לימודי חוץ והמשך בטכניון
שם מלא
אימייל
טלפון
סניף
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > קורס ניהול > קורס מנמ``ר - הטכניון לימודי המשך וביט פלוס

קורס מנמ``ר (CIO) בטכניון, היחידה ללימודי המשך וחוץ, בשיתוף ביט פלוס

שירות אישי - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

סניף טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס מנמ"ר (CIO) ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ הטכניון, בשיתוף ביט פלוס

  

מתוך המערכת

 

מנהל מערכות המידע (מנמ"ר) הוא האדם הממונה על עיצובה של אסטרטגיית המחשוב, שמטרתה לתמוך בפעילות העסקית של החברה או הארגון. תחומי אחריותו כוללים פיתוח ותחזוקה של טכנולוגיות תשתית ואפליקציות, ניהול עובדים וספקים, מתן שירותי ניהול ואבטחת מידע, טיפול בקריסות טכנולוגיות ועוד.

 

היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מפעילה בשיתוף עם חברת ביט פלוס, המתמחה במתן שירותי ייעוץ בתחום ה - IT, קורס מנמ"ר (CIO) עשיר ומקצועי למנהלי מערכות מידע מנוסים ומתחילים. הקורס משלב ידע אקדמי לצד כלים ניהוליים מעשיים, ומועבר על ידי מיטב המומחים בתחום.

 

הקורס מתקיים בתל אביב.

 

תכנית הלימודים

 

במסגרת הקורס לומדים המנמרים על כלים טכנולוגיים ועל כישורי ניהול שנדרשים מהם כדי להתמודד עם שינויים ואתגרים בסביבה הארגונית. הם דנים באילוצים תקציבים ובהתמודדות עם לחצים מצד הנהלת הארגון, כמו גם בהתנהלות מול משתמשים, לקוחות וספקים. כמו כן, הם סוקרים את מגוון תחומי האחריות של מנהלי מערכות מידע ומכירים את הכשלים והסיכונים שניצבים בפניהם בדרך להצלחה.

 

מתכונת הלימוד

 

קורס הניהול למנמרים מתקיים בשתי מתכונות שונות.

 

 

  • מסלול קורס ניהול בלבד: מתפרש על פני כארבעה חודשים וכולל כ - 72 שעות לימוד המחולקות ל - 18 מפגשים. בנוסף לשיעורים בכיתה, נדרשים המשתתפים לקחת חלק ב - 30 שעות של פרויקט גמר מעשי.

 

  • מסלול ניהול וטכנולוגיה: מסלול זה מתפרש על פני פרק זמן של כשבעה חודשים וכולל כ - 120 שעות לימוד המחולקות ל - 30 מפגשים. אלו נערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהרים. כמו כן, המשתתפים לוקחים חלק ב - 30 שעות של פרויקט מעשי שמתבצע בקבוצות.

 

בנוסף להרצאות העיוניות, המשתתפים בקורס עורכים דיונים קבוצתיים ומנתחים מקרי בוחן המבוססים על אירועים אמתיים מפעולת ארגונים בארץ ובעולם. הקורס מתקיים בקמפוס יחידת החוץ של הטכניון בתל אביב, במתחם שרונה.

 

  

קהל יעד

 

קורס מנמ"ר CIO בטכניון מיועד למנהלי מערכות מידע ולמנהלי תפעול שירות ופיתוח בחברות מידע טכנולוגי, המעוניינים להעשיר את ההבנה המקצועית שלהם ולרכוש כלים עדכניים על מנת להתקדם במסגרת תפקידם. על מנת לקבל את תנאי הקבלה המדויקים לקורס, מומלץ לפנות למוסד הלימוד.

 

על מוסד הלימוד

 

היחידה לימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון נוסדה לפני למעלה מ - 60 שנה. מתקיימים בה מסלולים שונים לתואר שני במקצועות ההנדסה, מנהל העסקים והעיצוב. כמו כן, היחידה מציעה מגוון תכניות ללימודי תעודה בתחום המחשבים, האימון, הנדל"ן, היזמות והרפואה. ליחידת לימודי ההמשך קיימים שני קמפוסים, האחד בעיר חיפה והשני במתחם שרונה בתל אביב.

 

תעודה

 

משתתפים המסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס זכאים לקבל תעודת גמר "בוגר קורס ניהול מתקדם למנמרים CIO", המוענקת מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ומטעם חברת "ביט פלוס". על מנת לקבל את הדיפלומה, התלמידים צריכים להיות נוכחים ב - 75 אחוזים מהשיעורים ולהגיש את כל העבודות הקבוצתיות לאורך הקורס.
 עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך: 

הטכניון - לימודי חוץ והמשך


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English