לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > ניהול פיננסים לתעודה

לימודי ניהול פיננסים


אוהב לספור את הכסף? החלטת לעבור הכשרה או להרחיב את ההסמכה שלך בניהול פיננסי?

עכשיו נשאר לך רק לבחור את הקורס שעונה בצורה הטובה ביותר לשאיפות שלך.

 

אם ביקשת לעשות סקר שוק ולבדוק מי מציע לך את עסקת הלימודים האופטימלית עבורך, הגעת ליעד. אצלנו מרוכזים כל הנתונים על אופציות ההכשרה, הבסיסיות והמתקדמות, בתחום הפיננסים בבתי הספר השונים בישראל.

 

באפשרותך לקרוא על המסלולים השונים בכתבות התוכן שלנו או לפנות אלינו באמצעות האתר ולזכות למענה מנציג שירות.

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

 

כל מה שרצית לדעת על לימודי פיננסים לתעודה


המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  קורס ניהול פיננסים

אחד התחומים החשובים ביותר בעשור האחרון הוא ניהול פיננסים. בין אם אתם מנהלים של חברות, מנהלי השקעות, מנהלי קופות גמל או סוחרים בבורסה, תחום זה שייך לעולמכם ואתם צריכים לשלוט בו ביד רמה. הדרך בה תנהלו את הנכסים הפיננסיים שלכם, תקבע את עתידה של החברה שלכם או של הקריירה שלכם במקום עבודתכם.

 

הבנה מעמיקה בתחום הפיננסי תאפשר לבחון את אפשרויות המימון, לבדוק את כדאיות ההשקעה, להחליט כיצד לממן את ההשקעה ולבחור את אסטרטגיית ההשקעות המיטבית. ידע פיננסי נרחב מסייע גם להקטנת סיכונים ולקבלת החלטות מעשיות להקצאת כספים.

 

קורס זה מיועד בעיקר למנהלי כספים, מנהלי תמחיר, מנהלי בקרה, מנהלי תפעול, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי מחלקות, מנהלי שיווק, בעלי עסקים פרטיים מנהלים של חברות ציבוריות. תחום זה נוגע מן הסתם באוכלוסייה רחבה מאוד של בעלי מקצוע מכיוון שבכל חברה או ארגון יש צורך בניהול העניינים הכספיים והפיננסיים.

 

מה לומדים?

 

אחד מהנושאים החשובים ביותר בתחום זה הוא תחום ניהול הסיכונים הפיננסיים. בעולם הכלכלה בכלל ובעולם שוק ההון בפרט קיימת תנודתיות גדולה של הסוגים השונים של פרמטרים כלכליים שונים (כמו מטבע החוץ, הריבית, אינפלציה, מניות, מחירי חומרי גלם ועוד) ולכן חשוב לשלוט בעולם זה ולהבין את המטריה. כל שינוי בלתי צפוי יכול לגרום לקריסה של חברות והשנה האחרונה הוכיחה זאת בגדול. לכן, חשוב שהאנשים העוסקים בתחומים הללו ילמדו באופן מסודר את הנושאים הרלוונטיים בתחום זה.

 


להלן רשימה חלקית של נושאי הלימוד:

 

 • שוק ההון בישראל
 • ניהול סיכונים פיננסיים
 • מבוא לכלכלה
 • עסקאות עתידיות
 • חשבונאות ניהולית ופיננסית
 • שיטות תגמול ותמרוץ
 • בקרה ניהולית
 • יסודות המימון
 • מטרות הפירמה
 • דיני עסקים וחברות
 • ועוד...

 

היכן לומדים?

 

ישנם מוסדות לימוד רבים בהם ניתן ללמוד קורסים שונים בתחום זה, אשר ממוקמים בשלל אזורים בארץ. בין המוסדות בהם ניתן ללמוד קורסים בתחום הניהול הפיננסי נכללים:

 

 • המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ: במרכז ללימודי חוץ מוצעים קורסים שונים בתחומי הניהול והפיננסים, שמיועדים הן לעובדים מנוסים בתחומים אלה והן למי שמעוניינים להשתלב בהם לראשונה. בין המסלולים ניתן למנות קורס חשבי שכר, קורסים בהנהלת חשבונות, קורס ייעוץ מס ומסלולים נוספים.

 

 • אוניברסיטת אריאל בשומרון - לימודי תעודה: ביחידה ללימודי תעודה של אוניברסיטת אריאל מתקיימות הכשרות שונות בתחומי ניהול הפיננסים, כגון קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה, קורסים בהנהלת חשבונות, קורס ניהול סיכונים פיננסיים, קורס חתמים מדופלמים ועוד מבחר קורסים.

 

 • המכללה למינהל: המכללה למינהל מציעה שלל קורסים בתחום הפיננסי, כגון קורס ניהול פיננסי ושוק ההון, קורס ניהול לוגיסטיקה וקורס להכשרת דירקטורים. במכללה פועלות גם חטיבות קורסים בתחומי החשבונאות, העיצוב, המחשבים ועוד תחומים.

 

 • המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ: המכללה האזורית אשקלון עורכת שלל הכשרות מקצועיות במסגרת היחידה ללימודי חוץ, בהן גם הכשרות בתחום הפיננסי, כגון קורס חשבים ומנהלי כספים, קורס חשבי שכר, קורס ניהול פרויקטים וקורס יזמות וניהול עסקי.

 

 • הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ: ביחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון אפשר ללמוד במגוון קורסים בתחום הפיננסי, כגון קורס גיוס כספים, קורס מיומנויות משא ומתן, קורס כלכלת אנרגיה ויישום פרויקטים באנרגיה וקורס להכשרת מנכ"לים ודירקטורים.

 

 • היחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים קטנים ובינוניים: ביחידה ללימודי חוץ שברחובות נערכות שלל הכשרות מקצועיות בתחומים מבוקשים במשק, בהם בתחום הפיננסי ובתחומים נוספים כגון ניהול, תעשייה, עיצוב, ייעוץ וטכנולוגיה.

 

 • המכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי חוץ: בין מגוון הקורסים אשר נערכים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת ניתן למצוא קורסים בתחומי הניהול והפיננסים, כגון קורס חשבי שכר, קורס ניהול קניינות ורכש, קורס ייעוץ פנסיוני וקורסים בהנהלת חשבונות.

 

 • האקדמית גליל מערבי - היחידה ללימודי תעודה: ביחידה מתקיימים מגוון קורסים בהם ניתן לרכוש מיומנויות פיננסיות חדשות, אלה כוללים קורס גיוס הון ומשאבים, קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים, קורס כלכלת המשפחה, קורס פיתוח ארגוני ומסלולים נוספים.

 

 • המכללה לניהול: במכללה זו פועלת חטיבה למקצועות הניהול והפיננסים, בה אפשר למצוא קורסים כגון קורס בנקאות ופיננסים, קורס חשב שכר בכיר, קורס יועצי משכנתאות ותכניות כקורס שיווק ומכירות, קורס מנהל עסקים לתעודה וקורס להכשרת סוכני ביטוח.

 

 • האקדמיה לפיננסים: באקדמיה לפיננסים פועלות שלל תכניות הכשרה בענפים כגון שוק ההון, ניהול פיננסי וניהול עסקי וכן חטיבות ביזמות עסקית ובתחום הנדל"ן. מרבית הקורסים נערכים בערבים כדי לאפשר שילוב נוח עם עבודה.

 

 

כמה זמן לומדים?

היקפן של הכשרות מקצועיות בתחומי הפיננסים משתנה ממוסד למוסד, הן מתפרשות על פני פרק זמן שבין שנה או שנתיים לקורסים שאורכם מספר חודשים. בדרך כלל, המפגשים בקורסים מתקיימים בערבים או אחר הצהריים במטרה להתאים ללוחות הזמנים של אנשים עובדים.

 

הקורסים משלבים בדרך כלל בין למידה עיונית לבין תרגולים מעשיים וסימולציות, דרכן אפשר להיחשף לטכניקות השקעה, מסחר וניהול פיננסי ולהתנסות בהן באופן מוחשי. חלק מן הקורסים גם מציעים הכנה ממוקדת לקראת מבחני הסמכה חיצוניים, שהעוברים אותם בהצלחה זכאים לדיפלומות מקצועיות בתחומים שונים בעולם הפיננסי.

 


מהן אפשרויות התעסוקה?

 

בוגרי הקורסים בנושא זה יכולים לנסות ולהשתלב בעולם הפיננסי ובעולם שוק ההון במגוון תפקידים. העולם הפיננסי כולל מגוון של אפשרויות מקצועיות, מניהול כספים או ייעוץ השקעות ועד לניהול תמחור, ייעוץ כלכלי, ייעוץ עסקי או אסטרטגי וניהול פיתוח עסקי. כמו כן, הבוגרים יכולים לפנות להנחיה של סדנאות בתחום הפיננסי או לחלופין ללוות מנהלים ובכירים בתחום ההתנהלות הפיננסית של הארגונים או העסקים שלהם.

 

חלק מן ההכשרות מקנות לבוגריהן תעודה מקצועית, אשר מאפשרת השתלבות בתחומים מבוקשים במשק לפי הנחיות של גופים ממשלתיים כגון הרשות לניירות ערך או משרד האוצר. לרוב יש צורך לעבור מספר מבחנים כדי לקבל דיפלומות אלה. קורסים אחרים מציעים לבוגריהם כלים פרקטיים דרכם הם יכולים לצמוח בחברות ובארגונים שלהם, להתקדם בסולם הדרגות הניהולי וגם לפרוץ בתפקידים משמעותיים חדשים בארגון שנוגעים לניהול הפיננסי. קידום מקצועי זה יכול לסייע להם גם בהעלאת רמות השכר שלהם. עם צבירת ניסיון פרקטי בתפקידים פיננסיים שונים ניתן גם להמשיך ולהתקדם וגם להרחיב את הכישורים הפרקטיים. מי שמעוניינים להמשיך ללמוד ולהרחיב את הידע שברשותם יכולים לפנות להכשרות מקצועיות נוספות בהמשך דרכם, או לחלופין ללמוד במסגרת השתלמויות אליהן הם נשלחים מטעם הארגון שלהם.

 

 

קורסי הכנה למבחני רישוי במקצועות פיננסיים

 

כיום, על מנת לעסוק במקצועות פיננסיים שונים יש לעבור מבחני הסמכה ממשלתיים. לפניכם טבלה של המבחנים אותם תידרשו לעבור כדי לעסוק במקצועות אלו:

 

מבחנים/ מקצועות ייעוץ השקעות    ניהול תיקי השקעות    ייעוץ, שיווק וביטוח פנסיוני    ביטוח אלמנטרי   
כלכלה    + + + +
מימון וסטטיסטיקה    + + + +
חשבונאות + + + +
אתיקה ודיני ניירות ערך    + +    
מקצועית א' + + +  
מקצועית ב'   +    
יסודות הביטוח     + +
חובות נוספים: התמחות בת שישה חודשים                   התמחות בת תשעה חודשים                    בחינת משרד האוצר: גמר פנסיוני; התמחות בת שישה חודשים

בחינות לשכת סוכני ביטוח -

ביטוח רכוש וביטוח תאונות; התמחות בת שיש חודשים

 

 

 

 שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום לימודי פיננסים לתעודה

רוצה לדעת יותר על ניהול פיננסים לתעודה? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על ניהול פיננסים לתעודה
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד ניהול פיננסים לתעודההמכללה האקדמית ספיר
מכללת פסגות

מכללת אורט הרמלין
לימודי תעודה - בר אילן

מכללת שנקר- לימודי תעודה
אתגר תקשורת

המרכז להשתלמויות בר אילן
מאסטר קולג'

מכללת אפיק
מכללת רעננה - לימודי תעודה

המרכז להשכלה פיננסית
מכללת אינטלקט אקדמון

מכון לומדה
המכללה למיסים ולחשבונאות

רמות - המרכז ללימודים פיננסיים ושוק ההון
מכללת נתיב

המרכז הישראלי לניהול
אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

Cashflow - ניהול פיננסים
לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי

מכללת המסלול הנכון
מכללת מפנה

מכון מגיד
מכללת חשב

מכללת מעוף
מכללת רמת גן - לימודי תעודה

מגמות - לימודי שוק ההון ופיננסים
המכללה להישגים

אלבריה - לימודי מט"ח
מכללת פאר

בית ספר לעסקים וקמעונות
מכללת אורט - לימודי תעודה

קורסים באוניברסיטה הפתוחה
מכללת תל חי - לימודי תעודה

מכללת תפנית
האקדמיה לפיננסים

דיפלומה - לימודי תעודה
כל מוסדות הלימוד - לימודי פיננסים לתעודה


חוות דעת של סטודנטים: לימודי פיננסים לתעודה (4 חוות דעת)
התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע: 4.8 מתוך 5    
סרגי,המכללה למינהל, קורס מנהל עסקים - המכללה למינהל, 26/10/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המון אנשים, אך אווירה צעירה ותוססת, יש הרגשה של הרבה יזמים נלהבים שמונעים מרצון להתפתח ולהיות הגרסא הכי טובה של עצמם.

על הקמפוס
הקמפוס חביב ביותר, יש מעבדות למידה מפנקות ומזמינות, המרצים מעולים, מובלי דעה בתחומם.
דנה,המכללה למינהל, קורס מנהל עסקים - המכללה למינהל, 22/10/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
זאת מכללה פרטית מאוד מטופחת עם הרבה חנויות אוכל מסביב שמציעה לסטודנטים כיתות מעולות עם מזגנים ומקרן בכל כיתה
צוות המרצים מאוד איכותי ומאוד אכפתי כלפי כולם
יש שפע של חנויות (בתשלום של 2 וחצי ש"ח למי שסטודנט במכללה)
החיסרון זה המכללה הזאת מאוד יקרה: 37 וחצי אלף לשנה

על הקמפוס
הקמפוס מחולק למספר בניינים : א ב ג ד ט יב יג
כל בניין משויך למגמה אחרת של לימודים
לדוגמה בניין ב זה בניין מנהל עסקים
ובניין א זה בניין משפטים.
יש רחבת דשא באנמע הקמפוס עם מקומות ישיבה שמאוד נחמד לשבת שם בזמן הפנוי
ובנוסף הרבה חנויות של דברי מזון לסטודנטים הרעבים
שאלות הגולשים על לימודי פיננסים לתעודה

 קורס ייעוץ השקעות במרכז22/01/2019    (70 צפיות)
 לימודי שפות בשעות הבוקר לגיל השלישי24/10/2018    (141 צפיות)
 קורס חשבי שכר מומלץ באזור המרכז17/07/2018    (173 צפיות)
 קורסים פיננסיים לבעלי ניסיון בתחום הכספים וכלכלה09/05/2018    (155 צפיות)
 המרכז לצמיחה פיננסית - קורס פיננסי14/03/2018    (542 צפיות)
 לימודי כתיבה יצירתית והשקעות פיננסיות בחיפה25/01/2018    (412 צפיות)
 ניהול/יעוץ השקעות באזור המרכז31/10/2017    (504 צפיות)
 לימודי ייעוץ השקעות - שווה ללמוד בלי שילוב של תואר בכלכלה? 10/09/2017    (649 צפיות)
 איזה קורס פיננסי יכול לתרום לקידום בהייטק?30/08/2017    (422 צפיות)
 קורסים בתחום הפיננסי - ייעוץ פנסיוני, ניהול השקעות או ביטוח?29/08/2017    (517 צפיות)


מלגות וימים פתוחים לימודי פיננסים לתעודה

מלגות
ימים פתוחיםשירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על ניהול פיננסים לתעודה?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד לימודי פיננסים לתעודה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס שזירת פרחים באשדוד (לפני 14 שעות, 58 דקות)
גיל ללימודי הדרכת כושר גופני (לפני 15 שעות, 9 דקות)
קורס אורטופטיקה (לפני 15 שעות, 13 דקות)
קורס אימון זוגי (לפני 15 שעות, 21 דקות)
קורס הדברה בדרום (לפני 15 שעות, 40 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD