קורס פיתוח מנהלים וניהול עסקי במכללת כנרת לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח מנהלים וניהול עסקי במכללת כנרת לימודי חוץ

קורס פיתוח מנהלים וניהול עסקי במכללה האקדמית כנרת - לימודי חוץ

 

 

שוק העבודה של היום מאופיין בדינמיות רבה, שבאה לידי ביטוי גם בדרישות ממנהלים. בכירים בעולם הארגוני נדרשים כיום לשלוט במיומנויות רב תחומיות ולהבין בענפים כגון שיווק, פיננסים, תפעול ואסטרטגיה כדי לדעת לנווט את כל מחלקות החברה לעבר הצלחה.

 

מנהלים ועובדים שמעוניינים להרחיב את הידע הניהולי שברשותם ולהכיר שיטות חדשות ומתקדמות לניהול יכולים ללמוד בקורס פיתוח מנהלים - ניהול עסקי המתקיים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת. בעזרת הידע הנרכש בתכנית זו הם יכולים לפתח ולייעל את הארגונים שלהם ולסייע לחברות לזכות ביתרון בשוק התחרותי של היום.

 


מטרות הקורס

מטרת קורס פיתוח מנהלים היא הקניית הידע הנחוץ להתקדמות ניהולית בארגונים. המשתתפים רוכשים מיומנויות פרקטיות ועדכניות בניהול ומתוודעים לתיאוריות מקצועיות שיכולות לסייע לביצוע תפקידים בכירים ביעילות תוך קבלת החלטות עסקיות משמעותיות לצורך קידום ופיתוח חברות.

 

במהלך התכנית, נלמדים עקרונות בתכנון אסטרטגי ובעיצוב של תהליכים ותכניות עבודה. כמו כן, המשתתפים סוקרים סוגיות בסיסיות בניהול תפעול לצורכי שיפור איכות והגברת יעילות. לאחר מכן, הם דנים בסוגיות פיננסיות ובהיבטים חשבונאיים החשובים למנהלים. בהקשר זה הם מתוודעים בין היתר לתהליכי ניתוח של דוחות כספיים, להיבטים במיסוי בסוגי אגודות וארגונים שונים ולתהליכי תקצוב וניהול של הוצאות ועלויות במסגרת הארגונית.

 

נוסף על כך, משתתפי הקורס שמים דגש על כלים שיווקיים החשובים למנהלים. הם דנים בתמורות בעולם העסקי המשפיעות על תהליכי השיווק ולומדים כיצד ניתן לשווק עסקים וחברות במדיה החברתית תוך ניהול נכון של תוכן בתהליכי המיתוג.

 

 

 

מתכונת הלימוד

 

קורס זה נפרש על פני 8 מפגשים והוא כולל כ - 32 שעות אקדמיות. השיעורים נערכים אחת לשבוע בשעות הערב, במתכונת נוחה לאנשים עובדים. בקורס נכללים תרגילים ודיונים כיתתיים שבהם ניתן ליישם את החומר הנלמד ולצבור ניסיון לקראת המשך הדרך המקצועית.


נושאי לימוד

בין הנושאים העיקריים הנלמדים בקורס:

 

 

  • דיני עבודה
  • ניהול פיננסי
  • מיסוי ותיאגוד
  • ניהול התפעול
  • תקציב ותמחיר
  • ניתוח דוחות כספיים
  • חשיבה אסטרטגית ותכנון
  •  שיווק ברשתות חברתיות
  • חשבונאות ניהולית ופיננסית
  • ועוד


קהל היעד ותנאי קבלה


קורס זה פונה בעיקר למנהלים ולבעלי עסקים, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחומי הניהול וכן לאלו המבקשים להשתלב בעולם העסקי. מומלץ לפנות ישירות על מוסד הלימוד לקבלת המידע המלא אודות תנאי הקבלה.

סגל הוראה

 

בין המרצים בקורס: מייסד חברה לניהול טכנולוגיות במומחה לגישות לניהול אסטרטגי בסביבה העסקית; רואה חשבון המומחה לניהול פיננסי, חשבונאות פיננסית וניתוח של דוחות כספיים; איש יחסי ציבור ודוברות שעוסק בתחום האסטרטגיה וניהול הדיגיטל לעסקים מסוגים שונים; ועוד.

 

על מוסד הלימוד

 

המכללה האקדמית כנרת היא מוסד חינוכי רב תרבותי, ששם לו למטרה לקדם ולפתח את אזור עמק הירדן ולעודד מעורבות חברתית וקהילתית.ביחידה ללימודי חוץ של המכללה ניתן להצטרף לשלל תכניות לימודי תעודה. הלימודים ביחידה הם רב תחומיים והם מכשירים את הסטודנטים למקצועות נדרשים בשוק העבודה בתחומי משאבי האנוש, המחשבים, הנהלת חשבונות, שפות ועוד. קורסים אלה יכולים להתאים הן לאנשי מקצוע המעוניינים בפיתוח הכלים המקצועיים שברשותם והן למעוניינים בהסבה לתחום עיסוק חדש.

 

בין שלל הקורסים המתקיימים ביחידה ללימודי חוץ נכללים קורס הנחיית קבוצות, קורס ניהול פיננסי, קורס הכשרת דירקטורים, קורס ניהול רכש וקניינות, קורס ניהול המשאב האנושי ועוד.


תעודה

תעודת סיום מוענקת לסטודנטים שמשלימים את הקורס בהצלחה. כדי לקבלה על המשתתפים להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהמפגשים ולהשלים את כל המטלות הניתנות בקורס.

Whatsapp Whatsapp