רוצה פרטים על קורס בניהול צוות למנהלי ביניים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בניהול צוות למנהלי ביניים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס בניהול צוות למנהלי ביניים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורס בניהול צוות למנהלי ביניים


ניהול בדרג הביניים מהווה תפקיד הנהגתי שמשימותיו מרובות, ולכן מחייב הכשרה, למידה ופיתוח מקצועיים.

 

מילוי תפקיד זה מוביל לעתים קרובות להתמודדות עם דילמות מקצועיות, וכן מצריך לקיחת אחריות על מספר תהליכים בו זמנית. הדבר מחייב את העוסקים בתפקיד זה ביכולות לפתרון בעיות מורכבות, מיומנויות תקשורת בינאישית, תשומת לב לפרטים הקטנים, ויכולות לתיעדוף נכון של המשימות.

 

כמו כן, תפקיד זה מחייב את העוסקים בו להתמקצע באופן שוטף על מנת להגדיל את התפוקה בארגון ולהתעדכן בפיתוחים הטכנולוגיים החדשים, שמתעדכנים באופן תדיר.


תכניות הלימודים בקורסים השונים בתחום זה, עוסקות במספר סוגיות מרכזיות, וביניהן:

 

 

  • הגדרת ההצלחה של התהליך ואופן מדידתו בשיתוף עם הדרגים הבכירים בארגון. מנהל הביניים מהווה חוליה מקשרת בין חברי הצוות לבין דרג הבכיר, ובאחריותו להגדיר את היעדים מול כל בעלי התפקידים וליצור שפה והבנה משותפת בין הפועלים בארגון.

 

 

  • יכולות הובלה ומנהיגות: האחריות המוטלת על מי שממלאים את תפקיד זה, כוללת גם מתן הנחיות ברורות לעובדים, ביצוע בקרה ומעקב, וכן בחינה של התמונה הרחבה והעברת דיווחים שוטפים לדרגים הבכירים. הם נדרשים לעשות את כל זאת, תוך מתן מענה לבעיות העולות בשטח ושמירה על שפה משותפת עם צוות העובדים, במקביל לעבודה מול דרג הבכירים.

 

 

  • עבודה עם ממשקים - ממשק האחזקה, השיווק, הלוגיסטיקה וכו'.

 

 

  • בקרה על תהליכי העבודה המשותפת בכללותם, תחקור וניתוח כשלים שעלו במהלך העבודה – כאמור, ההצלחה נמדדת בעמידה ביעדים ובלוח הזמנים. הלימודים בקורס זה יכולים להקנות למשתתפיו את הראייה הרחבה הנחוצה בעת הובלת הצוותים, וכן נותנים לסטודנטים כלים בהפקת לקחים והסקת מסקנות.


קהל יעד


קורסים אלו הם לרוב פנים ארגוניים, ומתאימים לחברות ולגופים ציבוריים ופרטיים כאחד, המעוניינים להכשיר את עובדיהם, לפתח את יכולות המנהיגות שלהם ולחזק את יכולות ההובלה אצל מי שכבר עוסקים בתפקידי הובלה בארגונים בהם הם פועלים.


נושאי לימוד


תוכנית הלימודים בקורסים השונים משתנה ממוסד לימודים אחד למשנהו, אך יכולה לכלול את הנושאים הבאים:

 

 

תקשורת בין אישית כישורי משא ומתן פיתוח יכולות הובלה
סגנונות תקשורת מוטיבציה והנעת עובדים קבלת החלטות ויישומן
זיהוי ואיתור קונפליקטים טכניקות השפעה ניטור לחץ וניטור שחיקה
תעדוף ובקרה על משימות פיתוח וגיבוש עובדים דינמיקה של קבוצה
כללי יסוד לדינמיקת עבודה משותפת מתן משוב וביקורת בונה ועוד

 

 

היכן ניתן ללמוד?

צוות רז – במוסד לימודים זה, ניתן להשתתף במגוון קורסים לפיתוח עובדים, כולל קורס ניהול צוות למנהלי ביניים. קורס זה מותאם באופן אישי לארגון, לצרכיו ולתפקידי העובדים שמשתתפים בהכשרה.


רניהול – הקורס המוצע במוסד לימודים זה, מיועד למנהלי ביניים המתמודדים עם עבודה בתנאי חוסר וודאות. בקורס זה, הסטודנטים רוכשים תפישות תפקיד ומקבלים כלים חדשניים להתמודדות עם אתגרים הנובעים מהשינויים המהירים המאפיינים את עולמנו כיום. הקורסים מיועדים לחברות וארגונים המזמינים אותם במיוחד, ועל כן תכניות הלימוד נקבעות על פי הדרישות הספציפיות של כל ארגון.


חברת עלמה ייעוץ והדרכה –
הקורס שנערך במכללה מיועד לעובדים בתעשייה. במהלכו, הסטודנטים רוכישם ידע עיוני וכן התנסות מעשית במגוון סיטואציות יומיומיות ודילמות שעמם נתקלים במהלך התפקיד. הקורס מונה כ – 10 מפגשים שאורכם 6 שעות אקדמיות כל אחד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס בניהול צוות למנהלי ביניים?

רוצה לדעת יותר על קורס בניהול צוות למנהלי ביניים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp