קורס ניהול עסקי ויזמות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

אהבת? שתף ב:

קורס ניהול עסקי ויזמות במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ

ההתפתחויות הדינמיות והשינויים התכופים בעולם העסקים מעמידים בפני המנהל אתגר ניהולי אשר מחייב הרחבת ידע בתחומי הניהול השונים ושדרוג של מיומנויות הניהול. עולם העסקים הינו עולם דינמי המתפתח במהירות ומחייב הבנה בקשת רחבה של תחומים: כלכלה, שיווק ומכירות, תקשורת עסקית, חשיבה אסטרטגית, קבלת החלטות, ניהול פרויקטים ועוד. מנהלים, בעלי עסקים קטנים כגדולים ואנשים רבים, זקוקים להכשרה נוספת בתחום מנהל העסקים, כזו שתהיה יעילה ומועילה. רכישת מיומנויות ניהוליות המותאמות להתפתחויות האחרונות בעולם העסקים והקניית כלים יישומיים הם חיוניים לקידום והצלחה בארגון בכלל ובקריירה העסקית בפרט.

 

קורס ניהול עסקי ויזמות של המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר מיועד ליזמים ולמעוניינים לפתח עסקים עצמאיים לפי תכניות עסקיות יעילות ומסודרות. במהלך הקורס נרכש ידע עסקי וניהולי מתקדם שיכול לסייע לבוגרי הקורס לקדם מיזמים עסקיים משלל סוגים. הקורס מספק הכשרה נוספת בתחום עולם העסקים ומאפשר לבוגריו לשפר את הישגיהם וכפועל יוצא, לקדם את הקריירה.

 


תכנית הלימודים

הקורס נבנה במיוחד לאור השינויים התכופים בעולם העסקים ומתמקד בנושאי ניהול עסקי. הוא מאפשר לתלמידיו להרחיב את הידע הניהולי, לפתח חשיבה יזמית מקורית ולבנות מיומנויות קבלת החלטות בפיתוח עסקים חדשים. במהלכו לומדים על השלבים בתהליך היזמי החל מגיבוש רעיון ועד להוצאתו לפועל. בין היתר נידונים נושאים כלכליים, שיווקיים וניהוליים לצד סוגיות מסחריות ומשפטיות בעולם היזמות העסקית.

 

במהלך הקורס לומדים על שלל תפיסות ניהול אינטגרטיביות שנוגעות למגוון ההיבטים שחיוניים לתפקודו של עסק קטן או בינוני. המשתתפים לומדים כיצד להטמיע בפועל עקרונות ניהוליים חשובים בעבודתם היום יומית כיזמים או כמנהלים ומפתחים מיומנויות ניהול פיננסי מתקדמות. כמו כן, הם לומדים כיצד להתמודד עם אתגרים שעמן נתקלים בעלי עסקים בתחילת הדרך וכיצד לסייע לעסקים לצמוח ולהגיע לרווחים.

 

מתכונת הלימוד

התכנית כוללת כ - 120 שעות אקדמיות והיא מחולקת ל - 24 מפגשים. במהלך הקורס מתקיימים תרגולים מעשיים שונים של הכנת תכנית עסקית. לקראת סיום הקורס המשתתפים גם עורכים פרויקט מסכם.

 

נושאי הלימוד

 

 • ניהול צוותי עובדים
 • פיתוח סגנונות ניהול
 • שיווק במדיה חברתית
 • מיתוג ותדמית לעסקים
 • סוגי עסקים במשק הישראלי
 • אסטרטגיה בניהול עסקים קטנים   
 • מכירות ושיווק
 • חשיבה שיווקית
 • חדשנות בניהול
 • ניהול משא ומתן
 • ניתוח מצב פיננסי   
 • ועוד


תנאי קבלה

ההכשרה המקצועית מתאימה ליזמים מנוסים שמעוניינים לפתח את הידע העסקי שברשותם וכן ליזמים בתחילת הדרך שברצונם לרכוש את הידע והכלים לקידום של עסק עצמאי.

סגל ההוראה

הרכזת האקדמית של הקורס היא יועצת עסקית מנוסה המשמשת מנכ"ל של משרד לייעוץ עסקי. לצדה מלמדים בקורס גם: מהנדס תעשייה וניהול בעל תואר דוקטור שברשותו ניסיון רב בניהול בחברות בתחומי הביטוח והשירותים; מנכ"ל של משרד פרסום שמומחה בקידום עסקים קטנים ובינוניים; יועץ מטעם משרד הכלכלה שמומחה בשירותי שיווק ליזמים בעסקים קטנים; יועצת בתחומי המכירות והשיווק שעוסקת בבניה של מערכי ייעוץ לארגונים; ועוד.

 

תעודה


למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
שכר ממוצע במשק לבוגרי תואר בתרבות יצירה והפקה
עדן
ללא תגובה
מתעניין בקשר ללימודי טכנאי מחשבים וסלולר
אמיל אליהו
2 תגובות
מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה למכללת ספיר
נור
ללא תגובה
ממוצע בגרות ופסיכומטרי לחינוך לגיל הרך
אליה רובין
1 תגובות
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי
מוריה
1 תגובות
תנאי קבלה והליך רישום ללימודי אגרונומיה
דניאל
1 תגובות
האם פסיכומטרי הוא תנאי הכרחי לקבלה למשפטים?
סיגל
1 תגובות
עלות מכינה להשלמת שעות באומנות
סיטאר גיל
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי חקלאות ומזון
אור גל
2 תגובות
מה תנאי הקבלה ללימודי משפטים?
נוי
1 תגובות
בחינות מהט להנדסאי סאונד
אורנא
1 תגובות
אפשרויות תעסוקה לבוגרי ניהול תעשייתי בספיר
אסתר זרצקי
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם