קורס ניהול מחסן ממוחשב במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

קורס ניהול מחסן ממוחשב במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס ניהול מחסן ולוגיסטיקה במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר


כיום, קיימים מפעלים רבים המתמודדים בשוק תחרותי ודינמי הדורש התאמה ומוכנות לשינויים ולהתפתחויות חדשות. לעיתים קרובות, הצלחתו של המפעל תלויה בניהול יעיל של מערך הלוגיסטיקה והאפסנאות. מערך האפסנאות מספק למפעל את הפריטים הנחוצים לו לצורך ייצורו של המוצר.

 

על המערך להיות מנוהל מבחינה כלכלית בצורה נכונה, שכן עודף או חוסר במלאי פוגעים בתפקודו התקין של המפעל וגורמים להוצאות כספיות מיותרות. מנהל מחסן ממוחשב הוא בעל הידע והמיומנות הנדרשים לצורך ניהולו של המערך. הקורס מיועד לאנשים המתעדים לעסוק בתחום או לבעלי תפקידים העוסקים בו ורוצים להרחיב את השכלתם וללטש את כישוריהם.

 

תכנית הלימודים

 

מטרתו של קורס ניהול מחסן במרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר היא להכשיר עובדים במקצוע האפסנאות. הקורס בנוי מפן תיאורטי המספק בסיס ידע נרחב בתחום, ומפן מעשי, המקנה מיומנויות פרקטיות. הקורס מיועד לעובדים במפעלי תעשייה אשר עוסקים בתפקידי מערך הלוגיסטיקה בארגון או למעוניינים להשתלב בתחום האפסנאות.

 

בקורס מועברים נושאים מגוונים המעניקים בסיס ניהולי המותאם לפי צורכי התלמיד. התלמידים דנים במגוון סוגיות ובהן מבנה ארגוני של מחלקת לוגיסטיקה. הגדרת סוגי מלאי, בקרת איכות מלאי, תקני איכות, אמצעי אחסון, סיווג וקטלוג פריטים, תנועות מלאי, בלאי, מערכת רכש, איתור מקורות הספקה, מחירים, הכרת תוכנה לניהול מלאי ועוד. כמו כן, תכנית הלימודים מכשירה את המשתתפים להיות נאמני בטיחות לפי הדרישות של משרד הכלכלה. הקורס מוכר לארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל.

 

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 140 שעות אקדמיות. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.


על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימוד חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מאפשר לכל המעוניין לרכוש השכלה ומיומנות מקצועית מעשית לעשות כן. הקורסים של המרכז בנויים הן מלימודים תיאורטיים והן מעשייה בפועל, השילוב של השניים מקנה לתלמידים את המיומנויות הנדרשות להשתלב בקלות בשוק העבודה בישראל. בין הקורסים שמציעה החטיבה לתעשייה וניהול אפשר ללמוד קורס מנהלי עבודה בתעשייה, קורס הבטחת איכות, קורס בקרת איכות וקורס ניהול רכש וקניינות.


תנאי קבלה

 

קורס ניהול מחסן ולוגיסטיקה מיועד לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום. המועמדים לקורס צריכים להיות בעלי ניסיון בסיסי בתפעול מחשבים.

 

תעודה

 

משתתפי הקורס שעומדים בכל המטלות הנדרשות מקבלים תעודת ניהול מחסן ממוחשב מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר ותעודת פעיל נאמן בטיחות המאושרת על ידי אגף פיקוח על עבודה של משרד הכלכלה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס לניהול מחסן ממחושב יוכלו להשתלב בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. בעזרת הידע התיאורטי והמיומנות שרוכש הסטודנט בתחום, גדלים סיכוייו לקבלת קידום במקום עבודתו כמו כן, הקורס מעניק יתרון למועמדים למשרות אפסנאות בשוק התעשייה הישראלי ומגדיל את ההזדמנויות העסקיות של כל בוגר.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

Whatsapp Whatsapp