רוצה פרטים על מפעילי דודי קיטור והסקה ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מפעילי דודי קיטור והסקה ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מפעילי דודי קיטור והסקה

 

למשרד העבודה יש תקנות ברורות ומחמירות בתחום דודי הקיטור ומערכות ההסקה: המערכות הללו יכולים להפעיל אך ורק אנשים שהוסמכו לעבודה זו בצורה מקצועית ועברו את בחינות ההסמכה של משרד העבודה.

 

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה נועד לתת מענה לדרישות אלו ולהסמיך מפעילים מקצועיים בתחומם, שיעבדו בהתאם לתקנות ולנהליי הזהירות. מטרת קורס זה היא הקניית כל הידע הדרוש, הן במישור התיאורטי והן במישור המעשי, על מנת שבוגרי הקורס יוכלו להשתלב כמפעילים, מתחזקים ומתקנים של המערכות הללו. הקורס מהווה הכנה מיטבית לבחינות ההסמכה של משרד העבודה.

 

למי מיועדים הלימודים?

הקורס מתאים לאנשים העוסקים ועובדים בתחום זה, מעוניינים לקבל תעודה המסמיכה לעבודה באופן עצמאי בתחום. בנוסף, הלימודים בקורס מתאימים גם לקהל המתעניינים בתחום ולכל מי שרוצה לרכוש השכלה או לעבור הסבה מקצועית לתחום מבוקש זה בתעשייה.

 

 

תכנית הלימודים

הקורס כולל תכנים תיאורטיים ועבודה מעשית מרובה. נושאי הלימוד משתנים בהתאם להיקף הקורס ולמוסד הלימודים. מרבית הקורסים יכללו את תכני הלימוד הבאים: עקרונות התרמודינמיקה, תכונות של דודים, הפעלתן המערכות ותחזוקתן, מאגרי מים חמים, מתקני שריפה, מפלס מים, לחץ עבודה, תכונות של מערכות עזר, ניהול יומן עבודה, תאונות עבודה אופייניות בעת הפעלת המערכות, תקנות, חוקים וכללי זהירות בעבודה.

בתום המסלול בוגרי הקורס יכולים לגשת למבחן הסמכה שנערך מטעם משרד העבודה. לאחר שצלחו את הבחינה, יעברו הבוגרים תקופת התמחות של שנה בכדי לקבל תעודת גמר בתחום "מפעיל דודי קיטור והסקה מוסמך" .

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס משתנה מאוד בהתאם להיקף הקורס ולמוסד הלימודים המעביר אותו. בדרך כלל הקורסים ייפרשו על גבי 110-240 שעות לימוד, 15-35 מפגשי לימוד.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד האפשריים: מכללת מישלב - קורסים והשתלמויות, מכללת שיא, המרכז להשתלמויות רופין ועוד. אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

הקורס מתאים לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום ולרכוש ידע רלבנטי לעיסוק בו. בין תנאי הקבלה להכשרה המקצועית, על המועמדים להיות בגיל 18 ומעלה. בחלק מהקורסים נדרשת מהם גם שנת ניסיון או עבודה בתחום ומעבר ראיון קבלה מטעם המוסד.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום הלימודים בקורס זה, לאחר שצלחו את בחינות משרד העבודה וקיבלו את ההסמכה, יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כמפעילי דודים ומערכות הסקה מוסמכים, הן כשכירים והן כעצמאיים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מפעילי דודי קיטור והסקה ?

רוצה לדעת יותר על מפעילי דודי קיטור והסקה ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד מפעילי דודי קיטור והסקה

חוות דעת של סטודנטים: קורס עבודה

התקבלו 5 דירוגים בציון ממוצע 3.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp