קורס CCNP להסמכת מומחי ניהול רשתות תקשורת בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס CCNP להסמכת מומחי ניהול רשתות תקשורת בג`ון ברייס הדרכה

קורס CCNP Routing and Switching בג'ון ברייס הדרכה


זמינה ושוטפת


רשתות התקשורת הפכו לחלק מרכזי בהתנהלות חיינו בעשורים האחרונים, והן נמצאות בכל מקום; החל מתקשורת לוויינית וטלפונים סלולריים, דרך האינטרנט, ועד הכבלים ורשתות התקשורת הארגוניות הגדולות. בעלי מקצוע המתמחים ברשתות אלה נדרשים בהבנה מעמיקה במגוון היבטים, לרבות אבטחת מידע, איתור ותיקון בעיות, גיבוי מידע ועוד. כמו כן, עליהם להפגין שליטה בטכניקות הקיימות לתכנון ולבניית רשתות התקשורת וכן לניהול סוגים שונים של טכנולוגיות קיימות.


קורס CCNP בג'ון ברייס הדרכה הוא מסלול שבו מכינים את התלמידים לקראת בחינת ההסמכה החיצונית הבינלאומית מטעם חברת "סיסקו" העולמית, אחת החברות הנפוצות היום בעולם רשתות התקשורת. הסמכת CCNP – Cisco Certified Network Professional מאפשרת לאוחזים בה לתכנן ולנהל רשתות תקשורת מסוגים שונים על התהליך השלם הכרוך בכך.

 


תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא הקניית ארגז הכלים הנחוץ למשתתפים כדי להתקדם צעד נוסף בתחום רשתות המחשבים. התלמידים בקורס CCNP לומדים על הסוגים השונים של רשתות התקשורת הקיימות היום ונחשפים למרכיביהן. הקורס נחלק לשלושה פרקים מרכזיים, הכוללים לימוד של בניית רשתות מורכבות מסוגים שונים, תכנון והקמה שלהן בפועל החל מבסיסי התשתיות, ושימוש בציוד המתאים לכל אחת מהן. בנוסף, הם לומדים לנתח את מצב הרשת, לאתר תקלות המופיעות בה ולפתור אותן ביעילות.


מתכונת הלימוד


היקפו הכולל של הקורס 150 שעות לימוד אקדמיות. המפגשים בקורס נערכים פעמיים בשבוע, בשעות הערב. התכנית משלבת למידה עיונית לצד תרגול מעשי מקיף המתבצע במעבדות המכללה. ניתן לציין כי קורס זה אפשרי לתשלום באמצעות חשבון פיקדון השחרור של צה"ל.


נושאי הלימוד

 

  • הטמעת IPv6 
  • טכנולוגיות VPN
  • אבטחת מידע וגיבוי שירותים
  • מיזוג רשתות אלחוטיות LAN
  • תכנון הניתוב על פי דרישה וצורך
  • תכנון תהליך לאיתור וטיפול בבעיות    
  • ועוד


תנאי קבלה


המועמדים בקורס נדרשים להיות בעלי תעודת CCNA או לעבור מבחן כניסה לבדיקת הידע הרלוונטי שברשותם. בנוסף, עליהם לשלוט באנגלית טכנית ברמה טובה. מועמדים שאינם בעלי שליטה מלאה בידע הקודם יכולים להשתתף באחד מן הקורסים המקדימים בג'ון ברייס הדרכה, לצורך השלמתו.


קורס CCNP מתאים בעיקר לבעלי ניסיון וידע פורמלי בתחום תקשורת הנתונים, המבקשים להתקדם לתפקיד של מנהלי רשתות וכן

למהנדסי תמיכה או למהנדסי מערכת בעלי היכרות עם עולם רשתות תקשורת הנתונים.

 


תעודה


תלמידים הנוכחים בלפחות 80% מהשיעורים ועומדים בהצלחה בבחינות הפנימיות, זכאים לתעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה.


אפשרויות עבודה


עם תום הלימודים במסלול זה הבוגרים יכולים להשתלב בחברות ובארגונים גדולים בעלי רשתות תקשורת ולנהל בהם את התחום. בנוסף, הם יכולים לתכנן ולהיות אחראים על פרויקטים שונים הקשורים בהקמה של רשתות תקשורת חדשות וכן להשתלב בחברות העוסקות בתחום ומספקות שירותים אלה לחברות אחרות. מבין הענפים בהם הבוגרים יכולים להשתלב ניתן למנות את האינטרנט, הכבלים, המובייל ועוד.

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
Whatsapp Whatsapp