לימודי תעודה בענפי הניהול, כך ניתן ללמוד בקורסים כגון קורס ניהול פרויקטים וקורס פיתוח הדרכה. כמו כן מתקיימות הכשרות בתחומי העיצוב, התכנות והסייבר.

 

 

 • מכללת גישות (פרישה ארצית): מכללת גישות היא מוסד ללימודי מקצועות הניהול, ההנחיה וההדרכה. במכללה מתקיים קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגות, מסלול זה מיועד בעיקר למנהלים מנוסים ומאפשר להן למצות ולשדרג את המיומנויות הניהוליות שלהם. הקורס מתקיים במתכונת נוחה לאנשים עובדים, בשעות הערב. עוד מתקיימים במכללה קורס הנחיית קבוצות וקורס ייעוץ ארגוני.

 

 

 • המכללה העסקית של איגוד לשכות המסחר (תל אביב): מכללה זו מתמקדת במקצועות הניהול והעסקים והיא מציעה מגוון של הכשרות שבאות לפתח ולקדם מיומנויות ניהוליות. אלה כוללות קורסים כגון קורס ניהול פרויקטים, קורס ניהול תפעול בכיר, קורס ניהול חברות ליסינג, קורס ניהול מודיעין תחרותי, קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן וקורס ניתוח דוחות כספיים.

 

 

 • עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך (ירושלים): בקמפוס ירושלים של עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך מתקיימות הכשרות מקצועיות בתחומי הנדל"ן, המחשבים, העיצוב והניהול. קורסי הניהול כוללים בין היתר קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש, קורס פיתוח מנהלים וקורס ניהול פרויקטים.

 

 

 • היחידה ללימודי חוץ - המכללה לעסקים קטנים (רחובות): ביחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים קטנים ובינוניים ברחובות אפשר ללמוד במגוון קורסים בהם גם הכשרות ניהוליות, כגון קורס ניהול רכש בכיר PMP, קורס יזמות עסקית, קורס ייעוץ עסקי, קורס מנהלי תפעול בכירים, קורס ניהול לוגיסטיקה, רכש ומחסנים ועוד שלל הכשרות.
   


שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום קורס ניהול

רוצה לדעת יותר על קורסי ניהול? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורסי ניהול
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד קורסי ניהולמכללת גישות להדרכה וניהול
רופין - קורס ניהול פרויקטים

תל חי הנדסאים - קורסי ניהול
המשותפת - קורס מינהל עסקים

מכללת כנרת - לימודי חוץ
מכללת ניהולית בית שמש

לימודי תעודה - בר אילן
אתגר תקשורת

אוניברסיטת בר אילן - ניהול בתי אבות
מכללת מפנה

המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי
לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי

מכון מגיד
מכללת YZM

המרכז הישראלי לניהול
רמות - המרכז ללימודים פיננסיים ושוק ההון

קורס מדיה חברתית - סומו
מכללת רמת גן - לימודי תעודה

אלביישן אקדמי
מכללת UPtech

אוניברסיטת תל אביב - ניהול בתי אבות
המכללה להישגים

בית הספר למנהלים - המכללה האזורית אשקלון
בית ספר לעסקים וקמעונות

מרכז נתיבים למקצועות הדרך
מכון התקנים - מרכז הדרכה

היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי כרמל
קורסים באוניברסיטה הפתוחה
כל מוסדות הלימוד - קורס ניהול


חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול (10 חוות דעת)
התקבלו 10 דירוגים בציון ממוצע: 3.8 מתוך 5    
מיטל,המכללה העסקית , קורס ניהול והפקת אירועים - המכללה העסקית, 05/04/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אין מיזוג בקומה התחתונה לפעמים זה מרגיש קצת לא נוח מעבר לזה הכל בסדר

על הקמפוס
קמפוס מעולה הרבה חום ואהבה יחס אישי מרצים מעולים
יאיר,המכללה למינהל, המכללה למינהל - קורסי ניהול, 04/01/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
3 שנים זה קשה ללמוד במיוחד כשאתה נשוי עם ילדה וגם קשה לממן את הלימודים

על הקמפוס
הקמפוס שלנו לא משהו ואין קפיטריה אבל הסטודנטים נחמדים ויש אווירה טובה ביחד
שאלות הגולשים על קורס ניהול

 קורס מנהלי בניינים במרכז18/04/2019    (205 צפיות)
 קורס מנהלי עבודה בירושלים08/04/2019    (324 צפיות)
 קורס ערב בניהול ידע בארגונים27/03/2019    (295 צפיות)
 קורס ניהול עסקים בספורט23/03/2019    (144 צפיות)
 תאריך פתיחה לקורס ניהול שרשרת אספקה21/03/2019    (154 צפיות)
 איפה מתקיים קורס ניהול מרכזי ספורט?17/03/2019    (259 צפיות)
 קורס ניהול ותכנון פרויקטים מערכות סולאריות 11/03/2019    (31 צפיות)
 קורס ניהול רכש למתחילים10/03/2019    (108 צפיות)
 איפה כדאי ללמוד קורס מנהל עבודה?09/03/2019    (36 צפיות)
 קורס מנבט בבאר שבע06/03/2019    (315 צפיות)


מלגות וימים פתוחים קורס ניהול

מלגות
ימים פתוחיםשירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורסי ניהול?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד קורס ניהול
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תנאי קבלה ללימודי שמאי אומנות (לפני 1 ימים, 11 שעות, 33 דקות)
קורס ביטוח (לפני 1 ימים, 11 שעות, 45 דקות)
קורס פלדנקרייז לשנת שבתון (לפני 1 ימים, 11 שעות, 56 דקות)
עלות קורס שזירת פרחים (לפני 1 ימים, 12 שעות, 6 דקות)
קורס גישור לקבוצה במקום העבודה (לפני 1 ימים, 12 שעות, 19 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD