רוצה פרטים על קורס חוזים עתידיים ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מסחר בחוזים עתידיים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס חוזים עתידיים ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חוזים עתידיים Futures

 

החוזים העתידיים ("Futures") מהווים כלים פיננסיים המגדירים את יחידות המידה לסחורות הנקובות על פי כמות, משקל, נפח וכדומה. חוזים אלו מאפשרים גישה לכל נכסי הבסיס כגון, מט"ל, אג"ח מניות, מדדים ועוד. חיי החוזה מוגדרים לתקופה של שלושה חודשים, כאשר הסוחר מעוניין לחדש את החוזה עליו לבצע זאת לפני שיפקע ולקנות חוזה עתידי חדש. חוזים עתידים משמשים סוחרים רבים במטרה לתחום את הסיכונים ולנטרל את החשיפה לשינויים בשווין של הסחורים.

 

קיראו על: לימודי שוק ההון

 

מסחר החוזים העתידיים מתאפיין במינוף, בדומה למסחר המתבצע במטבעות. סימולם של החוזים העתידיים מצויין בארבע אותיות. שתי האותיות הראשונות מסמלות את קיצור האותיות של הסחורה, לדוגמא אלומיניום יסומן כ- AL וכו'. התו השלישי מסמל את החודש שבו יפקע החוזה והתו הרביעי את שנת פקיעת החוזה. מסחר בשיטת החוזים העתידיים מתאפיין ברמה גבוהה של אמינות ובפיקוח הדוק על ידי הרשויות המוסמכות לכך.

 

שוק זה מהווה שוק משוכלל והיקפי המסחר שבו גבוהים. עלויות המסחר באמצעות חוזים עתידיים הינן נמוכות בעקבות התחרות הרבה ועל כן סוחרים רבים פועלים בגישה זו. לימודי חוזים עתידיים מכשירים את המשתתפים לעשות שימוש בכלי זה על מנת לייצר הכנסה גבוהה תוך ניהול נכון של הסיכונים האפשריים.

 

קהל יעד

 

הקורס מיועד לאנשים המתעניינים במסחר בחוזים עתידיים, אנשים המחפשים דרך נוספת להשלים הכנסה או סוחרים פעילים המעוניינים להעמיק את הידע שלהם בתחום חוזים עתידיים.

 

מטרת הלימודים

 

מטרת הקורס הינה הקניית ידע מקצועי, אסטרטגיות, טכניקות, תבניות ומיומנויות בתחום המסחר בחוזים עתידיים על מנת לעסוק בתחום המסחר בחוזים עתידיים ולהפיק ממסחר זה את מירב הרווחים בסיכון קטן.

 

נושאי לימוד

 

להלן רשימה חלקית של הנושאים הנלמדים בקורס:

יסודות המסחר מרכזי מסחר לחוזים עתידיים מושגי יסוד
גורמים משפיעים הנפט והשפעתו דרכים ושיטות למסחר
טכניקות ואסטרטגיות מסחר תרגול במסחר היצע וביקוש
אופציות ניהול סיכונים ועוד...

 

 

היכן לומדים?

 

  • מכללת CASH FLOW - רשת המכללות מתמחה בהכשרת תלמידיה לעצמאות כלכלית. המכללה מציעה קורס חוזים עתידיים בהיקף של עשרים שעות אקדמיות הכוללות חמישה מפגשים באורך ארבע שעות אקדמיות כל מפגש.

 

  • המרכז להשכלה פיננסית מבית מטריקס - המרכז מציע קורס בהיקף של 20 שעות לימוד אקדמיות במתכונת של חמישה מפגשים בני 4 שעות לימוד אקדמיות כל מפגש. הלימודים נערכים בכיתות ממוחשבות והתרגול הוא בזמן אמת.

 

  • מרקט פלייס - מרקט פלייס מציעה קורס חוזים עתידיים הכולל עשרים שעות אקדמיות במתכונת של חמישה באורך ארבע שעות אקדמיות המתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב. 
     

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס חוזים עתידיים ?

רוצה לדעת יותר על קורס חוזים עתידיים ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס חוזים עתידיים

חוות דעת של סטודנטים: שוק ההון

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp