קורס ניהול מלאי ורכש במכללת ספיר

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

אהבת? שתף ב:

קורס ניהול מלאי ורכש במכללה האקדמית ספיר

  

העולם הדינמי והתחרותי של ימינו, מחייב את הארגונים השונים להעלות את רמת המוצרים והשירותים שהם מספקים. לצורך כך, נדרש ידע נרחב ומיומנויות מקצועיות בכל תהליכי הרכש והקניינות בארגון. מנהל הרכש והקניינות מכיר את מגמות השוק האחרונות ואת מקורות המידע והאספקה שיתרמו להצלחת הארגון בשוק. הקורס מיועד לאקדמאים ולמנהלי רכש בארגונים השונים, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום.

 

 

ארגונים רבים מתמודדים בשוק תחרותי הדורש מהם עמידה ביעדי רווח שונים והשגת יתרון יחסי בשוק זה. המערכת הלוגיסטית של הארגון ובכללה תחום ניהול הרכש והקניינות, מהווים גורם מכריע בהשגת מטרותיו של הארגון והגדלת רווחיו. ככל שתחום ניהול הרכש וקניינות בארגון מתנהל באופן מקצועי ויעיל, כך גוברים סיכויי ההצלחה של הארגון בשוק המקומי והבינלאומי.

 

לפיכך, בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, למנהלי רכש וקניינות. המנהל הינו בעל הבנה תיאורטית ומעשית בתחומי הטכנולוגיה, התעשייה, השיווק והתעבורה. תפקידו של מנהל זה הינו לארגן את כל תחום הרכש והקניינות בארגונים השונים, תוך חתירה ליעילות ומקצועיות.

 

מכללת ספיר מציעה קורס ניהול רכמלאי ורכש המקנה ראייה ארגונית מקיפה בתחומי הרכש והקניינות. הקורס בנוי מפן תיאורטי המקנה לתלמיד בסיס ידע נרחב, ומפן מעשי המעניק מיומנויות פרקטיות. בין הנושאים הנידונים בקורס ניתן למנות את הבאים: בחירת ספקים, ניהול משא ומתן, ניהול מלאי, יסודות הניהול, כלכלה וחשבונאות, הבנת עקרונות הרכש, הכנה וניהול הסכמים, שינוע, ניתוח שוק האספקה ועוד.

 

הקורס מכשיר את התלמידים למצוינות מקצועית, לשיתוף פעולה ועבודת צוות. כמו כן, התלמידים משפרים את יכולותיהם הניהוליות ומפתחים גישה מערכתית רחבה לניהול אפקטיבי של תחום הרכש והקניינות. צוות המרצים שמלווה את הקורס מורכב ממרצים מומחים שהינם בעלי ידע תיאורטי ומעשי נרחב בתחום.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 34 מפגשים, 152 שעות לימוד אקדמיות, בימי ראשון ושלישי בשעות הערב. לתלמידים אשר יעמדו בחובות הקורס תוענק תעודת גמר: ניהול מלאי ורכש.

 

בוגרי הקורס לניהול מלאי ורכש יוכלו להשתלב במקומות תעסוקה רבים ומגוונים, הן בסקטור הפרטי והציבורי והן בשוק המקומי והבינלאומי. כמו כן, הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידי ניהול שמציעות חברות פרטיות וציבוריות רבות.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה הנדרשים לצורך השתתפות בקורס: רקע בתחום וראיון אישי.

 

עלות הקורס

 

שכר הלימוד במכללת ספיר הינו שכר אוניברסיטאי ונקבע מידי שנה ע"י משרד האוצר.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
שכר ממוצע במשק לבוגרי תואר בתרבות יצירה והפקה
עדן
ללא תגובה
מתעניין בקשר ללימודי טכנאי מחשבים וסלולר
אמיל אליהו
2 תגובות
מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה למכללת ספיר
נור
ללא תגובה
ממוצע בגרות ופסיכומטרי לחינוך לגיל הרך
אליה רובין
1 תגובות
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי
מוריה
1 תגובות
תנאי קבלה והליך רישום ללימודי אגרונומיה
דניאל
1 תגובות
האם פסיכומטרי הוא תנאי הכרחי לקבלה למשפטים?
סיגל
1 תגובות
עלות מכינה להשלמת שעות באומנות
סיטאר גיל
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי חקלאות ומזון
אור גל
2 תגובות
מה תנאי הקבלה ללימודי משפטים?
נוי
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם