רוצה פרטים על קורס ניהול אסטרטגי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול אסטרטגי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול אסטרטגי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול אסטרטגי

 

אצבע על הדופק העסקי

 

אחד הגורמים המשמעותיים המבדילים עסק טוב ומצליח מעסק פחות טוב ממנו, הוא אופן הניהול שלו; ניהול מיטבי לוקח בחשבון את מגוון הגורמים המשפיעים על העסק, את מטרותיו ואת הנתונים הקיימים – ויודע לערוך סינתזה עדינה ומדויקת בין כולם, במטרה לקדם את העסק באופן היעיל ביותר והרווחי ביותר – אל מטרותיו.

 

הקצב המטאורי של ההתפתחות העסקית במאה הנוכחית, כמו גם מגוון האפשרויות והשינויים המתרחשים בתחום זה מדי רגע – מכריחים את המנהלים בתחומים השונים לשכלל את כלי הניהול שלהם ולרכוש יכולות וידע חדשים המותאמים למתרחש בענף. תחום הניהול האסטרטגי הוא תחום העוסק בשכלול היכולות האסטרטגיות של מנהלי עסקים וארגונים שונים. כל עסק זקוק למנהל הבקיא בטכניקות לבניית אסטרטגיות המותאמות לצרכי העסק, כאלה המשלבות בין המצב של העסק וצרכיו בהווה, ובין צרכיו ומטרותיו העתידיים – ויודע לבנות את הגשר ביניהם באופן הקצר, הטוב והרווחי ביותר. 

 

 • אינפורמציה מורחבת על קורסי ניהול נוספים ניתן למצוא באתר שלנו

 

 

נושאי לימוד בקורס ניהול אסטרטגי

 

 • בניית תכניות פעולה
 • מודיעין תחרותי
 • תהליך תכנון אסטרטגי
 • מיצוב אסטרטגי
 • הטמעה אפקטיבית של אסטרטגיות
 • ניהול באי ודאות
 • שימוש באסטרטגיה בתחומי הניהול
 • חשיבה אסטרטגית
 • בקרה והערכה של התכניות האסטרטגיות
 • ועוד

 

מוסדות

 

אוניברסיטת בן גוריון – לימודי חוץ (באר שבע): ביחידה ללימודי חוץ מתקיימת תכנית לימודי המשך בתחום האסטרטגיה המיועדת לבעלי תואר שני, במסלול זה מתמקדים בניהול בין לאומי ובו מכשירים את אנשי העסקים לתכנון וניהול תהליכים בחברות גלובליות.

 

הבצפר (תל אביב): במוסד הלימוד מתקיים קורס ניהול אסטרטגיה שבו מתמקדים בענפי השיווק וניהול המותג. המשתתפים לומדים על שיטות לקידום פרסומי, לניהול קמפיינים שיווקיים ולניתוח צורכי השוק כדי להתאים לצורכים של ארגונים ועסקים.

לסיכום

 

קורס ניהול אסטרטגי נועד להכשיר מנהלים באסטרטגיות עסקיות וניהוליות שונות, ולהיטיב את שליטתם בעסק ובקידומו. הלימודים נעזרים בסימולציות רבות והם מועברים על ידי אנשים מומחים בתחום ובנוסף, הם שמים דגש על היכולת לראייה כוללת ושלמה של התמונה העסקית במצב נתון ועל יכולת לקבלת החלטות נכונות הממקסמות את האפשרי בכל מצב כזה. בתום הקורס יזכו הבוגרים לאצבע רגישה יותר על הדופק העסקי, וכך יוכלו לשוב ולנהל את המחלקות, את הארגונים ואת העסקים שבהם הם פועלים – ולהוביל אותם בצורה טובה, יעילה וקצרה יותר – אל מטרותיהם, ואל קצירת הרווחים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול אסטרטגי?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול אסטרטגי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס ניהול אסטרטגי

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp