קורס ניהול שיווק ומכירות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

קורס ניהול שיווק ומכירות במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר

 

בעידן של תחרות מתמדת, כל ארגון זקוק למנהל שיווק ומכירות לשם השגת יעדיו השונים. המנהל הוא בעל מומחיות רבה בתחום שמאפשרת לו לקדם ולשווק את המוצרים והשירותים השונים שמספק הארגון. לפיכך, בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, למנהלי שיווק ומכירות. המנהל הוא בעל ידע תיאורטי ומעשי בתחום השיווק, עליו להיות יצירתי ובעל חשיבה שיווקית חדשנית התורמת לקידום הארגון בשוק.

 

מטרתו של קורס ניהול שיווק ומכירות היא להקנות לתלמידים כלים מתקדמים וחדישים בתחום השיווק ולפתח חשיבה שיווקית מתקדמת.הקורס מיועד לאנשי שיווק, למנהלי מכירות ולמתעדים לעסוק בתחום השיווק והמכירות אשר רוצים להעמיק את ידיעותיהם ולרכוש ידע מקצועי וכלים יישומיים להצלחה בעבודתם.

 

תכנית הלימודים

 

קורס לניהול ושיווק מכירות במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר מקנה ידע ומיומנות בנושאי השיווק והמכירות. תכנית הלימודים שמה דגש על ההיבטים הניהוליים, התפעוליים והתכליתיים של עולם השיווק. כמו כן, כדי ללמוד על הפן היישומי של התחום התלמידים מנתחים מקרי בוחן שהתרחשו במציאות ומתנסים בניהול משא ומתן.

 

משתתפי הקורס לומדים להכיר את תהליך העבודה הנכון לבניית אסטרטגיה שיווקית ולומדים להשתמש במגוון הכלים היישומים. כמו כן, הם מפתחים את החשיבה היזמית שלהם בזכות שילוב של הרצאות עיוניות עם דיונים כיתתיים והקמת מיזם שיווקי, מהשלב הרעיוני ועד הצגתו בפני משקיעים פוטנציאליים.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 80 שעות אקדמיות הנפרשות על פני 16 מפגשים במשך חמישה חודשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.

 

נושאי לימוד

 

  • בניית קונספט עסקי
  • ניתוח שיטות המחרה
  • בחירת אסטרטגיה שיווקית
  • שיווק בעידן הרשתות החברתיות
  • יתרונות וחסרונות של אמצעי המדיה     

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מאפשר לכל המעוניין ללמוד ולרכוש השכלה מצד אחד ולפתח את דרכו המקצועית מצד שני. תכניות הלימוד משלבות בין תיאוריה למעשה והן מותאמות לצרכים של התעשייה ושל המשק בישראל. בחטיבה לניהול ולעסקים של היחידה אפשר ללמוד במגוון קורסים, ובהם קורס ניהול עסקי ויזמות, קורס יזמות ותיווך נדל"ן, קורס הכשרת דירקטורים, וקורס ניהול משאבי אנוש ופיתוח פנים ארגוני.

 

תנאי קבלה

 

הקורס מיועד למי שעוסק או מתעתד לעסוק בתחום השיווק והמכירות. הקבלה לקורס מותנית בריאיון טלפוני. ישנה עדיפות למועמדים שלהם רקע קודם בתחום.

 

 

תעודה

 

תלמיד אשר יעמוד בחובות הקורס תוענק תעודת גמר: ניהול שיווק וקידום מכירות מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתלב במקומות תעסוקה רבים ומגוונים, הן בסקטור הפרטי והציבורי והן בשוק המקומי והבינלאומי. כמו כן, הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידי מפתח בקידום מכירות ושיווק מוצרים שמציעות חברות פרטיות וציבוריות רבות.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

מתי קורס הרפלקסולוגיה הקרוב ביותר
מריאנה
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי כלכלה וחשבונאות
אלונה
ללא תגובה
משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp