רוצה פרטים על קורס ניהול מרפאה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול מרפאה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול מרפאה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול מרפאה

 

כמו בכל שאר המוסדות שעוברות מהפכה בתחומי ההתייעלות והניהול גם מוסדות רפואיים בארץ מתחילים להכיר את החשיבות שבקדמה טכנולוגית ולאמצה. ארגונים ומוסדות רפואיים החלו לשפר את רמת השירות תוך הבנת הלקוח ומתן מענה לכל צרכיו הרפואיים. כחלק מתהליך הפרטת שירותי הבריאות עלה הצורך במזכירים רפואיים מוסמכים, המסוגלים לנהל מרפאה ולהתמודד מול מערכות הבריאות השונות תוך ביצוע פעולות רבות הכרוכות בטיפול מסמכי הרשומה הרפואית, תיעוד ההיסטוריה הרפואית והטיפולים ועוד.

 

משום כך, ניהול המידע הרפואי הינו תחום מורכב בעל חשיבות ואחריות מרובה. על כל מנהלי המרפאות לעבוד על פי חוקים, תקנות ונוהלי עבודה ולתווך בין הצוות הרפואי והזקוקים לעזרה רפואית תוך מתן מענה ושירות. במהלך ביצוע תפקידו, מנהל המרפאה נתקל בדילמות רבות, ביניהן דילמות איתיות ועליו להתמודד עם שאלות מקצועיות רבות הדורשות פיתרון.

 

לימודים בקורס לניהול מרפאה מעניקים ידע נרחב בתחום, מקנים כלים לניהול מרפאות, כמו גם כלים למתן מענה ושירות ללקוחות ומציעים פתרונות למשברים ושאלות שעלולים לעלות במהלך ביצוע התפקיד.

 

קהל יעד

 

הקורס מיועד לכל בעלי רקע קודם במרפאות או בבתי חולים המעוניינים להשתלב בעבודת ניהול מרפאות ברחבי הארץ

 

מטרת הלימודים

 

מטרת לימודי ניהול מרפאה הינה הקניית כלים וידע מקיף ומעמיק לניהול והפעלת מרפאות וארגונים רפואיים.

 

נושאי לימוד

 

מבוא לניהול מרפאות וארגונים רפואיים סודיות רפואית מבנה מערכות הבריאות בישראל
ניהול רשומה ותיעוד רפואי שיטות ומתודולוגיות בניהול תכנון מרפאה בצורה אפקטיבית
מערכות מידע רפואי ניהול משא ומתן ועוד...

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי ניהול מרפאה הם:

 

על המועמדים ללמודים בקורס להוכיח רקע בעבודה במרפאות וניסיון תעסוקתי בתחום. במועמדים ידרשו לעבור מבחן מיון התאמה ללמודים בקורס.

 

 

היכן לומדים?

 

  • הר"י (ההסתדרות הרפואית בישראל) מציעה תוכנית לימודים המיועדת לרופאים העוסקים או עתידים לעסוק כמנהלי מחלקה בבית חולים או מנהלי מרפאות. הקורס בנוי מ- 13 מפגשים, ארבע שעות אקדמיות כל מפגש.

 

  • מכללת אתגר - מכללת אתגר הוקמה בשנת 1993 והיא ממוקמת בבאר שבע. היקף שעות לימוד הקורס הינו כארבע מאות שעות כ- תשעה חודשי לימוד כולל 50 שעות התנסות מעשית בעבודה. בסיום הלימודים תוענק למי שעמד בהצלחה בדרישות הקורס ועמידה בהצלחה בבחינות מטעם משרד התמ"ת תעודת גמר מטעם מכללת אתגר.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול מרפאה?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול מרפאה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp