רוצה פרטים על קורס מתקין מז"ח?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מתקיני מז"ח

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מתקין מז"ח? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מתקין מז"ח

 

מה זה קורס מתקיני מז"ח?

 

מים שזורמים באופן מחזורי או מים שעומדים במקום, יכולים לגרום להרבה תחלואות. בעקבות כך ובהתאם להוראות משרד הבריאות, חייבת להיערך בדיקה של מערכות המז"ח לפחות פעם בשנה. מז"ח הם ראשי התיבות של מונעי זרימה חוזרת.
לפי אותן הוראות של משרד הבריאות וחוק המים במדינת ישראל, מקצוע מתחום זה, אנשי מקצוע ההתקנת מערכות המז"ח ובדיקתן תיעשנה רק על ידי אנשי מוסמכים לבדיקה ולהסמכה של מערכות מז"ח וזאת מכיוון שתחום המים ואביזרי המים הוא תחום לא פשוט ודורש מקצועיות גבוהה.

 

הלימודים בקורס מתקיני מז"ח מכשירים בודקי מערכות מז"ח ומתקיני מערכות מז"ח מיומנים העובדים בהתאם לדרישות משרד הבריאות ומשרד התמ"ת. הלימודים בקורס זה מקנים לתלמידים שיטות עבודה מעשיות להתקנת אביזרים מונעי זרימה חוזרת ותחזוקתם השוטפת. לבודקי מערכות המז"ח ומתקיני מערכות המז"ח ביקוש רב בשוק העבודה.

 

מי צריך קורס מתקין מז"ח?

 

הלימודים בקורס מתקיני מז"ח מתאימים לכל העוסקים בתחום המים ולכל מי שמעוניין לקבל הכשרה כמתקין ובודק מז"ח מקצועי.

 

מה לומדים בקורס מתקיני מז"ח?

 

הלימודים הינם לימודים תיאורטיים המשלבים תרגול מעשי בהתקנה, בדיקה וטיפול בתקלות. בין נושאי הלימוד בקורס: זיהום מים, תקנות משרד הבריאות להתקנת מז"חים, תקנות משרד הבריאות לבדיקת מז"חים, מתן דוחות בהתאם לתקנות משרד הבריאות, אביזרים וטכניקות למניעת זרימה חוזרת, דרגות סיכון, מניעת סכנות ותחלואות, תקלות אופייניות לזרימה חוזרת, טיפול ותיקון אביזרים, הידראוליקה, דישון באמצעות מערכת השקיה, תחזוקת מונעת ועוד.

 

בתום הלימודים בקורס מתקיני מז"ח יידרשו הסטודנטים לעבור מבחן סיום מעשי, כתנאי להסמכה. הבוגרים אשר עברו את מבחני ההסמכה יקבלו רישיון מטעם משרד הבריאות של מתקין ובודק מז"ח מוסמך.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

הלימודים בקורס מתקיני מז"ח נפרשים על גבי מספר מפגשי לימוד. לרוב מדובר ב 4-7 מפגשים, בהתאם למוסד הלימודים.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

הלימודים בקורס זה מתאימים לאנשים בעלי ניסיון ורקע בתחום המים או האינסטלציה (עובדי השקיה, אנשי תברואה, גננים, חקלאים, קבלנים בתחום ועוד).

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בוגרי קורס מתקיני מז"ח שצלחו את בחינות ההסמכה החיצוניות מטעם משרד הבריאות יוכלו להשתלב כמתקיני ובודקי מז"ח, הן כעצמאיים והן כשכירים במוסדות וארגונים למיניהם.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מתקין מז"ח?

רוצה לדעת יותר על קורס מתקין מז"ח?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס מתקין מז"ח

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp