קורס MCITP לניהול רשתות במכללה האקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס מנהלי רשתות MCITP - גליל מערבי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהל רשת MCITP במכללה האקדמית גליל מערבי
 
הסמכה בינלאומית
 
המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לכם להשתתף בקורס ניהול רשתות להסמכת MCITP ולרכוש מקצוע נדרש והסמכה מוערכת בתחום בסביבת טכנולוגיות מייקרוסופט. הקורס מבוסס על תכנית הידע המקורית של חברת מייקרוסופט העולמית והוא מותאם גם לענף ההייטק הישראלי.
 
על הקורס במכללת גליל מערבי
 
הלימודים בקורס מנהל רשתות MCITP במכללה האקדמית גליל מערבי נפרשים על פני 250 שעות אקדמיות, והם נערכים במעבדת המחשבים במכללה. התכנית כוללת נושאים עיוניים והרצאות פרונטליות לצד תרגול ולימוד מעשי רב. הקורס מכין את המשתתפים למבחני הסמכה של חברת מייקרוסופט – מבחני MCITP, והוא משמש כבסיס לקורס מנהל רשת. תכנית הלימודים כוללת הכשרה לניהול רשתות, להפצת אפליקציות ולשימוש בהן, וכן היא כוללת הכשרה לניהול מערכות מידע בטכנולוגיות וירטואליזציה ולאבטחת מידע.
 
 
תנאי קדם
 
על מנת להשתתף בקורס זה יש צורך בהיכרות עם מחשבי PC אישיים ועם מערכת ההפעלה Windows. כמו כן, נדרשת שליטה בשפה האנגלית ברמת קריאה והבנה של טקסטים. בנוסף לכך, ללימודים בקורס מתקבלים רק בעלי יכולת טכנית, שברשותם תעודת טכנאי מחשבים MCTS.
 
נושאי הלימוד בקורס
 
מערכות הפעלה ושרתי מייקרוסופט
 
הקורס מעניק למשתתפים בו הכנה יסודית למבחני ההסמכה החיצוניים של מייקרוסופט, ולכן הסטודנטים רוכשים ידע מקיף במערכת ההפעלה Windows 7 ובשרת Server 2008. משתתפי הקורס מוכשרים להתקין מערכות הפעלה במחשבי PC ולערוך הגדרות על המחשב למכשירים שונים, כמודם, פקס, מדפסת וכדומה. הם לומדים על שירותי אבטחה וחומת אש של Windows, ועל שימושי מרכז השיתוף של מערכת הפעלה זו, והם מוכשרים לאתר ולזהות בעיות ותקלות, ולפתור אותן.
 
ניהול רשתות, אפליקציות ווירטואליזציה
 
בתחום ניהול רשתות משתתפי הקורס לומדים להגדיר סגמנטים בתשתיות IP, להשתמש בשרתי RAS ובטכנולוגיית NAP, להגדיר רשת מדפסות ותיקיות קבצים משותפות, לנהל מערך גיבוי של מידע ולשחזר נתונים, ועוד. בתחום האפליקציות המשתתפים לומדים להגדיר שרתי טרמינל, לנהל תצורות IIS ו – NAP, לנהל שרת WEB ועוד. בתחום הוירטואליזציה הם לומדים לעבוד עם מערכת Hyper V. 
 
נושאים נוספים המועברים בתכנית זו הם:
 
  • הגדרות הצפנה
  • הפצת שרתים
  • אבטחה באמצעות UAC
  • ניהול WSUS
  • ניהול ותחזוקת Active Directory   
  • ועוד
 
תעודות והסמכה
 
בוגרי קורס מנהל רשת MCITP במכללה האקדמית גליל מערבי יקבלו תעודת סיום מטעם "היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי", ובנוסף, הם יוכלו לגשת לארבעת המבחנים החיצוניים לקבלת ההסמכה הבינלאומית של חברת מייקרוסופט העולמית.
 
אפשרויות תעסוקה
 
הסמכת MCITP פותחת בפני הבוגרים דלתות לארגונים רבים, הדורשים ניהול ותחזוקה של רשת מחשבים ותקשורת כמו גם ניהול אבטחת מידע. הבוגרים יוכלו לשמש כמנהלי מערכות מידע, מנהלי רשתות ארגוניים, מנהלי אבטחת מידע, יועצים טכניים, מנתחי רשתות וכדומה. הם יוכלו לתת פתרונות שרת לחברות, וכמובן להציע שירותי תמיכה גם לאנשים פרטיים. בתפקידים אלה יוכלו לשמש כעובדי חברה או כעוסקים עצמאיים. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ, המשך ותעודה | קורסים והשתלמויות

עוד מסלולי לימוד - לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי
פורום לימודי מחשבים
קבלה ללימודי הנדסת תוכנה וסייבר
מזל
ללא תגובה
קורס פייתון פרונטאלי לקיץ הקרוב
אביחי חיון
1 תגובות
מסלול ערב בקורס אופיס בהרצליה
יעל
1 תגובות
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp