קורס ניהול הבטחת איכות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול הבטחת איכות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס ניהול הבטחת איכות במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר


העולם העסקי המודרני של ימינו, הוא עולם תחרותי ודינמי אשר מחייב את המפעלים ואת הארגונים השונים בפיתוח מערכות הבטחת איכות מתקדמות. כיום, כל מפעל או חברה המייצרים מוצר ומספקים שירות נדרשים למערכת איכות מוסדרת ומאושרת שתעמוד הן בתקנים מקומיים והן בתקנים בינלאומיים.

 

הבטחת איכות היא גישה בניהול מוצרים שעניינה להבטיח ולוודא את איכותו וטיבו של מוצר או שירות המסופקים ללקוח או לצרכן. הבטחת איכותו של המוצר או השירות נעשית לכל אורך שלבי הייצור, מתן השירות ותהליכי העבודה במפעל. קורס ניהול הבטחת איכות מקנה ידע תיאורטי ומעשי בסיסי בגישות ובכלים של הבטחת איכות.

 

תכנית הלימודים

 

מטרת קורס ניהול הבטחת איכות במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר היא הקניית ידע בסיסי בכלים וגישות הבטחת איכות, ליישום בהבטחת איכות מוצרים, ארגונים ותהליכים. במהלך הקורס נלמדים כלים פרקטיים שיכולים לסייע מקצועית למסגרות ניהול איכות, לפי תקן ISO 9000, ותוך היכרות עם שיטות וכלים להבטחת איכות.


מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 16 מפגשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. התוכנית מותאמת לעובדים במשרה מלאה.

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מאפשר לכל אחד ללמוד, לרכוש השכלה, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלו או, לחלופין, ללמוד מיומנויות חדשות ולהתחיל בקריירה חדשה. הקורסים הנלמדים במרכז בנויים הן מידע תיאורטי והן מידע מעשי אשר מאפשרים לתלמידים להשתלב במהירות בשוק העבודה. בחטיבה לתעשייה ולניהול של המרכז אפשר ללמוד במגוון רחב של קורסים, ובהם קורס בקרת איכות, קורס מנהלי עבודה בתעשייה, קורס ניהול מחסן ולוגיסטיקה וקורס ניהול רכש וקניינות.

 

תנאי קבלה

 

הקורס מיועד לאנשים אשר עובדים בתחום האיכות ורוצים להרחיב את השכלתם, כמו אנשי איכות, מנהלי תהליכים, מנהלי מוצר, מנהלי פרויקטים וכן לכל מי שמעוניין להשתלב ולעסוק בתחום זה.

 

תעודה

 

למשתתפים אשר עומדים בדרישות הקורס, לרבות נוכחות בלמעלה מ - 80% מהשיעורים, מוענקת תעודת סיום: ניהול הבטחת איכות מטעם מכון התקנים והמרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר. נוסף על כך, הקורס מוכר כשבעה ימי כשירות לממוני בטיחות, מטעם המפקח על העבודה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס לניהול הבטחת איכות יכולים להשתלב בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם הנוכחי. כמו כן, הקורס מעניק יתרון למועמדים למשרות ניהול הבטחת איכות בשוק התעשייה הישראלי ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות של כל בוגר.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp