רוצה פרטים על קורס משגיחי כשרות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס משגיחי כשרות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס משגיחי כשרות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס משגיחי כשרות

 

משגיחי הכשרות אמונים על קיום הלכות כשרות המזון במקום בו הם מועסקים ולפיכך גם על תקפות תעודת הכשרות של המקום. משגיחי הכשרות פועלים בהתאם להוראות הכשרות של הרבנות הראשית לישראל ושל הגוף האחראי על הכשרות במקום -בד"צים למיניהם.

 

מטרת הקורס

 

מטרת קורס משגיחי כשרות היא להקנות ידע הלכתי בכל תחומי תהליכי ייצור מזון. שילוב בין חומרי כימיים, מליחה תרומות ומעשרות בשילוב עבודה מעשית. התלמידים מתוודעים לחידושי הטכנולוגיה בתהליכי ייצור המזון ולבעיות כשרות נפוצות.

 

 

מקומות לימוד

 

קורס משגיחי כשרות ניתן ללמוד במכון עליה, המרכז ללימודי מקצועות ההלכה, ירושלים, בגבעת וושינגטון, במרכז דעת העולמי להשכלה תורנית, ועוד.

 

נושאי הלימוד

 

תוכנית הלימוד כפופה להנחיות המוגשות על ידי הרבנות הראשית לישראל. תוכנית הלימודים בקורס משגיחי כשרות מקנה ידע הלכתי נרחב בכדי לצייד את משגיחי הכשרות בכל ההבנה הדרושה להם לביצוע עבודתם נאמנה. בין השאר נלמדים הנושאים הבאים: הלכות תרומות ומעשרות, מליחה, פת עכום, תהליכי ייצור מזון, מהות המשגיח ,חומרי ייצור מזון, טבילת כלי בית, מחלל שבת, הלכות שביעית, שבת, הגעלה וליבון כלים, הפרשת חלה, דיני בשר בחלב טכנולוגיה במטבח הביתי, הפעלת בתי מלון בשבת, טכנולוגיה של המזון, אתיקה מקצועית, חומרי הגלם, הדרכה להשגחה במקומות ציבוריים ובבית, משקאות חריפים, כשרות רגילה ומהדרין חומרי גלם, ,חומרי טעם וריח, חומרי השבחה, אישור חדש ועוד. בנוסף, במסגרת הקורס יינתנו הרצאות על ידי טובי הרבנים בנושא כשרות המזון ותהלכי ייצור מזון. ובסיום הלימודים יידרשו המשתתפים להגיש עבודת גמר בנושא השגחה ותהליכי ייצור מזון ולעבור את מבחני ההסמכה מטעם הרבנות הראשית לישראל.

 

עלות הקורס

 

עלות קורס משגיחי כשרות עומדת על כ- 2450 ₪ כולל דמי הרשמה.

 

*מוכר לתשלום באמצעות פיקדון חיילים משוחררים.

 

תנאי קבלה

 

המלצה עדכנית של רב המכיר את התלמיד.

 

משך הקורס

 

הקורס נמשך כ-6 חודשים. בסיומם נדרשים המשתתפים בקורס לגשת לבחינות ההסמכה החיצוניות של הרבנות הראשית לישראל.

 

תעודה והסמכה

 

בוגרי קורס משגיחי כשרות אשר עמדו בהצלחה בכל הדרישות ובבחינת ההסמכה החיצונית מטעם הרבנות הראשית יהיו זכאים לתעודת הסמכה מטעם הרבנות הראשית לישראל ויוכלו לעבוד במקצוע. כמו כן, יש מוסדות לימוד שמסייעים למשתתפים להשתלב במקומות עבודה.

 

גובה השכר של משגיחי כשרות

 

השכר המוצע בשוק למשגיחי כשרות מתחילים הוא כ- 4000 שקלים לחודש. משגיחי כשרות בעלי ותק של 5 שנים ומעלה, יכולים להרוויח כ-6000 שקלים בחודש. משגיחי כשרות המעוניינים להעמיק את הידע שברשותם יכולים ללמוד גם את תחום הניקור וכך לרכוש מקצוע שיש לו ביקוש רב בציבור שומרי המצוות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס משגיחי כשרות?

רוצה לדעת יותר על קורס משגיחי כשרות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס משגיחי כשרות

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp