קורס חשמל ומיגון לרכב במכללת מלט"ש

שירות אישי - צור קשר

מכללת מלט"ש

אהבת? שתף ב:

מכללת מלט"ש - קורס חשמל ומיגון לרכב

 

קצת על מכללת מלט"ש

 

מכללת מלט"ש, או כפי שמוכרת בשם "המכללה לטכנולוגיה שימושית" נוסדה בשנת 1993, כשהייתה לה מטרה עיקרית: הכשרת טכנאי שירות מקצועיים במגוון תחומים, תוך שימת דגש רב על תחומי האלקטרוניקה והחשמל. כיום, נחשבת המכללה לגוף הגדול והמוכר ביותר בארץ בתחום זה ומאפשרת לתלמידיה ליהנות מצוות מורים מיומן, ממעבדות וציוד משוכלל ומחומר לימוד איכותי, אשר מתעדכן באופן שוטף בכל החידושים האחרונים. יתרה מכך, המכללה מקיימת מגעים ושיתופי פעולה עם חברות רבות במשק הישראלי, אשר מסייעות לה בשינוי נושאי הלימוד בזמן אמת, לפי מצב התעשייה. למכללה סניפים בארבע ערים ברחבי הארץ: ירושלים, באר שבע וחיפה.

 

להלן מספר יתרונות ללימודים במכללת מלט"ש:

*הלימודים מתקיימים באווירה נעימה ותומכת

*המכללה מאפשרת תנאי תשלום נוחים

*למכללה מעל 20 שנות ניסיון ובוגרים שמצליחים בתעשייה

*רק לבוגרי המכללה- מרכז השמה לעבודה בחינם

 

כדאי שתקראו גם על:

 

תוכנית הלימודים

 

הלימודים בקורס חשמל ומיגון לרכב של מכללת מלט"ש מלווים בחומר עזר אשר נותר בידי המשתתפים גם בסיום הקורס. תוכנית לימודים ייחודית זו מדגישה ברובה את הפן היישומי על- ידי תרגולים מעשיים במעבדות החדישות של מכללת מלט"ש וכמו-כן תרגולים במוסך פעיל המתמחה בתחום זה. למרות זאת הקורס כולל גם הרצאות פרונטאליות וחומר לימוד עיוני אשר מועבר על- ידי טובי המהנדסים ואנשי מקצוע מן השטח. עם סיום הלימודים מקבלים הבוגרים, אשר עמדו בדרישות המסלול, גם תעודה מטעם מכון התקנים.

 

מה לומדים בקורס?

 

להלן הנושאים העיקריים אשר נלמדים בקורס חשמל ומיגון לרכב של מכללת מלט"ש:

 

תורת הרכב, מערכות שמע ומגברים, מערכת מחשבים ברכב, מערכות מיגון שונות (כגון: אזעקה, אימובילייזר, קודנית אישית), אנטנות חשמליות, דיבוריות, סדנה מעשית, עבודה מעשית על סימולטורים.

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס חשמל ומיגון לרכב של מכללת מלט"ש נפרשים על- פני כ-8 חודשי לימוד עבור מועמדים מחוסרי ידע בתחום החשמל והאלקטרוניקה וכ-5 חודשי לימוד עבור מועמדים בעלי ידע בסיסי בתחום זה. קורס זה מתקיים במסלול ערב במתכונת דו- שבועית, אם כי ישנה אפשרות ללמוד גם באופן מרוכז במסלול בוקר בימי ו'.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים אשר מעוניינים ללמוד בקורס חשמל ומיגון לרכב של מכללת מלט"ש נדרשים להציג תעודת סיום 10 שנות לימוד ממוסד ישראלי מוכר, כמו-כן, נדרשים לעבור בהצלחה ראיון קבלה אישי מטעם המכללה.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

עם תום הלימודים בקורס חשמל ומיגון לרכב של מכללת מלט"ש, זכאים הבוגרים אשר הגישו את כל המטלות ועמדו בדרישות התוכנית, לקבל תעודת גמר מטעם המכללה. להלן התנאים לקבלת תעודה זו: הפגנת נוכחות פעילה בכ- 80% או יותר ממפגשי הקורס, מעבר כל מבחני הקורס בהצלחה ובציון של 60 לפחות, הגשת תרגילים ועבודות בית.
 

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם