רוצה פרטים על קורס ניהול עסק משפחתי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול עסק משפחתי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול עסק משפחתי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול עסקים משפחתיים


הכול נשאר במשפחה


סולידריות, שמירה על השם הטוב וחשיבה ארגונית יעילה הם רק חלק מהגורמים שהופכים עסקים משפחתיים למצליחים כל כך. כיום, כמחצית מהחברות בבורסה בישראל הן חברות משפחתיות. מחקרים רבים מצביעים על כך שעסקים מסוג זה נוטים להצליח יותר מאלו שאינם משפחתיים. עם זאת, ההתנהלות בהם היא מורכבת ומביאה אתגרים ודילמות שאינם חלקם של עסקים רגילים. העירוב בין כוח וממון לבין היחסים הקרובים יוצרים לעיתים סכסוכים בעת חילופי הדורות לאורך השנים.

 

כיצד ניתן לנהל בהצלחה עסקים אלה? איך אפשר לשמר את החברה ולהבטיח כי תשרוד לאורך שנים רבות? כיצד מתנהלים מול מנהלים שהם גם הורינו? עם שאלות אלו ועם רבות אחרות מתמודדים בקורס ניהול עסק משפחתי. במסגרת המסלול מכירים תיאוריות ומחקרים מהעולם שעוסקים באתגרים עסקיים. התכנית מספקת למנהלים ולעובדים בכירים ידע ומיומנויות מקצועיות אותן הם יכולים ליישם גם בשטח, בעסקים שלהם.

למי מיועדים הלימודים


קורס ניהול זה מיועד לבעלי עסקים משפחתיים ולבני משפחותיהם, שמתכוונים לנהל אותו בעתיד הקרוב או הרחוק. בנוסף, המסלול מתאים גם לבעלי תפקידים בכירים, שעוסקים בהיבטים כמו משפט, ייעוץ, פיננסים ושיווק.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס דנים בהעמקה בתהליכי יזמות בעסקים משפחתיים ומכירים תיאוריות שונות שבוחנות התנהלות עסקית במשפחות, מבחינה משפטית, כלכלית ורגשית. בהמשך, הם בוחנים הבדלים בניהול בין דור ראשון ודור שני ומכירים אתגרים שונים שיש לדור ההמשך, בנים, בנות, אחים ובני דודים, בעת התחלפות הדורות. כמו כן, הם רוכשים כלים יעילים לפתרון מחלוקות וסכסוכים, לניהול משא ומתן ולניהול רגשות. בנוסף, הם מתוודעים גם לשירותי ייעוץ עסקי מסוגים שונים ולמקרים בהם מומלץ לפנות ליועצים.

 
מתכונת הלימוד


קורס ניהול עסקים משפחתיים מתפרש על פני פרק זמן של כחודשיים וחצי. התכנית כוללת בדרך כלל כ - 60 שעות לימוד אקדמיות, שמחולקות ל - 10 מפגשים. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהרים והערב, כך שמסלול מתאים במיוחד לצרכים של לאנשים עובדים. המשתתפים לוקחים חלק במגוון הרצאות עיוניות וכן בתרגילים מעשיים ובדיונים קבוצתיים, בהם מתרגלים הלכה למעשה מיומנויות ניהול עסקי בכיר.


נושאי הלימוד

 

 • מעברים בין דוריים
 • ייעוץ עסקי
 • בעלות עסקים וחברות
 • ניהול רגשות
 • חקר המשפחה
 • סביבות משפטיות בעסק
 • מועצות מנהלים
 • בני דודים ואחים בעסקים
 • מועסקים שלא מהמשפחה
 • דור ההמשך לעסק    
 • הבדלים בין דור ראשון ושני    
 • ועוד


תנאי קבלה


לקורס מתקבלים מועמדים בעלי ניסיון מקצועי וניהולי רלוונטי. יכולים להתקבל מנהלים ממגוון ענפים במשק, כמו נותני שירותים, עורכי דין, מנכ"לים, מנהלי ארגונים ומפעלים, מנהלי שיווק ובעלי עסקים אחרים. בחלק מהמקרים יש צורך לעבור ראיון קבלה אישי כחלק מתנאי הקבלה לתכנית.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס ועומדים בכל חובות המסלול זכאים לקבל תעודת גמר, שמוענקת מטעם מוסד הלימוד. כדי לקבל את הדיפלומה, הם צריכים להיות נוכחים ברוב השיעורים ולהגיש את המטלות השוטפות הנדרשות.


מוסדות


אתם בטח רוצים לדעת מה עלות הקורסים, האם מתקיימים בקרוב ימים פתוחים ובאילו מוסדות נערכים קורסים אלה. נציגי השירות האישי שלנו יכולים לענות על כל שאלותיכם ולספק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו. כך תוכלו לקבל בזמן קצר ובקלות רבה את כל הפרטים על הקורס.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול עסק משפחתי?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול עסק משפחתי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp