רוצה פרטים על קורס ניהול שירותי בריאות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מנהל שירותי בריאות לתעודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול שירותי בריאות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהל שירותי בריאות - ניהול שירותי בריאות לתעודה


בריאות במקום הראשון


מערכת הבריאות הישראלית החלה את דרכה עוד לפני קום המדינה, מאז היא גדלה והתפתחה והפכה לגוף מסועף ובו מנגנונים רבים, שאחראיים על השירותים הרפואיים של כלל האוכלוסיות בארץ. במסגרת מערכת הבריאות פועלים מוסדות כמו קופות חולים, בתי חולים, בתי יולדות, מרכזים רפואיים, בתי מרקחת ומרפאות והם משרתים את כולנו לאורך תקופות החיים השונות. מדובר בגופים גדולים שדורשים תפעול נכון על מנת להעניק שירות יעיל ומקצועי.


קורס מנהל שירותי בריאות בא להכשיר עובדים במערכת הבריאות לתפקידי ניהול בכירים. המסלול מקנה מיומנויות ניהול ומנהיגות וגם מעניק ידע נרחב על פעילותם של מוסדות רפואיים. מרבית התכניות כוללות לצד הלימודים העיוניים גם התנסות מעשית כדי לאפשר לתלמידים לתרגל את מיומנויות הניהול באופן פעיל.

 


למי מיועדים הלימודים


קורס מנהל שירותי בריאות מתאים לעובדים בכירים ולמנהלים במוסדות בריאות ורפואה. כמו כן, יכולים ללמוד בו גם עובדים בעלי ניסיון בתפקידים בכירים בארגונים מסוגים שונים.


תכנית הלימודים


בתחילת הקורס, מתוודעים המשתתפים לסוגיות בסיסיות בניהול, בשיווק, בכלכלה ובמחקר שמהווים את היסודות התיאורטיים להנהגה של מוסדות. בהמשך, הם מעמיקים במגוון הכישורים שדרושים ממנהלים, בדגש על ניהול במערכת הבריאות, כמו למשל הפן הפיננסי של תכנון התקציבים וההנהגה של המשאב האנושי בארגונים הבריאותיים. כמו כן, הם מנתחים את מבנה מערכת שירותי הבריאות הישראלית ומשווים אותה למערכות דומות במדינות שונות בעולם. לאחר מכן, הם דנים בשיקולים פרקטיים של מנהלים, כמו ניהול סיכונים ברפואה והובלה של פרויקטים ממגוון סוגים.


מתכונת הלימוד


במסגרת קורסי מנהל שירותי בריאות, הסטודנטים יכולים לבחור בין מסלול לימודי בוקר, שמתפרש על פני כשנה וחצי, לבין קורס ערב שאורכו כשנתיים. המסלולים מותאמים לאנשים עובדים, כאשר המפגשים מתקיימים פעם בשבוע.


במהלך השיעורים, התלמידים משתתפים בהרצאות עיוניות, בתרגולים קבוצתיים ובסדנאות מעשיות לתרגול של כישורי ניהול. כמו כן, הם צריכים להכין עבודת גמר יישומית.


נושאי הלימוד

 

 • התנהגות ארגונית
 • מבוא לשיווק
 • ניהול משאבי אנוש
 • משפט רפואי
 • פיתוח מיומנויות ניהול
 • ניהול סיכונים
 • יחסי עובדים ומעסיקים
 • תמחור ותקצוב    
 • מערכת הבריאות בארץ ובעולם    
 • ועוד


תנאי קבלה


הקבלה לקורס מותנית בהצגת ניסיון וותק בענפי הבריאות והניהול הארגוני. במרבית המקרים, כחלק מתנאי הקבלה יש צורך לעבור ראיון אישי לקביעת מידת ההתאמה לתכנית.

 


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובותיהם הלימודיים ומסיימים בהצלחה את המסלול זכאים לקבל תעודת גמר, שמוענקת מטעם מוסד הלימוד. כדי לקבל דיפלומה זו, הם צריכים להיות נוכחים בשיעורים ולהגיש את כל העבודות העיוניות, לרבות פרויקט הגמר.


מוסדות

 

 

 • אוניברסיטת חיפה - לימודי המשך ולימודי חוץ: קורס מנהל שירותי בריאות ביחידת לימודי ההמשך של אוניברסיטת חיפה כולל כ - 400 שעות לימוד והוא מתקיים במסלול ערב או בוקר. כ - 50 משעות התכנית מוקדשות לביצוע של פרויקט הגמר היישומי. המסלול כולל סדנאות מגוונות לפיתוח של מיומנויות מנהיגות וניהול והוא מעביר לתלמידיו ידע רב על הפן הכלכלי והתפעולי של ניהול שירותים רפואיים. ביחידה מציעים עוד מגוון קורסים ללימודי תעודה, המתאימים לאקדמאים ולעובדים בכירים, בנושאים כמו כלכלה, ייעוץ, הנחיה ומנהלה.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול שירותי בריאות?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול שירותי בריאות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס ניהול שירותי בריאות
חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול
התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp