לימודי ניהול לתואר ראשון דו חוגי באקדמית רמת גן

שירות אישי - צור קשר
לימודי ניהול לתואר ראשון דו חוגי באקדמית רמת גן

 

לימודי ניהול דו חוגי לתואר ראשון באקדמית רמת גן


הצלחתם של ארגונים ועסקים תלויה, במידה רבה, בהובלתם על ידי מנהלים מוכשרים. מי שיש להם את החזון המקצועי, יכולות תכנון, ראיית התמונה הרחבה והסתכלות לטווח ארוך, יכולים להנהיג את הארגונים בהם הם פועלים להצלחה.


מי שרוצים לרכוש את הידע והכלים הנחוצים לפיתוח כישורים אלו, יכולים להשתתף בלימודי ניהול לתואר ראשון, שנערכים במוסדות אקדמיים ברחבי הארץ.


כך למשל, באקדמית רמת גן נערכים לימודי ניהול במתכונת דו חוגית, שמאפשרים לסטודנטים לרכוש ידע רב תחומי בנושאים מרכזיים כמו שיווק ופרסום, מערכות, כלכלה ומימון, מנהיגות וקבלת החלטות, ועוד.


תכנית הלימודים


בתחילת לימודיהם, הסטודנטים רוכשים ידע בסיסי באמצעות השתתפות בקורסים מבואיים במתמטיקה ובסטטיסטיקה, בשיטות כמותיות לפתרון בעיות, בחשבונאות, במימון, בכלכלה, ועוד.


המבואות השונים נותנים לסטודנטים את התמונה הרחבה של מגוון ההיבטים בהם עוסקים מנהלים ואנשי ניהול, ומאפשרים להם לפתח יכולות רב תחומיות.


לאחר מכן, הם משתתפים בקורסים שמאפשרים להם להעמיק בתורות ניהוליות, רוכשים הבנה במערכות מידע המשמשות כיום ארגונים רבים, דנים באתיקה ניהולית וכן בתכנון אסטרטגי ופתרון בעיות מורכבות.


מתכונת הלימודים


משך הלימודים כשנתיים, כאשר התואר נערך במסלול יום ובמתכונת דו חוגית המאפשרת לשלב לימודי ניהול עם תחומים קרובים ומשלימים: לימודי כלכלה וניהול, משאבי אנוש, או חדשנות ויזמות.


בתכנית הלימודים לתואר, משלבים בין לימודים עיוניים ובין התנסות מעשית. התכנים הנלמדים בקורסים השונים מאפשרים לסטודנטים לחוות מקרוב, כבר בעת הלימודים, את עבודתם של מנהלים, על רבדיה השונים. בחלק מהקורסים נכללים סימולציות וניתוח של מקרי בוחן מהעולם העסקי.


כמו כן, הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר מעשי המלווה בסמינר, המאפשר להם ללמוד באופן פעיל וליישם את הידע והכישורים הנרכשים במהלך התואר. במסגרת הפרויקט, מוצבת בפניהם בעיה מהעולם העסקי – ניהולית או מחקרית – שפתרונה יכול לקדם את הידע והארגונים העוסקים בתחום.


נושאי הלימוד

 

 • דיני עסקים
 • ניהול השירות
 • קבלת החלטות
 • תכנון אסטרטגי
 • ניהול פרויקטים
 • עקרונות השיווק
 • מיזוגים ורכישות
 • התנהגות ארגונית
 • ניהול מערכות מידע
 • פיתוח מיומנויות מנהיגות
 • ועוד


על סגל ההוראה


המרצים בקורס כוללים אקדמאים מומחים בתחומים שונים בניהול, בעלי ידע רב גם מהתעשייה. בנוסף לכך, מוזמנים להרצאות אורח מנהלים בכירים מארגונים מובילים בארץ.


ראש התכנית הוא פרופסור המתמחה בלימודי עבודה; בין המרצים נכללים דוקטור שתחומי התמחותה כוללים ייעוץ תקשורת אסטרטגי; ד"ר שתחומי המחקר שלה כוללים סוציולוגיה של החינוך ומדעי ההתנהגות; עורכת דין מומחית למשפט מסחרי, לשוק ההון ולניירות ערך; ועוד.


על מוסד הלימודים


האקדמית רמת גן היא מוסד לימודים להשכלה גבוהה, בו מוצעים לימודי תואר ראשון במגוון תחומים מבוקשים: סיעוד, ניהול בריאות, מערכות מידע, ייעוץ חינוכי, לימודי יזמות, ועוד.


תכניות הלימוד השונות נערכות במתכונות גמישות, המאפשרות לסטודנטים לשלב את הלימודים עם עבודה. סגל ההוראה בתחומים השונים מעניק לסטודנטים יחס אישי, כאשר ברשותם של המרצים ניסיון רב בהוראה, וכן רקע מקצועי רחב, הן באקדמיה והן בעבודה בשטח, מהם הם יכולים להעביר לסטודנטים.


תנאי קבלה


על מנת להשתתף בלימודים, יש להציג תעודת בגרות שממוצעה 80 או יותר. לחילופין, ניתן להתקבל על סמך זכאות לבגרות וציון פסיכומטרי של 550 ומעלה.


המועמדים נדרשים להציג ציון במבחני אמי"ר, אמיר"ם, או בפרק האנגלית בפסיכומטרי, על מנת לשבצם ברמת האנגלית המתאימה להם.


על המועמדים להראות שליטה בעברית, אם שפת ההוראה בתיכון שממנו תעודת הבגרות שלהם אינה עברית. הוכחת הידע מתבצעת במבדק רמת עברית שמתקיים במכללה, או באמצעות הצגת ציון במבחן יע"ל לקביעת רמת העברית שלהם.


מי שתעודת סיום התיכון שלהם מחו"ל יכולים גם הם להתקבל, בלבד שהם מציגים אישור מטעם משרד החינוך על שקילותה לבגרות.


באפשרותם של מועמדים בני 30 ומעלה ללא תעודת בגרות, להשתלב במכינת 30+ לבגרות – כאשר מי שמסיימים בציון 80 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים.


תעודה


הבוגרים שמסיימים בהצלחה ועומדים בחובותיהם האקדמיות, זכאים לתואר ראשון B.A בניהול דו חוגי (עם החוג השני הנבחר), מטעם האקדמית רמת גן.

 

למידע נוסף לחצו: האקדמית רמת גן
עוד מסלולי לימוד - האקדמית רמת גן
Whatsapp Whatsapp