קורס ניהול הבטחת איכות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

קורס ניהול הבטחת איכות במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר


העולם העסקי המודרני של ימינו, הוא עולם תחרותי ודינמי אשר מחייב את המפעלים ואת הארגונים השונים בפיתוח מערכות הבטחת איכות מתקדמות. כיום, כל מפעל או חברה המייצרים מוצר ומספקים שירות נדרשים למערכת איכות מוסדרת ומאושרת שתעמוד הן בתקנים מקומיים והן בתקנים בינלאומיים.

 

הבטחת איכות היא גישה בניהול מוצרים שעניינה להבטיח ולוודא את איכותו וטיבו של מוצר או שירות המסופקים ללקוח או לצרכן. הבטחת איכותו של המוצר או השירות נעשית לכל אורך שלבי הייצור, מתן השירות ותהליכי העבודה במפעל. קורס ניהול הבטחת איכות מקנה ידע תיאורטי ומעשי בסיסי בגישות ובכלים של הבטחת איכות.

 

תכנית הלימודים

 

קורס ניהול הבטחת איכות במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר נבנה בשיתוף פעולה עם מכון התקנים הישראלי. הקורס מקנה ידע בסיסי בגישות ניהוליות להבטחת איכות ומספק כלים יישומיים להבטחת האיכות של תהליך, שירות, מוצר או ארגון.

תכנית הלימודים מספקת את כלל הידע על תקני ISO 9000 – תקני איכות בינלאומיים שמוגדרים לפי ארגון התקינה הבינלאומי. המשתתפים מתרגלים את השיטות להבטחת האיכות בהתאם לדרישות התקן מצד אחד ולפי רצונותיו של הלקוח מצד שני.


מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 16 מפגשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. התוכנית מותאמת לעובדים במשרה מלאה.

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר מאפשר לכל אחד ללמוד, לרכוש השכלה, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלו או, לחלופין, ללמוד מיומנויות חדשות ולהתחיל בקריירה חדשה. הקורסים הנלמדים במרכז בנויים הן מידע תיאורטי והן מידע מעשי אשר מאפשרים לתלמידים להשתלב במהירות בשוק העבודה. בחטיבה לתעשייה ולניהול של המרכז אפשר ללמוד במגוון רחב של קורסים, ובהם קורס בקרת איכות, קורס מנהלי עבודה בתעשייה, קורס ניהול מחסן ולוגיסטיקה וקורס ניהול רכש וקניינות.

 

תנאי קבלה

 

הקורס מיועד לאנשים אשר עובדים בתחום האיכות ורוצים להרחיב את השכלתם, כמו אנשי איכות, מנהלי תהליכים, מנהלי מוצר, מנהלי פרויקטים וכן לכל מי שמעוניין להשתלב ולעסוק בתחום זה.

 

תעודה

 

למשתתפים אשר עומדים בדרישות הקורס, לרבות נוכחות בלמעלה מ - 80% מהשיעורים, מוענקת תעודת סיום: ניהול הבטחת איכות מטעם מכון התקנים והמרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר. נוסף על כך, הקורס מוכר כשבעה ימי כשירות לממוני בטיחות, מטעם המפקח על העבודה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס לניהול הבטחת איכות יכולים להשתלב בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. הידע התיאורטי והמיומנות הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם ולהתפתח במקום עבודתם הנוכחי. כמו כן, הקורס מעניק יתרון למועמדים למשרות ניהול הבטחת איכות בשוק התעשייה הישראלי ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות של כל בוגר.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
מתי נפתח קורס עריכת וידאו?
אלון אומסקי
ללא תגובה
תנאי קבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול
יצחק חברוני
ללא תגובה
למודי חוץ קורסים מקצועיים
אנדריי
ללא תגובה
מטפלת מוסמכת סוג 2
ריטה בטוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp