רוצה פרטים על קורס רכש ולוגיסטיקה בצפון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס רכש ולוגיסטיקה בצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס רכש ולוגיסטיקה בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בחיפה והצפון


תושבי הצפון המעוניינים ללמוד קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה יכולים למצוא הכשרות אלה במגוון של מוסדות באזור. הקורסים מתקיימים במכללות, מרכזי הכשרה וחברות פרטיות בערים כגון חיפה, טבריה, קריית ביאליק וכן באצבע הגליל. באופן זה ניתן ללמוד סמוך לבית ובתנאים נוחים.


באזור מוצעות הכשרות שונות בתחום הלוגיסטי, בהן קורס ניהול רכש, קורס ניהול לוגיסטי וכן קורסים שבהם משולבים ענפי ידע רלוונטיים נוספים כגון קניינות או ניהול מחסנים. הקורסים עוסקים בסוגיות אקטואליות הנוגעות לניהול השוטף של מחלקות לוגיסטיות בארגונים בתעשייה, והם מותאמים לדרישות העדכניות בשוק. ברבים מבין הקורסים מתכוננים גם לבחינות שעורכים גופים מוסמכים כגון משרד הכלכלה או ארגונים מקצועיים.


כיום ישנה דרישה מרובה לעובדים בענפים אלה, בוגרי קורסים בצפון המשלימים בהצלחה את הכשרתם יכולים להשתלב בתעסוקה במגוון ארגונים וחברות בתעשייה באזור וכן להמשיך לפתח עצמם מקצועית דרך לימוד בקורסים נוספים.

 

מוסדות


המכללה למינהל (חיפה): לרשת המכללות הארצית המכללה למינהל שלוחה בעיר חיפה, הממוקמת בצומת צ'ק פוסט. תכנית זו נערכת בחסות ארגון מנהלי הרכש הישראלי, בסיומו מתקיימת בחינה מטעם הארגון. מטרת ההכשרה היא הקניית ידע למעוניינים להתפתח לתפקידים ניהוליים בתחום הלוגיסטי וכן העשרת מי שעוסקים בפועל באותם תפקידים. בתחום הניהולי מתקיימות במכללה תכניות נוספות לקורס ניהול, כגון ניהול משאבי אנוש, יבוא ויצוא וסחר בינלאומי, ניהול פיננסי, ניהול מחסנים ועוד.

 

המכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי חוץ (סמוך לטבריה): ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת מתקיים קורס ניהול רכש וקניינות שבו נלמד גם התחום הלוגיסטי. הקורס, שמתקיים במתכונת ערב המותאמת לאנשים עובדים, כולל חשיפה לתהליכי ניהול ותפעול בסביבות מקומיות ובין לאומיות. בקורס משולבת סדנה ללימוד אקסל באופן ממוקד לצורכי מנהלים לוגיסטיים. ביחידה אפשר למצוא הכשרות מנהלים נוספות וכן קורסים בענפים כגון שיווק, גרפיקה, ניהול במרחב הכפרי ועוד.

 

תל חי הנדסאים (אצבע הגליל, סמוך לקריית שמונה): בתל חי הנדסאים נערך קורס ניהול רכש, מערכות לוגיסטיות ומחסנים ממוחשבים. במהלך הקורס יכולים המשתתפים להכיר פתרונות לייעל פעילות ארגונים ומחלקות תוך עמידה בלוחות סמנים, צמצום עלויות וניהול מידע ארגוני. התכנית יכולה להתאים גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם בתעשייה בענפים הנלמדים. במסלול נכלל פרויקט מסכם שבו מיישמים הלכה למעשה את הכלים הנלמדים.

 

אורט קריית ביאליק: במכללה זו מתקיימים מספר קורסים בתחום, בהם קורס שבו נלמד גם ענף שרשראות האספקה. המעוניינים להמשיך להרחיב את הידע המקצועי יכולים ללמוד גם בקורס ניהול מחסן ממוחשב שמתקיים בפיקוח של משרד העבודה. מרבית הקורסים הנערכים במכללה מתקיימים במתכונת נוחה לאנשים עובדים. במוסד הלימוד מתקיימים גם לימודי תעודה בענפים נוספים וכן לימודי הנדסאים המוכרים על ידי מה"ט.

 

מכללת מישלב (חיפה): בסניף חיפה של מכללת מישלב ללימודי תעודה מתקיים קורס שבו ניתן ניקוד ל – CPM, דרגת הסמכה של הפדרציה לרכש ולאספקה. ישנה אפשרות ללמוד את הקורס גם באופן מקוון. המשתתפים מקבלים הכנה לקראת מבחני ההסמכה של הארגון וגם מכירים גישות ניהוליות ונהלים עדכניים בענף. עוד מתקיימים במכללה קורסים כגון קורס מנהלי תפעול בכירים, קורס מנהלי מחסנים וקורס מנהלי צי רכב. נערכות הכשרות גם בענפים נוספים כגון חשמל, מכונות, חשבונאות, אחזקה, בטיחות ועוד.

 

אינטלקט אקדמון (חיפה): במוסד זה מתקיים קורס ניהול רכש ומלאי, שבו מכשירים עובדים למחלקות לוגיסטיות ולתחום התפעול. הסטודנטים רוכשים כלים ניהוליים ומתוודעים לענפים כגון איכות, ניהול מחסנים, משא ומתן ושרשראות אספקה. לבוגרים ניתנת דיפלומה מטעם משרד העבודה. במוסד הלימוד מתקיימים לימודי תעודה בענפים נוספים כגון הכשרות טכנאים, מחשבים, חשבונאות ועוד.

 

תכנית הלימודים


לאורך ההכשרה המשתתפים מכירים מקרוב את תחומי האחריות של המנהלים בתחום ניהול הלוגיסטיקה ורוכשים ידע וכלים פרקטיים החיוניים לתפקיד. הם לומדים כיצד ניתן לשפר את ביצועיהם של ארגונים, לצמצם הוצאות ולהגדיל תפוקה תוך היכרות עם דוגמאות מן השטח וחשיפה לתהליכים אקטואליים בתעשייה הישראלית.


משתתפים בקורס לומדים על תהליכי עבודה מול לקוחות וספקים ומכירים שיטות לניהול של מערכים לוגיסטיים של ארגונים ומפעלים. כמו כן, הם רוכישם ידע בתחום ניהול מערכות המידע תוך היכרות עם יישומים ותוכנות לניהול מידע ארגוני כגון תוכנת פריוריטי שבה משתמשים רבים בתעשייה. במקביל נלמדים כלים כלכליים לניהול משאבים פיננסיים של המחלקות הלוגיסטיות, כגון סוגיות בתמחור, ניהול חשבונאי והיכרות עם חוזים ומסמכים משפטיים רלוונטיים. באמצעות שלל הכלים הללו מתוודעים לכלל הגורמים בעלי ההשפעה בתהליכי הרכש, מהתכנון הראשוני ועד להגעת המוצרים על יעדם.


בחלק מן המוסדות כולל הקורס גם הכנה לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים שנערכים על ידי גורמים שונים, כגון ארגונים מקצועיים בתחומים רלוונטיים. בחינות אלה מתקיימות באופן חיצוני לקורס והעוברים אותן יכולים לקבל תעודות המעידות על בקיאות בענף, שבעזרתן ניתן לפתח את הקריירה.

 

מתכונת הלימוד


אורך ההכשרות נע לרוב בין מספר חודשים לשנה אחת. כדי להתאים ללוח הזמנים של עובדים בתחום הלוגיסטי, מתקיימות מרבית ההכשרות בשעות אחר הצהריים והערב ובמספר מצומצם של ימים במהלך השבוע. בחלק מן המוסדות ניתן לשלב גם לימודים מקוונים בחלק מן הימים.


במהלך ההכשרה משלבים בין שיעורים עיוניים לבין תרגילים פרקטיים שבהם מנתחים תהליכים מן השטח ומתנסים ביישום של כלים ניהוליים שונים. לרוב לקראת סיומה של ההכשרה המשתתפים נדרשים לערוך פרויקט גמר שבו הם בוחנים תהליכים בארגונים אמיתיים ומציעים פתרונות מתקדמים בהתאם לידע הנרכש.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


תנאי הקבלה משתנים בין המסלולים והמוסדות. לרוב נדרש רקע מקצועי בתחום הלוגיסטי ובענפים משיקים, אולם קיימים גם מסלולים שמתאימים למי שאין ברשותם ניסיון קודם ומעוניינים להשתלב בענפים אלה לראשונה.


קורסים אלה מתאימים במיוחד לתושבי חיפה והגליל שעובדים במחלקות רכש, ליבואנים, לעובדי לוגיסטיקה ולעובדים במחסנים ומחלקות תפעול, המעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם, להתעדכן בחידושים במשק ולשדרג את הקריירה.
בחלק מן המקרים ישנה דרישה לסיום 12 שנות לימוד. במקרים אחרים מתקיימים ראיונות אישיים שבהם נבחן הרקע והניסיון של המועמדים תוך בדיקת התאמתם להכשרה.

 

תעודה


בסים ההכשרה מוענקות דיפלומות לבוגרים שעומדים בכל חובותיהם. לעיתים הדיפלומות ניתנות בפיקוח של גורמים ממשלתיים כגון משרד העבודה והרווחה. במקרים אחרים, הקורסים מתקיימים בשיתוף עם ארגונים מקומיים או בין לאומיים בתחום הנלמד. בין הארגונים הללו נכללת הפדרציה הבין לאומית לרכש (IFPSM), וגן ארגון מנהלי הרכש הישראלי, שהוא ארגון מקומי בעל סמכות להענקת דיפלומות בתחום זה אשר הוקם לפני כ – 50 שנה לקידום מקצועי של התחום הלוגיסטי בארץ.


סוגי הדיפלומות שמעניקים הארגונים השונים משתנים, וכוללים בין היתר את הסמכת CPLM לניהול בכיר. כדי לקבל את הדיפלומות יש צורך לעבור מבחנים שעורכים הארגונים השונים, הבחינות מתקיימות בדרך כלל באופן חיצוני לקורס וההרשמה אליהם היא על אחריות הסטודנטים.


אפשרויות תעסוקה באזור


העבודה היא בדרך כלל במחלקות לוגיסטיות של מפעלי תעשייה, ארגונים קמעונאיים ובמקרים מסוימים גם גופים ציבוריים שונים. עובדים אלה אחראיים על קשת רחבה של תהליכים במלקה, כגון ניהול הספקים, ביצוע הצעות מחיר, פיקוח על הזמנות, שחרור סחורות מן המכס, ניהול המחסנים ומערכי המלאי וכן ביצוע בקרת איכות שוטפת על כלל הפעולות המתבצעות. העבודה מגוונת למדי וכוללת פעילות הן במשרד והן בשטח.


באזור הצפון ישנו צורך בעובדים בענפים הללו במגוון של מסגרות. בוגרי ההכשרות יכולים להשתמש בידע הנרכש כדי להשתלב במפעלים וחברות ממגוון של ענפים כגון מזון, מתכת, בינוי ותשתיות, טכנולוגיה, רכב ועוד. הדרישות מן המנהלים בכל חברה משתנות בהתאם לתחום המומחיות של הארגון.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס רכש ולוגיסטיקה בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס רכש ולוגיסטיקה בצפון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס רכש ולוגיסטיקה בצפון

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp