קורס מנהלי עבודה בתעשייה במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

קורס מנהלי עבודה בתעשייה במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

קורס מנהלי עבודה בתעשייה במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך


מפעלים רבים מתמודדים בשוק תחרותי ודינמי הדורש התאמה לשינויים ולהתפתחויות האחרונות. מפעלים תעשייתיים רבים עושים שימוש בתשתיות מתקדמות ואוטומטיות אשר פועלות בעזרת מכונות ממוחשבות. העבודה במפעלים אלו מתבצעת בתזמון מדויק ובתלות הדדית בין המכונות השונות לבין כוח האדם המפעיל אותן.

 

לפיכך, בעשורים האחרונים התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד מפעלים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, למנהלי עבודה. תפקידו של המנהל הוא לדאוג לפעולתו התקינה והסדירה של מערך הייצור תוך מתן פתרונות מידיים לכל תקלה המרחשת במערך. נוסף על כך, מנהל העבודה נדרש ליכולות ניהול הן של כוח אדם והן של המערך הניהולי הטכני.


תכנית הלימודים

 

חשוב להדגיש - קורס מנהל עבודה בתעשייה מיועד לבעלי ניסיון קודם בתעשייה ובמפעלים.

 

 קורס מנהלי עבודה בתעשייה  נועד להשלים לבעלי הניסיון את הידע הנדרש היום בתחום ניהול העובדים ובתחום ניהול התפעול של פסי ייצור. הכלים והמידע שהתלמידים רוכשים בקורס מותאמים להתפתחויות החדשות ולמגמות העדכניות הקיימות במפעלים, בייצור ובדפוסי העבודה.

 

תכנית הלימודים שמה דגש על ההיבט היישומי של העבודה בפועל של מנהלי העבודה בתעשייה ומקנה לתלמידים את המיומנויות הניהוליות הנדרשות לעבודה בתחום זה ומכשירה אותם להיות הגורם המקשר בין ההנהלה והדרג המתכנן לבין האנשים שמצבעים את העבודה בפעול. נוסף על כך, הלימודים משלבים לימוד של ניהול תעשייתי עם הסמכת התלמידים כנאמני בטיחות.

 


מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 126 שעות אקדמיות הנפרשות על פני 21 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע ביום שישי בשעות הבוקר.

 

נושאי לימוד

 

  • חיזוי וקיבולת הייצור
  • ניהול תהליכי עבודה
  • מבוא לעולם התעשייה
  • מבוא לניהול פרויקטים
  • גישות ניהוליות מתקדמות    
  • רכש וקניינות
  • ניהול סיכונים
  • נאמני בטיחות
  • חוזים ומסמכים    
  • ועוד


על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר פותחת את שעריה בפני כל מי שמעוניין להרחיב את אופקיו ואת כישוריו המקצועיים וללמוד בקורסים המיועדים להתפתחות מקצועית מעשית. מסלולי הלימוד של היחידה משלבים ידע תיאורטי וידע מעשי אשר יחד מקנים לתלמידים את כלל המיומנויות הנדרשות כדי להצליח בשוק העבודה בישראל. בין תכניות הלימוד שאפשר ללמוד בחטיבה לתעשייה וניהול של היחידה הם קורס הבטחת איכות, קורס בקרת איכות, קורס ניהול מחסן ולוגיסטיקה וקורס ניהול רכש וקניינות בכיר.

 

 

תנאי קבלה

 

הקורס מיועד לבעלי ניסיון בעבודה בתעשייה ובמפעלים, אשר עובדים בתעשייה בתפקידים שונים, כמו ראשי צוותים, מנהלי משמרות, מנהלי עבודה, וראשי קבוצות. הקבלה לקורס מותנית בניסיון של שנתיים לפחות בתחום התעשייה.

 

תעודה

 

בתום הקורס התלמידים מקבלים תעודת גמר מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

מסיימי הקורס יכולים להשתלב במפעלים תעשייתיים השונים, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי. כמו כן, הקורס מעניק יתרון למועמדים למשרות ניהול שונות בשוק התעשייה הישראלי ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות והאישיות של כל בוגר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

Whatsapp Whatsapp