קורס ניהול שיווק ומכירות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול שיווק ומכירות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס ניהול שיווק ומכירות במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר

 

בעידן של תחרות מתמדת, כל ארגון זקוק למנהל שיווק ומכירות לשם השגת יעדיו השונים. המנהל הוא בעל מומחיות רבה בתחום שמאפשרת לו לקדם ולשווק את המוצרים והשירותים השונים שמספק הארגון. לפיכך, בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, למנהלי שיווק ומכירות. המנהל הוא בעל ידע תיאורטי ומעשי בתחום השיווק, עליו להיות יצירתי ובעל חשיבה שיווקית חדשנית התורמת לקידום הארגון בשוק.

 

מטרתו של קורס ניהול שיווק ומכירות היא להקנות לתלמידים כלים מתקדמים וחדישים בתחום השיווק ולפתח חשיבה שיווקית מתקדמת.הקורס מיועד לאנשי שיווק, למנהלי מכירות ולמתעדים לעסוק בתחום השיווק והמכירות אשר רוצים להעמיק את ידיעותיהם ולרכוש ידע מקצועי וכלים יישומיים להצלחה בעבודתם.

 

תכנית הלימודים

 

קורס שיווק ומכירות במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר מקנה ידע ומיומנות בנושאי השיווק והמכירות.

 

משתתפי הקורס מתמקדים בהיבטים תכליתיים ותפעוליים של השיווק ושמים דגש על הפן היישומי תוך ניתוח של מקרי בוחן. הם סוקרים מאמרים מקצועיים הנוגעים לנושאים הנלמדים ומפתחים חשיבה שיווקית יזמית.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 80 שעות אקדמיות הנפרשות על פני 16 מפגשים במשך חמישה חודשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.

 

נושאי לימוד

 

  • בניית קונספט עסקי
  • ניתוח שיטות המחרה
  • בחירת אסטרטגיה שיווקית
  • שיווק בעידן הרשתות החברתיות
  • יתרונות וחסרונות של אמצעי המדיה     
  • מודל בוסטון
  • שיווק בינלאומי
  • פרסום ויחסי ציבור
  • מיומנויות שיווק ויזמות
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מאפשר לכל המעוניין ללמוד ולרכוש השכלה מצד אחד ולפתח את דרכו המקצועית מצד שני. תכניות הלימוד משלבות בין תיאוריה למעשה והן מותאמות לצרכים של התעשייה ושל המשק בישראל. בחטיבה לניהול ולעסקים של היחידה אפשר ללמוד במגוון קורסים, ובהם קורס ניהול עסקי ויזמות, קורס יזמות ותיווך נדל"ן, קורס הכשרת דירקטורים, וקורס ניהול משאבי אנוש ופיתוח פנים ארגוני.

 

תנאי קבלה

 

הקורס מיועד למי שעוסק או מתעתד לעסוק בתחום השיווק והמכירות. הקבלה לקורס מותנית בריאיון טלפוני. ישנה עדיפות למועמדים שלהם רקע קודם בתחום.

 

 

תעודה

 

תלמיד אשר יעמוד בחובות הקורס תוענק תעודת גמר: ניהול שיווק וקידום מכירות מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתלב במקומות תעסוקה רבים ומגוונים, הן בסקטור הפרטי והציבורי והן בשוק המקומי והבינלאומי. כמו כן, הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידי מפתח בקידום מכירות ושיווק מוצרים שמציעות חברות פרטיות וציבוריות רבות.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp