קורס פיתוח תוכנה .NET פול סטאק במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

קורס פיתוח תוכנה .NET פול סטאק במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס פיתוח תוכנה דוט נט Full Stack במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה - קורס פיתוח מערכות WEB באמצעות Angular 6 ו - C#

 

תכנות ברמה אחרת

 

דוט נט היא פלטפורמה מבית מיקרוסופט, המאפשרת הרצה וקידוד של תוכנות אחרות. באמצעותה, תוכנות הרצות מעליה מקבלות ארגז כלים המסייעים בתכנות ומקלים רבות על המתכנתים לאורך תהליך הפיתוח. מעבר לכך, דוט נט מאפשרת שימוש בתוכנות על גבי ממשקים שונים כמו לינוקס, ווינדוס, סמארטפונים ועוד. בצורה זו, ניתן לפתח תוכנה שתפעל במגוון רחב של פלטפורמות באופן פשוט יחסית ובכך להגיע למספר רב יותר של משתמשים.

 

על כן, אין זה מפתיע שדוט נט היא ממשק נפוץ בתחום התכנות ופיתוח התוכנות. מתכנתים בעלי ותק ואילו המבקשים להשתלב בתחום לראשונה, נדרשים לשלוט בדוט נט כדי להתקדם בתחום זה. מתכנתים בעלי ידע בממשק דוט נט יכולים לפתח סוגים שונים של מערכות הניתנות לשימוש במרחב האינטרנטי, הסלולרי והשולחני. מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציעה מסלול מקיף למפתחי תוכנה בטכנולוגיית .NET הקורס מכשיר את משתתפיו למתכנתי פול סטאק, הוא מעניק למשתתפיו כלים לפיתוח ולפתרון של מערכות IT ולעיסוק בצד ה - Front End, לצד בניית ממשקי WEB ויצירת אינטגרציות מול Services בענן או בשרת. ההיכרות עם טכנולוגיות פופולריות בעולם ההייטק יוצרת רלבנטיות גבוהה לענף האינטרנט אשר מייצר Services ו - Micro Services. מוסד הלימוד מציע לבוגרי הקורס שעומדים בתנאים התחייבות לעבודה.

 

תכנית הלימודים

 

מטרת הקורס היא להעניק לתלמידיו את המיומנויות הנדרשות בפיתוח ובתכנות בסביבת דוט נט והוא מכשיר אותם כמפתחי פול סטאק. התלמידים לומדים לבנות וליצור אינטגרציה מול צד הלקוח, כגון סמארטפונים ודפדפנים, ולהשתמש בטכנולוגיות ובארכיטקטורות העדכניות בשוק.

בנוסף, הם מתעמקים בדרכים השונות לשימוש בדוט נט בעת פיתוח תוכנה תוף שימוש בכלים מבית מיקרוסופט כגון דוט נט 4/4.5 ו - Visual Studio. כמו כן הם לומדים על בסיסות חדשניות לבנייה של ממשקי משתמש ללקוחות המבוססים על Java Script ועל חיבורם עם שירותים.

 

קורס זה מכשיר את משתתפיו לפיתוח פול סטאק לצד השרת במערכות מבוססות מיקרוסופט ולצד הלקוח לטכנולוגיות מבוססות Type script, CSS, ג'אווה סקריפט ו - HTML שבנויים לפי ארכיקטורות single page application ומותאמים לטכנולוגיה הפופולרית REST.

 

 

מתכונת הלימוד

 

 

 

נושאי הלימוד

 

  • תכנות מונחה עצמים
  • תכנות ב- Typescript
  • תכנות בג'אווה סקריפט
  • עבודה מול מסדי נתונים
  • תרשימי זרימה ומבוא לתכנות    
  • Angular6
  • SQL Server
  • HTML ו - CSS
  • תכנות בשפת C#    
  • ועוד

 

סגל הוראה

 

מרצה הקורס הוא מהנדס רשתות מחשבים ומומחה הנדסה ופיתוח תוכנה. משמש כיועץ בוועדות מקצוע בתחום הטכנולוגיה ומערכות המידע במשרד החינוך וכן בעל ניסיון רב בהכשרה עסקית.

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציעה מגוון רחב של מסלולים בתחום הפיתוח ובדיקות התוכנה. בין הקורסים המוצעים ניתן לציין מסלול BI Solutions expert; קורס פיתוח באינטרנט בטכנולוגיית FULL STACK; קורס פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android; וקורס פיתוח ובניית אתרים PHP WEBMASER.

 

 

תנאי קבלה

 

לקורס זה יכולים לגשת מועמדים בעלי ידע בתפעול מערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט ויכולת הבנה וקריאת אנגלית. מתקבלים אלו העומדים בדרישות אלה ועוברים בהצלחה מבדק התאמה. על כן, תכנית זו יכולה להתאים הן לבעלי ידע קודם בתכנות והן לאלו המבקשים להשתלב בתחום ההייטק לראשונה.

 

תעודה

 

תלמידים הנוכחים בלפחות 80% מהשיעורים ומהתרגולים וכן מגישים את כל מטלות הקורס בהצלחה, זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

 

אפשרויות עבודה

 

במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מערכת השמה, המסייעת לבוגרי המכללה בפניה למשרות רלוונטיות שונות בשוק העבודה

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

Whatsapp Whatsapp