קורס ניהול מלאי ורכש במכללת ספיר

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

קורס ניהול מלאי ורכש במכללה האקדמית ספיר

  

העולם הדינמי והתחרותי של ימינו, מחייב את הארגונים השונים להעלות את רמת המוצרים והשירותים שהם מספקים. לצורך כך, נדרש ידע נרחב ומיומנויות מקצועיות בכל תהליכי הרכש והקניינות בארגון. מנהל הרכש והקניינות מכיר את מגמות השוק האחרונות ואת מקורות המידע והאספקה שיתרמו להצלחת הארגון בשוק. הקורס מיועד לאקדמאים ולמנהלי רכש בארגונים השונים, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום.

 

 

ארגונים רבים מתמודדים בשוק תחרותי הדורש מהם עמידה ביעדי רווח שונים והשגת יתרון יחסי בשוק זה. המערכת הלוגיסטית של הארגון ובכללה תחום ניהול הרכש והקניינות, מהווים גורם מכריע בהשגת מטרותיו של הארגון והגדלת רווחיו. ככל שתחום ניהול הרכש וקניינות בארגון מתנהל באופן מקצועי ויעיל, כך גוברים סיכויי ההצלחה של הארגון בשוק המקומי והבינלאומי.

 

לפיכך, בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, למנהלי רכש וקניינות. המנהל הינו בעל הבנה תיאורטית ומעשית בתחומי הטכנולוגיה, התעשייה, השיווק והתעבורה. תפקידו של מנהל זה הינו לארגן את כל תחום הרכש והקניינות בארגונים השונים, תוך חתירה ליעילות ומקצועיות.

 

מכללת ספיר מציעה קורס ניהול רכמלאי ורכש המקנה ראייה ארגונית מקיפה בתחומי הרכש והקניינות. הקורס בנוי מפן תיאורטי המקנה לתלמיד בסיס ידע נרחב, ומפן מעשי המעניק מיומנויות פרקטיות. בין הנושאים הנידונים בקורס ניתן למנות את הבאים: בחירת ספקים, ניהול משא ומתן, ניהול מלאי, יסודות הניהול, כלכלה וחשבונאות, הבנת עקרונות הרכש, הכנה וניהול הסכמים, שינוע, ניתוח שוק האספקה ועוד.

 

הקורס מכשיר את התלמידים למצוינות מקצועית, לשיתוף פעולה ועבודת צוות. כמו כן, התלמידים משפרים את יכולותיהם הניהוליות ומפתחים גישה מערכתית רחבה לניהול אפקטיבי של תחום הרכש והקניינות. צוות המרצים שמלווה את הקורס מורכב ממרצים מומחים שהינם בעלי ידע תיאורטי ומעשי נרחב בתחום.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 34 מפגשים, 152 שעות לימוד אקדמיות, בימי ראשון ושלישי בשעות הערב. לתלמידים אשר יעמדו בחובות הקורס תוענק תעודת גמר: ניהול מלאי ורכש.

 

בוגרי הקורס לניהול מלאי ורכש יוכלו להשתלב במקומות תעסוקה רבים ומגוונים, הן בסקטור הפרטי והציבורי והן בשוק המקומי והבינלאומי. כמו כן, הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידי ניהול שמציעות חברות פרטיות וציבוריות רבות.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה הנדרשים לצורך השתתפות בקורס: רקע בתחום וראיון אישי.

 

עלות הקורס

 

שכר הלימוד במכללת ספיר הינו שכר אוניברסיטאי ונקבע מידי שנה ע"י משרד האוצר.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

לימודי תזונה טבעית
יוסרא עאמר
ללא תגובה
פרטים על קורס ccna
ירדן רומנו
ללא תגובה
תכנית מדעי המחשב ומוזיקה
נתנאל יצחק
ללא תגובה
יש מכינה קדם אקדמית למשפטים בספיר?
סתיו כרמל
ללא תגובה
קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp