קורס מנהלי מדיה חברתית במכללה לניו מדיה

שירות אישי - צור קשר
קורס מנהלי מדיה חברתית במכללה לניו מדיה

קורס מנהלי מדיה חברתית – המכללה לניו מדיה

פלטפורמה שיווקית ממדרגה ראשונה

עולם השיווק והפרסום היום הוא, מחד גיסא, עולם קשוח ותחרותי, ומאידך הוא מעמיד בפנינו אפשרויות משוכללות לפרסום, לקידום ולשיווק. ההתפתחות הטכנולוגית והפיכת העולם בכלל, והעולם העסקי בפרט, לקטן ולגלובלי, הציבו את רשת האינטרנט בראש הרשימה מבחינת כמות האפשרויות שהיא מציעה לקידום עסקים.

אחת האפשרויות השולטות והיעילות ביותר בתחום זה כיום היא שיווק ברשתות החברתיות. הפייסבוק, הטוויטר, לינקדאין ויוטיוב הפכו למונחים ואפילו למותגים השגורים בכל פה בשנים האחרונות. אלה משמשים ככלים ראשונים במעלה למטרות ענפי השיווק והפרסום כיום. לפיכך, רבים רוצים לדעת כיצד להשתמש בהם.

מנהלי מדיה חברתית אחראיים על התוכן והשיח שמתחוללים ברשתות החברתיות השונות. הם מנהלים קמפיינים ממומנים ואורגניים, מנהלים דפים ופרופילים עסקיים של הארגון בפלטפורמות השונות ומנטרים את דעת הקהל על המותג ואת תנועת הלקוחות.

 

במכללה לניו מדיה מתקיים קורס מנהלי מדיה חברתית אשר מכניס את תלמידיו בסודות הפרקטיים והמקצועיים הטמונים בשימוש ברשתות החברתיות למטרות פרסום ושיווק. במהלך הקורס לומדים לנהל ביעילות קמפיינים, קבוצות, דפים עסקיים ומוניטין ברשת ומקבלים את הכלים החדשניים ביותר בתחום המדיה החברתית. קורס זה מוכר לפיקדון לחיילים משוחררים ומוכר על ידי משרד הכלכלה. כיום, יותר ויותר ארגונים – ובעצם כל גוף בעל מטרות כלכליות – מבינים את הפוטנציאל האדיר הטמון ברשתות החברתיות, וכתוצאה מכך נוצרת דרישה מוגברת למנהלי מדיה חברתית, דרישה זו צפויה להמשיך ולעלות. באפשרות בוגרי הקורס להשתלב בתפקידי ניהול מדיה במגוון ארגונים בתחום האינטרנט וכן הם יכולים להקים עסקים עצמאיים משלהם לקידום ברשתות החברתיות.


תכנית הלימודים

הקורס במכללה לניו מדיה מעניק למשתתפים את כל הידע התיאורטי והניסיון המעשי הדרושים לכם כדי למלא תפקידי ניהול מדיה חברתית בהצלחה. במהלך הקורס לומדים להקים ולנהל פרופילים ודפים ברשתות החברתיות, ליצור תוכן שיווקי יעיל ואיכותי ולנהל קהילות עסקיות. כמו כן, המשתתפים בוחנים דרכים לניהול של קמפיינים ממומנים וקמפיינים אורגניים בזירת הרשתות החברתיות.

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס כולל כ - 107 שעות לימוד, הוא נפרש על פני 20 מפגשים. השיעורים נערכים בשעות הבוקר ואחר הצהריים. המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים ובתרגילים שונים ליישום החומר הנלמד. כמו כן, לקראת סיומו של הקורס הם מבצעים פרויקט גמר, שבו הם מתנסים בניהול וביישום בפועל של אסטרטגיות שיווקיות במדיה החברתית, הפרויקט מתקיים בליווי של סגל המרצים של הקורס והוא מסייע למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי בתחום ניהול המדיה החברתית כבר במהלך הקורס, כדי להכין אותם לקראת אתגרי התעשייה.


נושאי הלימוד


קורס מנהלי מדיה חברתית במכללה לניו מדיה כולל את כל התכנים התיאורטיים ואת ההתנסות המעשית המקיפים את הדרוש להתמחות במקצוע זה והוא כולל נושאים הקשורים במגוון אתרי המדיה החברתית הקיימים כיום, ועוד. בין הנושאים הנלמדים בקורס זה:

 

  • ניהול משברים ומוניטין ברשת
  • ניהול נוכחות באינסטגרם ויוטיוב
  • שיווק ואסטרטגיה למדיה החברתית
  • כלים משלימים לניהול פעילות דיגיטלית

 

 

קהל היעד ותנאי קבלה

קורס מנהלי מדיה חברתית מיועד למעוניינים לפתח קריירה מקצועית בתחומי הפרסום והשיווק ולמי שברצונם לנהל ולהקים תהליכים במדיה החברתית עבור הארגונים בהם הם פועלים. תכנית זו מתאימה גם ליזמים בתחום הדיגיטל, שברצונם לפתוח סוכנויות עצמאיות לקידום של עסקים בזירת הדיגיטל.

 

כדי להתקבל לקורס, על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד שברשותם רקע פרקטי בתחום הדיגיטל, או ניסיון מקצועי של לפחות שנתיים בתחום, לחלופין מתקבלים גם בוגרי 15 שנות לימוד במקצועות תקשורת, פרסום, שיווק וניהול, למועמדים חסרי ניסיון מקצועי בתחום השיווק. על המועמדים לעבור בהצלחה מבחן מיון באוריינטציה לאינטרנט ולמחשבים ומבחן מיון בשפה האנגלית ברמת 12 שנות לימוד בקריאה ובכתיבה. מתאימים מוזמנים גם לראיון בפני וועדת קבלה.

 

 

על מוסד הלימוד

 

בין הקורסים ומסלולי הלימוד של המכללה לניו מדיה אפשר למצוא קורס ניהול קמפיינים PPC, קורס שיווק מבוסס דאטה למנהלים, קורס ניהול קהילות וירטואליות עסקיות, קורס אנליסט נתונים ותכניות נוספות. במכללה זו, הממוקמת בתל אביב, רוכשים כלים יישומיים לשיווק בזירת הדיגיטל ולקידום של ארגונים בכלים שונים ברשת.

תעודה

 

לבוגרי הקורס אשר משלימים את כל חובותיהם ניתנת תעודת גמר על ידי המכללה לניו מדיה.

חוות דעת של סטודנטים על המכללה לניו מדיה - ניהול מדיה חברתית
התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 3.3 מתוך 5

מכללת ניו מדיה
09/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את המקצועיות . המכללה נותנת כלים מעשיים. מרצים ברמה גבוהה

על הקמפוס

מרוצה מאוד. המורים מאוד מקצועיים . יש חניה, חומר לימודי מעניין וענייני

טיפים

לא לוותר על החלום. ממליצה להרשם לקורס בנרחב , לא לפספס שיעורים

מכללת ניו מדיה
23/04/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

נהניתי במיוחד מהשיעורים שהעביר ליאור, המרצה לתוכן. הם היו מצחיקים, מהנים, מפרים וחיוניים לעבודה בתחו קרא עוד...

על הקמפוס

אווירה נעימה, צוות מקצועי ונחמד.

טיפים

מומלץ לאנשים שבאים עם רקע בסיסי ומעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בתחום הניו מדיה.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp