רוצה פרטים על קורס ניהול סיכונים תפעולי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול סיכונים תפעולי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול סיכונים תפעולי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול סיכונים תפעולי

 

ניהול סיכונים תוך כדי ביקורת פנימית הינם מכלי הניהול החשובים ביותר בכל ארגון או חברה. קורס ניהול סיכונים תפעולי הינו קורס העשרה המיועד למנהלים מתחום הביקורת, למנהלים מתחום הפיקוח ולמנהלים מתחום הבקרה בארגונים שונים בתעשייה.

 

הלימודים בקורס זה מקנים ידע ומיומנויות עבודה לניהול הסיכונים האורבים לכל ארגון, איתורם, וניהולם באופן מושכל ומקצועי, תוך כדי הכנת תוכניות ביקורת פנים.

 

קורס ניהול סיכונים תפעולי הוא קורס אשר שם דגש רב על הביקורת הפנימית של האירגון ככלי לניהול ולניתוח הסיכונים האורבים לו. הלימודים בקורס זה מתבצעים באופן שכזה בו הם תורמים, מסייעים ומשפיעים על עבודת האירגון באופן ישיר.

 

מי צריך קורס ניהול סיכונים תפעולי?

 

לימודים אלו מתאימים לבעלי תפקידים שונים בתוך האירגון, לאלו העוסקים בתחום הפיקוח והבקרה באירגון, לדירקטורים, למבקרי פנים ועוד.

 

 

מה לומדים בקורס ניהול סיכונים תפעולי?

 

לימודי קורס ניהול סיכונים תפעולי משתנים בהתאם להיקף הלימודים בקורס ולמוסד המעביר אותו. הלימודים בקורס זה כוללים תכני לימוד תיאורטיים לצד התנסות מעשית וכוללים נושאים כגון איתור סיכונים, הערכת סיכונים, אומדן, גורמי הסיכון בארגון והשפעתם, קבלת החלטות, יישום, פיקוח, תחקור, הפקת לקחים והטמעתם, טכניקות ביקורת לסיוע ניהול וניתוח סיכונים ועוד.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד האפשריים לקורס ניהול סיכונים תפעולי: המי"ל - מבית המרכז הישראלי לניהול ברמת גן, המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון ועוד.

 

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך זמן לימודי קורס ניהול סיכונים תפעולי משתנה בהתאם להיקף הקורס ולמוסד הלימוד המעביר אותו. לרוב, קורסים בתחום זה משתרעים על גבי מספר מפגשים בודדים, כ- 5-6 מפגשי לימוד.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

תנאי הקבלה לקורס ניהול סיכונים תפעולי משתנים בהתאם לאופיו של הקורס ולמוסד הלימוד המעביר אותו. קהל היעד בקורס זה הינו בעלי תפקידים שונים בתוך האירגון, בעיקר אלו העוסקים בתחום הפיקוח והבקרה באירגון, דירקטורים באירגון, מבקרי פנים, חברי וועדות ביקורת ובעצם כל מנהל אשר תפקידו קשור לתחום הפיקוח, הבקרה או הביקורת.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום לימודי קורס ניהול סיכונים תפעולי יוכלו בוגרי הקורס להשתלב כמנהלי סיכונים מקצועיים אשר יבצעו ניתוח מושכל של הסיכונים בכל אירגון או חברה בו הם יועסקו.

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול סיכונים תפעולי?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול סיכונים תפעולי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס ניהול סיכונים תפעולי
חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול
התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp