רוצה פרטים על ניהול תיק השקעות עצמאי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניהול תיק השקעות עצמאי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

 

בעקבות המשבר הכלכלי עולמי והשיינויים הרבים שחלו בעקבותיו בתחום הפיננסי, תחום הניהול והייעוץ של תיקי השקעות הפך לתחום מתפתח. כל ניהול תיק השקעות עצמאי, נעשה בהתאמה לצורכי הלקוח ומהווה חוזה התקשרות בין מנהל תיקי ההשקעות ללקוח. העבודה בתחום כוללת התעדכנות מתמדת במגמות המשתנות בשוק ההון, איתור נתונים חשובים, ניתוח כמותי, קבלת החלטות ותקשורת עם לקוחות.

 

הלימודים בניהול תיק השקעות עצמאי מקנים ידע נרחב בתחום שוק ההון וכלים לזיהוי מגמות עכשוויות ולביצוע תחזיות באשר למגמות עתידיות במסחר המניות. כמו כן, הקורס מקנה כישורים של אבחון שינויים בכלכלה וניתוח התרחשויות בשוק. מנהל תיק ההשקעות, הוא זה שבסופו של דבר מכריע באלו מניות כדאי ושווה להשקיע, וזאת באמצעות כלים פיננסיים שונים, כשהמטרה הברורה היא - מיקסום רווחים.

 

ניהול וייעוץ של תיקי השקעות עצמאיים נלמדים במספר רב מוסדות בארץ. חשוב לציין כי הלימודים מצריכים ידע בסיסי בכלכלה על מנת להפיק את המירב מהקורס. אורכו של הקורס משתנה בהתאם למוסד הנבחר, אך נע בין חודש לחצי שנה.

 

מטרת הקורס

 

מטרת הקורס לניהול תיק השקעות עצמאי הינה להקנות כלים פיננסים ואסטרטגים העוזרים לנהל באופן פרטי ועצמאי תיק השקעות, הכרת והעמקת הידע בכל הנוגע לשוק ההון, חשבונאות, שווקים פיננסים בעולם ובישראל ועוד.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים לקורס ניהול תיק השקעות עצמאי כוללת לימודים עיוניים ולימודים מעשיים. הסטודנטים מתבקשים לנהל מסחר בפועל במהלך הלימודים עבור תיק השקעות עצמאי בכמות כסף התחלתית.

 

נושאי לימוד

 

להלן חלק מהנושאים הנלמדים בקורס:

 

  • מודלים לניתוח אירועים כלכליים
  • שוק המט"ח העולמי, אגרות-חוב וקרנות נאמנות
  • טכניקות קנייה וטכניקות מכירה
  • סוגי מגמות ודינמיקות של מחירים
  • האסטרטגיות השונות לניהול כספים וניהול סיכונים
     

היכן ניתן ללמוד קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

 

  • מכללת פסגות, המרכז ללימודי שוק ההון - מכללת פסגות הוקמה בשנת 2005 ע"י מר יניב ארביב ומר רועי ראובן, המכללה מעניקה הכשרה פרקטית לסוחרים פרטיים בשוק ההון. הקורס פתוח לקהל הרחב ואינו דורש ידע מקדים בתחום שוק ההון. הקורס נערך במסגרת של קבוצה בת 15 משתתפים למשך ארבעה חודשים. הקורס מתקיים בשני מוקדים: בניין לב הקונגרסים,פארק המדע,רחובות ורח' הנדיב 71 , בניין הנדיב קומה א', הרצליה.

 

  • אפיק פיננסים - אפיק פיננסים הינו "בוטיק אימון" המתמחה בהעברת שיטות מסחר מתקדמות בשיטת לימודי שוק ההון אחד על אחד או בכיתות של חמישה משתתפים. קורס ניהול תיק השקעות עצמאי של אפיק פיננסים מורכב משלושה חלקים: הרצאות פרונטליות, התנסות מעשית מול מחשב וחדר מסחר live. הלימודים הלימודים מתקיימים בערים: רחובות, אשדוד, פתח תקווה, הרצליה וכפר סבא.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול תיק השקעות עצמאי?

רוצה לדעת יותר על ניהול תיק השקעות עצמאי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד ניהול תיק השקעות עצמאי
חוות דעת של סטודנטים: ניהול תיק השקעות עצמאי
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp