קורס ניהול עסקי במכללת רמת גן - לימודים חוץ אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על רמת גן לימודי חוץ - ניהול עסקי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול עסקי במכללת רמת גן - היחידה ללימודים חוץ אקדמיים

עולם העסקים של ימינו נחשב למורכב, מודרני ומתוחכם ביותר. רפורמות כלכליות, תנודות בשוק ההון, שכלולים טכנולוגיים ותמורות בעולם משאבי האנוש משפיעים כולם על עולמם של מנהלים, שנדרשים היום לקבל החלטות מורכבות תחת תנאי לחץ וחוסר וודאות. ישנן לא מעט דילמות שניצבות בפני מנהלים לאורך היום וכן אתגרים לטווח הארוך יותר, שנוגעים למהותו של הארגון ולחזון שהציב לעצמו כדי להגיע ליעדיו. כדי לעמוד בכל אלה בהצלחה יש צורך להבין במכלול של תחומים ולדעת כיצד ליישם בפועל את אסטרטגיות הניהול באופן פרקטי, שמתאים לצורכים הייחודיים של הארגון. לפיכך, רק מנהלים בעלי ידע תיאורטי ויישומי רב, יזכו להתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים שתפקיד זה כולל בתוכו.

 

מכללת רמת גן מאפשרת לימודים בקורס ייחודי המקנה למשתתפיו ידע וכלים חיוניים, אשר הנחוצים לכל עסק, חברה, ארגון או מפעל. קורס ניהול עסקי של מכללת רמת גן - היחידה ללימודים חוץ אקדמיים מקנה לבוגריו תעודת הסמכה המאפשרת השתלבות מהירה ואיכותית בתחום ניהול העסקים. הכלים הנלמדים לאורך הקורס יכולים גם לסייע למנהלים ותיקים יותר, שמחפשים להרחיב את סל המיומנויות שברשותם כדי להתקדם בתפקידם ויחד איתם לקדם את החברה או העסק.

 

 • מחפשים להתקדם בעולם הארגוני? קראו עוד על קורס ניהול


תכנית הלימודים

קורס ניהול עסקי של מכללת רמת גן מכיר למשתתפיו באופן מורחב את הליך התכנון העסקי ומקנה למנהלים ידע רב תחומי אודות ניהול עסקי נכון ויעיל. תכנית זו מעניקה למשתתפיה כלים פרקטיים רבים שמכשירים אותם לעבודת ניהול מקצועית, הדגש העיקרי של הקורס הוא כל מיומנויות מעשיות של תחום הניהול במטרה לספק מיומנויות פרקטיות בלבד, שיכולות לסייע לקדם את ההתנהלות של המשתתפים בארגון. תכנית הלימודים מתעדכנת לפי שינויים במציאות הכלכלית והעסקית של היום ולפי מחקרים חדשים בתחום העסקי. קורס זה מורכב משני שלבים עיקריים, תחילה נלמדים יסודות בתחום הניהול העסקי ולאחר מכן, בשלב השני, מתמקדים בתהליכי שיווק ופרסום ובחשיבותם לארגונים. יחד מסייעים שני התחומים לבנות תמונה מלאה ומורכבת של תהליכים שחשוב לבצע בארגונים כדי לקדם אותם לעבר שגשוג ורווחיות.

נושאי לימוד

להלן הנושאים העיקריים אשר נלמדים בקורס:

 

 • אסטרטגיה עסקית
 • חשיבה אסטרטגית
 • אסטרטגיה שיווקית
 • גיוס והדרכת עובדים
 • בניית תוכנית עסקית
 • הכנת תוכנית שיווקית    
 • שוק ההון
 • דיני עסקים
 • ניהול פיננסי
 • ניהול ארגוני
 • ניתוח הסביבה    
 • ועוד


מתכונת הלימוד

קורס ניהול עסקי של מכללת רמת גן מתקיים במתכונת קורס ערב, שמותאמת במיוחד לצורכיהם של אנשים עובדים. עיקרו של הקורס הוא בתרגולים מעשיים של עקרונות ניהוליים עכשוויים, כאשר השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות במטרה לאפשר למשתתפים לקבל יחס אישי מצוות המרצים. לקראת סיומו של הקורס, המשתתפים נדרשים להכין פרויקט גמר שבו הם מכינים תכנית עסקית ושיווקית. פרויקט זה מכשיר את התלמידים לעשות שימוש בידע ובכלים הנלמדים במהלך הקורס כדי להכין אסטרטגיות ותכניות עסקיות אותן ניתן ליישם במשק.

 

על מוסד הלימוד

 

היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת רמת גן עורכת קורסים נוספים בתחום הניהול והשיוק, אלה כוללים קורס הפקה ושיווק אירועים וקורס ניהול ושיווק. כמו כן, אפשר ללמוד בקורסים בתחומים מבוקשים נוספים, בהם קורס חשבי שכר, קורס ייעוץ מס, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס הדפסת תלת ממד וקורסים נוספים, אשר שמים דגש על הפן הפרקטי של הקניית מקצוע ומיומנויות לשוק העבודה.

תנאי קבלה וקהל יעד

קורס זה מתאים הן למנהלים בעלי ניסיון והן למי שאין בידיהם ניסיון קודם בתחום הניהול, הוא מיועד לבעלי עסקים וכן למעוניינים לייסד ולפתח עסקים משלהם, וכן למנהלים בחברות ואנשי צוות שברצונם להתקדם לתפקידים בכירים. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה, או להציג תעודה על השלמת 12 שנות לימוד לפחות. עליהם להיות בעלי ניסיון ניהולי או בעלי עסקים קטנים או בינוניים. כמו כן מתקיימים ראיונות אישיים. במקרים מסוימים, יכולה וועדת חריגים לאשר את קבלתם לקורס של מועמדים שאין ברשותם תעודת בגרות.

תעודה

עם סיום הלימודים בקורס ניהול עסקי מועמדים אשר עומדים בכל החובות זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מכללת רמת גן. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מן המפגשים, להגיש את כל המטלות ולהשלים את פרויקט הגמר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן | לימודי תעודה - לימודים בישראל

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס רובוטיקה ממדה
יוליה
ללא תגובה
האם לימודי הנחיית קבוצות מתקיימים בזום השנה?
דיקלה הופמן דהן
1 תגובות
לימודי חוץ בשיווק או משאבי אנוש
יעל כהן
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות ועפר
שאדי
2 תגובות
קורס בדיקת פוליגרף במרכז
שני
1 תגובות
קורס עיצוב גבות בירושלים
מוריה
1 תגובות
קורס טכנאי מכשירים ביתיים
יוסי עגמי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp