קורס ניהול סיכונים פיננסים באוניברסיטת אריאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס ניהול סיכונים פיננסים - אריאל.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול סיכונים פיננסיים באוניברסיטת אריאל

 

כל ארגון, מוסד או עסק חייב לקחת סיכונים על מנת להתפתח. עם זאת, הסיכונים הנלקחים נדרשים להיות מחושבים על מנת שלא יגרמו נזק משמעותי לעסק. ככל שהתחרות העסקית גוברת, וגוברות התנודות במחירי המוצרים וחומרי הגלם בשוק, בערך המטבעות הלאומיים ובגובה הריבית, כך עולה הדרישה לידע אקדמי ומקצועי בניהול סיכונים. תפקידם של האנשים העוסקים בניהול סיכונים כמקצוע בפני עצמו הוא לייעץ ולסייע להנהלה בתהליכי קבלת החלטות בתנאים של חוסר ודאות ובתנאים כלכליים המשתנים במהירות.

 

 

כשאומרים ניהול סיכונים פיננסיים, מתכוונים לתחום העוסק בצעדים בהם יש לנקוט בארגונים במטרה למנוע סיכוני אשראי, מטבע ושוק. בארגון צריכים לדעת להגדיר ולמדוד סיכונים ולהחליט על פעולות רצויות למטרת צמצומם. לפעולות אלו ברוב המקרים יש מחיר מסוים, ולכן אלמנט נוסף בניהול הסיכונים הוא חישוב התועלת מול העלות של רמות הפעילות השונות הנדרשות למניעת או הפחתת סיכונים.

 

אוניברסיטת אריאל הינה מוסד מורשה מטעם הארגון העולמי לסיכונים פיננסיים (GARP, Global Association Of Risk Professionals) לביצוע קורס הכנה למבחני ה - (FRM (Financial Risk Management כמו כן, לימודי הקורס מתבססים על תוכנית הלימודים שנקבעה על ידי גראפ.

 

תכנית הלימודים

 

הקורס לניהול סיכונים פיננסיים מכשיר את אנשי מקצוע על פי דרישות מבחני ה-FRM והוא כולל: רענון בסטטיסטיקה ומתמטיקה, ניתוח כמותי, סיכוני שוק א', סיכוני אשראי, סיכוני שוק ב', ניהול סיכונים תפעוליים ותקינה בינלאומית, ניהול סיכונים והשקעות, והכנה לבחינות הגמר. סגל המרצים בקורס מורכב מבכירי המומחים בתחום, ורבים מהם הינם בעלי הסכמה בינלאומית וניסיון רב בענף. כמו כן, הניהול האקדמי וריכוז המקצוע של הקורס, נעשים על ידי יושב-ראש וסגן היושב-ראש של סניף GARP בישראל.

 

קהל היעד והיקף הלימודים

 

הקורס מיועד לאלה שכבר עוסקים בתחום בבנקים, בחברות השקעות ובמגזר הממשלתי. כמו כן, בוגרי תואר שני במנהל עסקים המעוניינים להשתלב ולהתמחות בניהול סיכונים יכולים להפיק תועלת רבה מהקורס. תוכנית הלימודים כוללת 38 מפגשים כאשר כל מפגש נמשך כ-4 שעות אקדמיות. הלימודים יתקיימו בשעות אחר הצהריים והערב.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה
פורום לימודי חשבונאות
היכן לומדים לימודי ייעוץ משכנתא?
ישראל מעוז
ללא תגובה
היכן ניתן להירשם לקורס CFO?
שירה זליג
1 תגובות
לימודי ניהול עסקים עם התמחות בחשבונות
חשמונאים 8
1 תגובות
קורס cfo המועבר דרך הזום
נירית
1 תגובות
שכר ממוצא לבוגר לימודי בנקאות
דניאל
1 תגובות
ייעוץ במהלך לימודי חשבונאות וכלכלה
רחל
1 תגובות
האם קורס הנהלת חשבונות 3 מכיל בתוכו גם את לימודי 1 ו 2?
אלונה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp