קורס מינהל עסקים וייזום עסקי במכללה המשותפת

המכללה המשותפת

אהבת? שתף ב:

קורס מנהל עסקים בכיר במכללה המשותפת - קורס ייזום עסקי למנהלים

לדעת כיצד להוביל

 

מנהלי עסקים או ארגונים צריכים לשלוט במאגר נרחב של כישורים כדי להוביל את החברה להצלחה כלכלית. עליהם להבין בהיבטים התפעוליים, הכלכליים והשיווקיים של התנהלות העסק ולדעת כיצד לקדם אותו גם בזירה המקומית וגם בזו הגלובלית. שינויים טכנולוגיים באים להקל על עבודת הניהול במגזרי המשק השונים והם מאפשרים לענות על צרכי העובדים והלקוחות כאחד.

 

קורס מינהל עסקים לתעודה במכללה המשותפת בא להעניק מיומנויות ניהול לייזום של עסקים חדשים ולהתמודדות עם אתגרים בארגונים קיימים. בוגרי התכנית יכולים להיעזר בכלים שרכשו כדי להתקדם במקום עבודתם כשכירים לתפקידים בכירים יותר, או לחלופין להקים עסק עצמאי משלהם. מוסד הלימוד מציע קורס זה במסגרת התכנית לייזום עסקי שמותאמת במיוחד למנהלים ולצורכיהם.

 

ניתן ללמוד את הקורס בסניפי המכללה בחיפה, בסכנין ובחדרה.

 

 

תכנית הלימודים

 

תחילה מכירים סגנונות ניהול שונים ורוכשים כלים להובלת הפן הפיננסי של העסק, לרבות מימון, חשבונאות וניהול תקציבים. בהמשך, הם לומדים על היבטים מרכזיים בשיווק ובפרסום העסקי, לרבות בתקשורת ההמונים ובמדיה הדיגיטלית. לאחר מכן, הם בוחנים סוגיות בתחום ניהול משאבי האנוש וכך דנים בשיטות להנעת עובדים, ביחסי עובדים ומעבידים ובשיטות לפתרון סכסוכים מקצועיים. בנוסף, הם עוסקים בגישות לפתיחת עסק חדש ולטיפוח של יוזמות עסקיות משלב הרעיון ועד לתפעול השוטף.

 

מודול סחר בינלאומי ויבוא יצוא

 

המכללה מציעה קורס בניהול שיווק, סחר בינלאומי וייבוא וייצוא שניתן ללמוד כמודול רביעי במסגרת הקורס. מודול זה חושף את המשתתפים לסוגיות מרכזיות בעמילות מכס, באיתור מוצרים רווחיים ובהתנהלות פיננסית ושיווקית בתחום.

 

מתכונת הלימוד


הקורס נמשך כשנה אחת והוא כולל כ - 180 שעות לימוד אקדמיות. אלה מתחלקות ל - 45 מפגשים שנערכים בשעות הערב, פעם או פעמיים במהלך השבוע. התכנית כוללת תרגולים מעשיים לצד שיעורים עיוניים ולקראת סיומה מוקדשות כ - 12 שעות לימוד לעבודה על פרויקט גמר אישי, בו מיישמים באופן פרקטי את כישורי הניהול הנלמדים.

 

נושאי לימוד

 

  • ארגון דיני עבודה
  • יישום הקמת עסק
  • גישור קונפליקטים
  • ניהול משאבי אנוש
  • ניהול יעדים וזמנים
  • פסיכולוגיה חברתית
  • דוחות בקרה ותפוקה
  • כלכלת ישראל והעולם
  • תגמול מנהלים ועובדים    

 

 

על מוסד הלימוד


המכללה המשותפת היא רשת של מוסדות לימוד הפועלת למעלה מ - 30 שנה בפריסה ארצית ומציעה מגוון גדול של מסלולי הכשרה מקצועיים. הקורסים במכללה מוצעים בנושאים כמו טיפול, ביטוח, ביטחון, חשבונאות ועיצוב. מסלולי הלימוד מתקיימים במתכונת גמישה, שנועדה להתאים לקהל רחב של סטודנטים המעוניין לשלב בין עבודה ללימודים. מסלולי הלימוד המוצעים במכללה מתעדכנים בהתאם לשינויים במשק הישראלי ונושאי הלימוד בתוכניות השונות נבחרים על פי מגמות השוק וצרכי העבודה. המכללה מסייעת לשילובם ולקליטתם של הבוגרים במקומות עבודה נדרשים והיא גם מעניקה מלגות לימודים למתאימים.


תנאי קבלה

 

למסלול זה יכולים להתקבל מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, שברצונם לרכוש כישורים ניהוליים ופיננסיים לפתיחת עסק חדש או להתקדמות במקום עבודתם הנוכחי. בוגרי 11 שנות לימוד יכולים להתקבל במקרים מסוימים, בכפוף לשיקולי וועדת קבלה. כל המועמדים צריכים להראות שליטה טובה בשימוש במחשב ובאינטרנט.

תעודה

משתתפים שמגישים את פרויקט הגמר, משלימים את כל מטלותיהם עומדים בדרישות הנוכחות מקבלים תעודת גמר "מנהל עסקים בכיר" ניתנת מטעם המכללה המשותפת.

מתוך פורום המכללה המשותפת

קורס בנקאות - איפה לומדים?
הבה אלפנאדקה
ללא תגובה
קורס סייעות גן ילדים
יוליה קולשוב
ללא תגובה
מתעניינת בקורסים בתחום הבנקאות
מרלין
ללא תגובה
דרישות קבלה לקורס קבטים
סאהר סנעאללה
ללא תגובה
קורס טכנאי מחשבים ורשתות תקשורת
תמיר
ללא תגובה
סניף נתניה של המכללה המשותפת
לירן
ללא תגובה
לימודים קורס בנקאות במכללה המשותפת
אסלאם
1 תגובות
קורס מזכירות רפואית - ימים ושעות הלימוד
בתאל כהן
ללא תגובה
קורסים בנושא נדל"ן ומקרקעין במכללה המשותפת
לימור
1 תגובות
קבלה לקורס מזכירות רפואית במכללה המשותפת
אמאני חסדיה
1 תגובות
הרשמה לקורס קצין ביטחון במכללה המשותפת
שעב
ללא תגובה
לימודי ביטוח - מתי נפתח?
דור אמסלם
ללא תגובה
האם קיים אצלכם במכללה קורס ליישומי המחשב ?
אמיליה
1 תגובות
קורס מזכירות רפואית באשקלון
קריסטינה
1 תגובות
תנאי קבלה לקורס ביטוח במכללה
רועי חיפה
1 תגובות
לכניסה לפורום