רוצה פרטים על מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימוד מנהל גבייה ופקידי הוצאה לפועל

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ

כאשר חייבים לנו כסף ואנחנו לא מצליחים לגבות אותו, אנו יכולים לפנות להוצאה במטרה לגבות את החוב. ההליך בהוצאה לפועל הוא מסודר וניתן לעשות אותו באופן עצמאי או באמצעות עורך דין. אך מיהם האנשים מהצד השני אשר אחראים על כל התהליך ועל הגביה? אלה הם כמובן פקידי ומנהלי ההוצאה לפועל, האחראים על כך שהכסף שמגיע לנו אכן יגיע אלינו בסופו של דבר.

 

על מנת לשמש כפקיד הוצאה לפועל (ובהמשך הדרך גם כמנהל), יש לעבור קורס מסודר בנושא. ניתן לעבור את הקורס במספר מוסדות לימוד בישראל ועם סיומו לנסות ולהשתלב בהוצאה לפועל או בחברות בהן הם עובדים כמנהלי גבייה.

 

חשוב להדגיש כי דיני ההוצאה לפועל הם לא פשוטים ויש ללמוד אותם לעומקם על מנת להבין את התחום. ישנם מספר חוקים העוסקים בנושא זה וחלק מהלימודים עוסקים גם בלימוד החוקים הללו.

 


קורס מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ, מה לומדים?

בקורסים השונים למנהלי גבייה ופקידי הוצאה לפועל מקבלים המשתתפים ידע תיאורטי ומעשי בתחומים רבים וחשובים בעולם זה. הקורס שם דגש על הקניית כל הכלים המקצועיים והטכנולוגיים הדרושים למנהל הגבייה ולפקידי הוצל"פ.

 

הקורס מכשיר מנהלי גבייה מקצועיים הרשאים לבצע הליכי גבייה ופקידי הוצל"פ (למשרות שונות בהוצאה לפועל). בין הנושאים הנלמדים בקורסים השונים - דיני שטרות ומהות החיובים הניתנים לגבייה על פי דין, אמצעי התשלום הרווחים בארץ ובעולם, הליכי גביית חובות, תובענות כספיות בסדר דין מקוצר, חוקים ותקנות בתחומי ההוצאה לפועל והגבייה, הכרת הממסד הבנקאי, הכרת טכנולוגיות וכלים העומדים לרשות מנהלי הגבייה, תוכנות מגוונות ועוד.

 

הקורסים השונים כוללים לימודים עיוניים וכן לימודים מעשיים הכוללים ביקור בבתי המשפט ולשכות ההוצאה לפועל, ביקור בחברת עו"דכנית, ביקור במשרדי עורכי דין העוסקים בתחום ועוד.

 


כמה זמן נמשכים הלימודים?

הקורסים נמשכים מספר חודשים (כ - 90-120 שעות לימוד אקדמיות), המפגשים נערכים פעם או פעמיים בשבוע. בסיום הקורסים נערכת בחינה מסכמת ומשתתפים שעוברים בהצלחה את הבחינה הזו מקבלים תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד בו למדו.

מדוע כדאי לכם לעשות קורס מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ?

הקורסים מיועדים בעיקר לאנשים המעוניינים להתמקצע כפקידי גבייה וכפקידי הוצאה לפועל אך כל מי שהתחום הזה מעניין אותו מוזמן להשתתף בקורסים השונים ולהשתלב במשרות מגוונות בהוצאה לפועל או כמנהל גביה בחברה פרטית.

 

ניתן לעבוד בהוצאה לפועל, במשרדי עורכי דין, בחברות העוסקות בגביה וגם בחברות פרטיות הזקוקות למנהלי גביה. חשוב לזכור כי המדובר בתחום תחרותי למדי אך גם מרתק ומאתגר.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ?

רוצה לדעת יותר על מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp