קורס ניהול עסקי בענף החקלאות במכללת ספיר

המכללה האקדמית ספיר

אהבת? שתף ב:

קורס ניהול עסקי בענף החקלאות במכללת ספיר

 

מסלול זה אינו פעיל, למסלולים נוספים במכללה האקדמית ספיר לחצו כאן

 

במשך השנים, חלה עלייה בכמות התוצרת ובמגוון הגידולים החקלאיים לאור פיתוח שיטות גידול משוכללות וחדישות. השינויים שחלו בעשור האחרון במבנה המשק והכלכלה בישראל הובילו לצורך בשינוי התנהלותו של ענף החקלאות. למנהל העסקי בענף החקלאות יש תפקיד חשוב בשינוי זה. הקורס מיועד לחקלאים, עובדים, מנהלי עבודה והמתעדים לעסוק בתחום החקלאות, המעוניינים להרחיב ידיעותיהם ולרכוש את מקצוע הניהול.

 

 

מדוע ללמוד ניהול עסקי בענף החקלאות דווקא במכללת ספיר?

 

בעשור האחרון חלו שינויים במבנה המשק והכלכלה בישראל שהובילו לצורך בשינוי מבני והתנהלותי של ענף החקלאות. לאור העובדה שענף החקלאות שרוי בשוק תחרותי כמו כל ענף אחר, יש צורך גובר והולך במנהלים עסקיים בענף זה. תפקידו של המנהל העסקי בענף החקלאות הוא להוביל את העסק החקלאי ולגרום לשגשוגו בשוק. יכולתו המקצועית של המנהל תלויה הן בניסיונו האישי והן בהכשרה מקצועית שקיבל.

 

מכללת ספיר מציעה קורס לניהול עסקי בענף החקלאות המכשיר חקלאים ומנהלי עבודה בתחום החקלאות. מטרתו של הקורס היא להקנות לתלמיד כלים להתמודדות עם השינויים במשק הישראלי ובתפיסת הניהול החקלאי בד בבד עם הקניית מקצוע הניהול ככלי לקידומו האישי.

 

תכנית לימודים

 

הקורס מתמקד הן בפן התיאורטי שמבסס ידע עדכני בתחום והן בפן המעשי המעניק כלים יישומיים. נושאי הלימוד מתפרסים על מגוון תחומים וביניהם ניתן למנות את הבאים: ניהול ושיווק, התנהלות כלכלית, שוק ההון, הנעת עובדים, מיסוי וחשבונות, כלכלת ישראל, היבטים משפטיים בניהול חקלאי, יזמות חקלאית ועוד. מגוון הנושאים מאפשרים לכל תלמיד לרכוש ניסיון, להתמקצע בתחום ולשפר מיומנויות אישיות.

 

המכללה מציעה צוות מרצים מן השורה הראשונה בענף החקלאות. הצוות שמלווה את הקורס מורכב ממרצים מומחים שהינם בעלי ידע תיאורטי וניסיון מעשי רב בתחום.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 20 מפגשים, 100 שעות לימוד אקדמיות, ביום חמישי בשעות הערב. לתלמיד אשר יעמוד בכל חובות הקורס (השתתפות ברוב המפגשים והצגה של פרויקט מסכם), תוענק תעודת גמר: ניהול עסקי בענף החקלאות מטעם המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס לניהול עסקי בענף החקלאות יוכלו להשתלב במקומות תעסוקה רבים ומגוונים, הן בסקטור הפרטי והציבורי והן בשוק המקומי והבינלאומי. כמו כן, הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידי ניהול בענף החקלאות שמציעות חברות פרטיות וציבוריות רבות.

 

הרשמה ועלות הקורס

 

עלות הקורס למשתתף – 3350 ₪ כאשר לאחר סבסוד של ארגון מגדלי הירקות – 2000 ₪. ההרשמה מתבצעת מול המרכז ללימוד חוץ ספיר, ובאמצעות הגשת טופס הרשמה וטופס פרטים אישיים.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
שכר ממוצע במשק לבוגרי תואר בתרבות יצירה והפקה
עדן
ללא תגובה
מתעניין בקשר ללימודי טכנאי מחשבים וסלולר
אמיל אליהו
2 תגובות
מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה למכללת ספיר
נור
ללא תגובה
ממוצע בגרות ופסיכומטרי לחינוך לגיל הרך
אליה רובין
1 תגובות
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי
מוריה
1 תגובות
תנאי קבלה והליך רישום ללימודי אגרונומיה
דניאל
1 תגובות
האם פסיכומטרי הוא תנאי הכרחי לקבלה למשפטים?
סיגל
1 תגובות
עלות מכינה להשלמת שעות באומנות
סיטאר גיל
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי חקלאות ומזון
אור גל
2 תגובות
מה תנאי הקבלה ללימודי משפטים?
נוי
1 תגובות
בחינות מהט להנדסאי סאונד
אורנא
1 תגובות
אפשרויות תעסוקה לבוגרי ניהול תעשייתי בספיר
אסתר זרצקי
1 תגובות
לכניסה לפורום