קורס ניהול עסקי ויזמות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול עסקי ויזמות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס ניהול עסקי ויזמות במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ

ההתפתחויות הדינמיות והשינויים התכופים בעולם העסקים מעמידים בפני המנהל אתגר ניהולי אשר מחייב הרחבת ידע בתחומי הניהול השונים ושדרוג של מיומנויות הניהול. עולם העסקים הינו עולם דינמי המתפתח במהירות ומחייב הבנה בקשת רחבה של תחומים: כלכלה, שיווק ומכירות, תקשורת עסקית, חשיבה אסטרטגית, קבלת החלטות, ניהול פרויקטים ועוד. מנהלים, בעלי עסקים קטנים כגדולים ואנשים רבים, זקוקים להכשרה נוספת בתחום מנהל העסקים, כזו שתהיה יעילה ומועילה. רכישת מיומנויות ניהוליות המותאמות להתפתחויות האחרונות בעולם העסקים והקניית כלים יישומיים הם חיוניים לקידום והצלחה בארגון בכלל ובקריירה העסקית בפרט.

 

קורס ניהול עסקי ויזמות של המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר מיועד ליזמים ולמעוניינים לפתח עסקים עצמאיים לפי תכניות עסקיות יעילות ומסודרות. במהלך הקורס נרכש ידע עסקי וניהולי מתקדם שיכול לסייע לבוגרי הקורס לקדם מיזמים עסקיים משלל סוגים. הקורס מספק הכשרה נוספת בתחום עולם העסקים ומאפשר לבוגריו לשפר את הישגיהם וכפועל יוצא, לקדם את הקריירה.

 


תכנית הלימודים

הקורס נבנה במיוחד לאור השינויים התכופים בעולם העסקים ומתמקד בנושאי ניהול עסקי. הוא מאפשר לתלמידיו להרחיב את הידע הניהולי, לפתח חשיבה יזמית מקורית ולבנות מיומנויות קבלת החלטות בפיתוח עסקים חדשים. במהלכו לומדים על השלבים בתהליך היזמי החל מגיבוש רעיון ועד להוצאתו לפועל. בין היתר נידונים נושאים כלכליים, שיווקיים וניהוליים לצד סוגיות מסחריות ומשפטיות בעולם היזמות העסקית.

 

במהלך הקורס לומדים על שלל תפיסות ניהול אינטגרטיביות שנוגעות למגוון ההיבטים שחיוניים לתפקודו של עסק קטן או בינוני. המשתתפים לומדים כיצד להטמיע בפועל עקרונות ניהוליים חשובים בעבודתם היום יומית כיזמים או כמנהלים ומפתחים מיומנויות ניהול פיננסי מתקדמות. כמו כן, הם לומדים כיצד להתמודד עם אתגרים שעמן נתקלים בעלי עסקים בתחילת הדרך וכיצד לסייע לעסקים לצמוח ולהגיע לרווחים.

 

בקורס נרכשות גם מיומנויות בתחום השיווק. הסטודנטים רוכשים כלים להובלת מהלכים שיווקיים ולהעברתם של מסרים שיווקיים ומפתחים מיומנויות חשיבה שיווקית.

 

מתכונת הלימוד

התכנית כוללת כ - 120 שעות אקדמיות והיא מחולקת ל - 24 מפגשים. במהלך הקורס מתקיימים תרגולים מעשיים שונים של הכנת תכנית עסקית. לקראת סיום הקורס המשתתפים גם עורכים פרויקט מסכם.

 

נושאי הלימוד

 

 • ניהול צוותי עובדים
 • פיתוח סגנונות ניהול
 • שיווק במדיה חברתית
 • מיתוג ותדמית לעסקים
 • סוגי עסקים במשק הישראלי
 • אסטרטגיה בניהול עסקים קטנים   
 • מכירות ושיווק
 • חשיבה שיווקית
 • חדשנות בניהול
 • ניהול משא ומתן
 • ניתוח מצב פיננסי   
 • ועוד


תנאי קבלה

ההכשרה המקצועית מתאימה ליזמים מנוסים שמעוניינים לפתח את הידע העסקי שברשותם וכן ליזמים בתחילת הדרך שברצונם לרכוש את הידע והכלים לקידום של עסק עצמאי.

סגל ההוראה

הרכזת האקדמית של הקורס היא יועצת עסקית מנוסה המשמשת מנכ"ל של משרד לייעוץ עסקי. לצדה מלמדים בקורס גם: מהנדס תעשייה וניהול בעל תואר דוקטור שברשותו ניסיון רב בניהול בחברות בתחומי הביטוח והשירותים; מנכ"ל של משרד פרסום שמומחה בקידום עסקים קטנים ובינוניים; יועץ מטעם משרד הכלכלה שמומחה בשירותי שיווק ליזמים בעסקים קטנים; יועצת בתחומי המכירות והשיווק שעוסקת בבניה של מערכי ייעוץ לארגונים; ועוד.

 

תעודה


למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp